Duolingo challenge - dyskusja, sugestie, ustalenia
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
knoperss, wydaje mi się że tu bardziej chodzi o załapanie mechanizmów posługiwania się językiem żeby się umieć dogadać i zrozumieć, bo raczej po tym kursie nikt wykładów anglojęzycznych na Oxfordzie wygłaszał nie będzie.
Na kompie jest tak samo jak na tablecie.
e: czasami w zakładce Dyskusja można znaleźć jakeiś info nt. gramatyki, wyjaśnienie problemu albo można sięgnąć po szkolny podręcznik do nauki języka od rodzeństwa/dziecka
Na kompie jest tak samo jak na tablecie.
e: czasami w zakładce Dyskusja można znaleźć jakeiś info nt. gramatyki, wyjaśnienie problemu albo można sięgnąć po szkolny podręcznik do nauki języka od rodzeństwa/dziecka
Ostatnio zmieniony 07 sty 2015, 12:33 przez Dawid84, łącznie zmieniany 1 raz.
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Tak wiem. Nie o to mi chodzi.
Bo ja np ucząc się tak na prawdę przypominam sobie wiedzę nabytą na kursie. A taki laik skąd niby ma wiedzieć kiedy użyć had, went czy spoke skoro nie wie jaki to czas.
Muszę sprawdzić jak to działa na kompie bo na tablecie jest jak mówię. Podany grupa ćwiczeń i jedziesz. Zero jakichkolwiek wyjaśnień tylko podane znaczenia słownictwa. Ale dlaczego tak się konstruuje to już nie wyjaśnione. Ja tam nie narzekam bo ok. Ale szkoda że nie ma kursu PL>ES
Bo z EN>ES to w życiu się nie podejmę 
Bo ja np ucząc się tak na prawdę przypominam sobie wiedzę nabytą na kursie. A taki laik skąd niby ma wiedzieć kiedy użyć had, went czy spoke skoro nie wie jaki to czas.
Muszę sprawdzić jak to działa na kompie bo na tablecie jest jak mówię. Podany grupa ćwiczeń i jedziesz. Zero jakichkolwiek wyjaśnień tylko podane znaczenia słownictwa. Ale dlaczego tak się konstruuje to już nie wyjaśnione. Ja tam nie narzekam bo ok. Ale szkoda że nie ma kursu PL>ES
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- Loncik
- -#graczroku

- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Loncik pisze:Widzę, że rozmowa schodzi na złe tory (czasy). Obejrzyjcie sobie zapodany filmik, jeśli ktoś jeszcze nie widział. Fajny, na temat i dla mnie osobiście - motywujący.
Zabieraj tego szowinistę ode mnie
- Loncik
- -#graczroku

- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00
iza_doria pisze:Loncik pisze:Widzę, że rozmowa schodzi na złe tory (czasy). Obejrzyjcie sobie zapodany filmik, jeśli ktoś jeszcze nie widział. Fajny, na temat i dla mnie osobiście - motywujący.
Zabieraj tego szowinistę ode mnieWłaśnie jestem po lekturze jednej z jego książek. Wieczny Piotruś Pan, mężczyznom pisze żeby byli jak on, kobietom żeby się na to godziły. Współczuję jego żonie. Ale przynajmniej ma obezwładniające poczucie humoru więc nie uważam czasu i pieniędzy za stracone
Aż tak bardzo się nie interesowałem, aby znać jego poglądy na temat kobiet. Widziałem tylko kilka jego "wystąpień" i fajnie się to ogląda. A w tym konkretnie temacie, nauki języka, to co mówi też jakoś do mnie przemawia. A że pisze mężczyzną by byli jak on.. cóż.
Poczucie własnej wartości i pewność siebie to podstawa
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
I znów coś odkryłem - a mianowicie przy powtarzaniu tematu można użyć opcji "Zacznij ćwiczenie na czas" dzięki temu pojawia się presja czasu ale do naszego planu dziennego zostają zaliczone pkt za każdą dobrą odpowiedź.
Tak więc przy odpowiadaniu bez presji czasu błędne odpowiedzi eliminują nas i musimy zaczynać temat jeszcze raz mając 0 pkt, a przy czasówce nawet jak skończy nam się czas i zdążyliśmy 7 razy dobrze odpowiedzieć to mamy już 7 pkt zdobytych do dziennego wykonania planu.
Tak więc przy odpowiadaniu bez presji czasu błędne odpowiedzi eliminują nas i musimy zaczynać temat jeszcze raz mając 0 pkt, a przy czasówce nawet jak skończy nam się czas i zdążyliśmy 7 razy dobrze odpowiedzieć to mamy już 7 pkt zdobytych do dziennego wykonania planu.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.

