Jak grać żeby wygrać w obleganych "free"

Rozbudowane teksty na temat pokera. Strategia, taktyka, analiza oraz felietony.
blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 733
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 19 wrz 2012, 16:57

zalezy. Jak jest freerol w którym nagroda jest przyzwoita i gra <1000 os gram normalnie. Jesli to freeroll o jakies grosze to tez czekam na At+ K9+ qT+ Jt+ i all in.

EviLKate
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15

Postautor: EviLKate » 19 wrz 2012, 16:58

yeety mi też nie zawsze się udaje. Zwykle jak gram na poważnie przegrywam, a ostatnim razem (to 3 miejsce), to już na samym początku wchodziłam all-in i blefowałam, bo nie chciało mi się grać. Co się okazało, pierwsze rozdanie wszyscy spasowali, w drugim rozdaniu również weszłam all-in ze słabymi kartami, trzy osoby zaczaiły że to blef i również weszły, ale mieli wyższe i silniejsze karty w rękach ode mnie (byłam niemal pewna że odpadnę i o to tez mi chodziło), co się okazało w rozdaniu... Tak... Że na stole wyszły karty pod kolor moich kart i wszystko zgarnęłam, a po prostu chciałam odpaść na samym początku. Mimo że byłam w pierwszej dziesiątce już na początku, nie przestałam grać "na odwal się", tyle że zanim weszłam ponownie all-in to dwa razy spasowałam i znowu z kiepskimi kartami w rekach weszłam all-in, a parę osób z dobrymi kartami również weszła, niestety pech chciał, że na stole karty były dobre dla mnie.
Po tych dziwnych przypadkach przestałam się wygłupiać i zaczęłam grać trochę poważniej. Ale na początku szczęka mi opadła ^.^.

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2117
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 20 wrz 2012, 14:53

EviLKate pisze:Ten wczorajszy w którym brałam udział trwał 3h i 31 minut, odpadłam chyba tak po 3 godzinie. I szczerze... też nie lubię gdy tak długo trwa turniej, bo już po tych 2h jestem zmęczona siedzeniem, ale za to jakie są emocje, gdy zajmujesz miejsce na podium w takim turnieju, po prostu nie opisane ^^.

trzy godziny to jest nic, na PokerStars-nielegalny-w-PL! na mikro stawkach z reguły wtedy dopiero pęka bubel, a w grze zostaje jeszcze z 500 osób :p jeśli chcesz grać turnieje mtt normalne, nie turbo, to trzeba liczyć się z tym, że co najmniej 6-8 godzin musisz poświęcić :) nie m lekko :P

pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Postautor: pawelek78 » 20 wrz 2012, 15:59

To może trzeba szukać mniej obleganych turniejów. Znacie jakieś właśnie takie gdzie jest mniejsza ilość graczy.

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2117
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 20 wrz 2012, 17:13

sng 45 osobowe ze strukturą normal na PokerStars-nielegalny-w-PL! trwają ok 2h 20 min.. więc wiesz ;) ciężko. jedynie turbosy :p

pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Postautor: pawelek78 » 20 wrz 2012, 20:17

Ja to grałem raz taki co liczył koło trzech tysięcy i zacząłem chyba o 15:00 i grubo po 20:00 się skończył i od tamtej pory unikam takich. Może wiecie gdzie są freerole gdzie niepotrzebne są do realizacji wygranej punkty gracza. Bo dla przykładu w betssonie są potrzebne a ja jak narazie tylko tu gram.

EviLKate
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15

Postautor: EviLKate » 21 wrz 2012, 22:07

Pamiętacie, jak zajęłam miejsce w darmowym turnieju. Dostałam bilet o wartości 33$, wykorzystałam go dzisiaj, by zagrać NL Hold'em, No Limit Texas Hold'em $33. Nie powiem, miałam trudności, by poradzić sobie z dobranym graczem. Ale... Chciałabym się wam pochwalić ^.^. Mimo że miałam trudności, to jednak wygrałam. Pod sam koniec gracz ten myślał że nic nie mam, a że on miał As'a to wszedł all-in (taki pewny że wygra) ;]. A tu proszę mam trójkę Damek :D
http://img442.imageshack.us/img442/3499 ... ebilet.jpg

pawelek78
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2012, 09:20

Postautor: pawelek78 » 24 wrz 2012, 08:30

Moje gratulacje. Może mi się kiedyś uda coś ugrać konkretnego.

EviLKate
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:15

Postautor: EviLKate » 24 wrz 2012, 13:12

Dzięki ^^ na pewno Ci się uda :) każdemu chociaż raz musi się udać wygrać coś konkretnego ;)

McRochu
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 19
Rejestracja: 08 paź 2012, 13:51

Postautor: McRochu » 03 gru 2012, 22:44

Według mnie jeżeli w turnieju gra duża ilość graczy to trzeba ryzykować na początku się podwajać bo w innym razie fishy szybko nas zjedzą.

Czołgista
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 11 gru 2012, 15:19

Postautor: Czołgista » 11 gru 2012, 16:18

Dobry poradnik, zaraz mój pierwszy turniej i postaram się zastosować rady w praktyce.
EviLKate, gratulacje, może ja też kiedyś wygram. :twisted:


Wróć do „Artykuły o pokerze”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.