Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 09 gru 2014, 20:33
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 11 gru 2014, 16:26
2 dni bez androida i pipka
Dobrze że oficjalnie zaczynamy od Pon.
Btw. Kto zbiera kasę??
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 12 gru 2014, 13:32
20 dzień z rzędu, a jak u was rozgrzewka przed zawodami?
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 14 gru 2014, 15:53
jutro zaczynamy!!!
-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 15 gru 2014, 00:47
nick: Sith
język: Espaniola OLE!
Streak - zero
Kto robi escrow? Jakies dodatkowe sidebety H2H biore chetnie.
-
gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
Postautor: gama » 15 gru 2014, 00:50
Ja odpadam, bo wole hiszpanski, ale moj angielski nie jest jeszcze na tyle dobry zeby hiszpanskiego uczyc sie z angielskiego

-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 15 gru 2014, 01:33
temat z realizacją challengu ->
KLIK
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 15 gru 2014, 01:35
jeśli w temacie startowym są jakieś niedokładności to proszę o info.
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 15 gru 2014, 18:51
Dawid może niech zrobi. Która opcja jest najlepsza?? Zbieramy na p* czy może skrill?
Ja wolę p*
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 15 gru 2014, 19:01
Zbiórkę mogę zrobić ja, nie ma problema - mój nick na p* znacie jak nie znacie to pisać pw
Najlepiej będzie na p* bo najszybciej i bezprowizyjnie.
-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 16 gru 2014, 00:50
Streak Freeze
Streak Freeze allows your streak to remain in place for one full day of inactivity.
Mozna to kupowac?
-
apolinary83
- -#VIP

- Posty: 659
- Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30
Postautor: apolinary83 » 16 gru 2014, 11:47
jak dla mnie mozna.bo to w sumie i tak zmusza do regularnosci:)
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 16 gru 2014, 13:55
ja bym był za tym, żeby nie używać takich rzeczy - zwykła czysta napierdalanka bez wspomagaczy, przecież żeby wyrobić te pkt to potrzeba około 5 minut, a tyle chyba jest się w stanie wygospodarować.
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 16 gru 2014, 16:08
Dokładnie
Ale w sumie to jestem za tym, że po 1 freezie można zakupić. Czasami na prawdę wystąpi jakaś sytuacja losowa i jesteśmy w ....

-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 16 gru 2014, 23:45
Wy ciągle napieracie nowe lekcje i nie robicie powtórek bo nikt nie obczaił, że się zmieniły ?:P coś jest nie tak bo nie odświeża zaległych tematów chyba
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 17 gru 2014, 00:32
Ja od dłuższego czasu klepię głównie powtórki - mam ponotowane mnóstwo nowego słownictwa do przyswojenia i jeszcze muszę czasowniki z czasu przeszłego opanować więc już nie pcham się do przodu na wariata.
Zresztą czy nowe zagadnienie czy powtórka i tak punkty lecą tak samo, więc różnicy nie widzę.
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 17 gru 2014, 23:46
iza_doria pisze:Da się tam kilka języków naraz ogarnąć ?

Trudno mi powiedzieć bo znając tylko polski dostępna jest nauka angielskiego tylko ale jeśli masz opanowany angielski to kursów jest kilka do wyboru. Ale czy można jednocześnie kilka ciągnąć to ci nie powiem.
-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 17 gru 2014, 23:54
Chyba nie można, bo wzięłam jeszcze hiszpański i mi zamieniło. Angielski wcięło.
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 18 gru 2014, 21:57
Z racji że ograniczyłem siedzenie na forum i graniu w pokera będę aktualizował swoje dane jak tylko znajdę ochotę. Ofc jestem w grze tylko nie będę robił wpisów co dzień.
-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 19 gru 2014, 00:42
swój aktualny streak będę aktualizował w każdą niedzielę w odpowiednim temacie
-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 19 gru 2014, 11:59
Dlaczego jon124 wybrał niemiecki ? Bo nie zakłada, że niebo w jego przypadku jest możliwe.
Przychodzi 98 leni dziadek do szkoły językowej i pyta czy może nauczyć się łaciny. Recepcjonistka pyta:
- a dlaczego łacinę?
dziadek odpowiada
- bo jak pójdę do nieba to muszę jakoś dogadać się ze Św. Piotrem
-a jak Pan pójdzie do piekła?
- to niemiecki już znam
-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 22 gru 2014, 02:13
Ogarnęłam cały angielski i szczerze mówiąc nie czuję żebym wiedziała coś więcej niż zanim tę naukę zaczęłam. Ale za to hiszpański mi się klaruje w głowie

-
Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
Postautor: Dawid84 » 23 gru 2014, 09:28
oj tam zaraz no life - zrobi się test 31/12 o 9.00 i 01/01 o 23.00 i szafa gra. przy odrobinie szczęścia można trafiać na pytania z 3 odp. do wyboru (to aż 33% szans na trafienie!) więc jak nie wiedzą to wariancją można zamęczyć system.
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 25 gru 2014, 22:31
malo nas zostaoooo!
Przegrani wpłacili??
-
apolinary83
- -#VIP

- Posty: 659
- Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30
Postautor: apolinary83 » 28 gru 2014, 13:33
knoperss pisze:Przegrani wpłacili??
ja nie wplacilem bo nie wiem gdzie
Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.