Bukmacherka+poker-jak połączyć??
-
borys0508
- -#zwykly

- Posty: 17
- Rejestracja: 13 lis 2007, 19:32
-
Danielw88
- -#pretendent

- Posty: 88
- Rejestracja: 09 mar 2009, 11:47
- Krisso
- -#aktywny

- Posty: 123
- Rejestracja: 04 sty 2007, 11:36
Ja korzystam z dobrodziejstw Betsson-a i często jest tak, że jak kasa gdzieś potrzebna to szybko jest wycofywana z buka na pokera jak i odwrotnie. Tyle, że później dokonuje zwrotu "pożyczki", aby cały czas mieć jasny stan portfela zarówno na Pokerze jak i zakładach.
A na pozostałych softach korzystam już tylko z pokera.
A na pozostałych softach korzystam już tylko z pokera.
-
cyzio1981
- -#aktywny

- Posty: 225
- Rejestracja: 26 maja 2009, 18:49
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
ja postanowiłem sobie zrobić małą przerwę w bukmacherce...Trochę czasu siedziałem na TB i był okres gdzie byłem do przodu ale ostatnio zauważyłem, że wszystkie kupony postawione są przegrane..A że mamy kryzys jestem chwilowo na bezrobociu niema co przegrywać kasy bo teraz każdy grosz się liczy i próbuje swoich sił w Pokerze
zobaczymy jak to będzie jak narazie więcej nauki niż grania.może po wakacjach wrócę do obstawiania..jednak narazie braki w portfelu nie pozwalają na to...
-
poker89
- -#zwykly

- Posty: 12
- Rejestracja: 29 cze 2009, 12:01
- zbgfromwpc
- -#aktywny

- Posty: 121
- Rejestracja: 15 kwie 2009, 10:56
Ja siedzę w bukmacherce od jakichś dwóch lat ale na internetowej może 3 miesiące(wcześniej tylko naziemni bukowie) w pokera gram około pół roku z różnymi wynikami. Jednak nie łączę kompletnie tego. Tam gdzie gram u buka nie zdarza się abym grał w pokera. I odwrotnie jak znajdę jakiś pokerroom gdzie warto zainwestować i pograć dla bonusu to nie stawiam tam dopóki gram w pokera zakładów. I może kokosów nie zbijam ale na na piwo zawsze jest 

-
Marek1978
- -#aktywny

- Posty: 108
- Rejestracja: 04 sie 2008, 14:24
-
h0bbit
- -#pretendent

- Posty: 47
- Rejestracja: 06 kwie 2007, 19:26
Z własnego doświadczenia myśle, ze generalnie nie opłaca się łaczyc zakładow z pokerem (oczywiście nie mówie, ze nie jest to możliwe) - wiele razy miałem tak, ze to co wygrałem w karty przegrałem w bukmacherce i na odwrót. Najlepiej skupić sie na jednym - jesli robi sie to dobrze to nie ma co kombinowac.
-
Ulter
- -#aktywny

- Posty: 105
- Rejestracja: 20 lip 2009, 18:12
-
cicinho90
- -#zwykly

- Posty: 8
- Rejestracja: 19 lip 2009, 08:55
Bazując na własnym doswiadczeniu trudno mi jednoznacznie okreslic jak rozdzielic obydwie rzeczy, gdyz gra w pokera zainteresowalem sie niedawno a wiec w okresie ogorkowym jesli chodzi o zaklady sportowe. Jednak uwazam ze obydwa sposoby zarabiania pieniedzy wymagaja szczescia i przede wszystkim umiaru. Nigdy nie nalezy kierowac sie emocjami gdyz ta droga doprowadzi nas do tego ze zarowno w zakladach jak i pokerze bedziemy na minusie.
- mojżeszPK
- -#aktywny

- Posty: 182
- Rejestracja: 20 maja 2009, 22:43
cicinho90 pisze:Jednak uwazam ze obydwa sposoby zarabiania pieniedzy wymagaja szczescia
Moim zdaniem w pokerze szczęście gra bardzo małą rolę, ponieważna dłuższądrogę liczą sięi tak umiejetności i na farcie długo sięnie dojedzie.
Jeśli chodzi o bukmacherke, to jeżeli posiadamy bardzo dobre info i jestesmy np na jakims zamknietym zagranicznym forum, to można w dość łatwy sposób zarobić trochępieniędzy, jednak aby dostać sięna takie forum to musimy przez długi czas wyrabiaćsobie dobrą opinię!
-
cicinho90
- -#zwykly

- Posty: 8
- Rejestracja: 19 lip 2009, 08:55
zarowno bukmacherka jak i poker jest zwiazany z rachunkiem prawdopodobienstwa a tam gdzie jest prawdopodobienstwo jest i czynnik szczescia. wystarczy przejrzec dzial bad beats, ktory obrazuje jak z potencjalnie dobrymi kartami mozna przegrac rozdanie, a porazke z AA czy KK w reku porownalbym do przegranej w bukmacherce po kursie 1.1.
- mojżeszPK
- -#aktywny

- Posty: 182
- Rejestracja: 20 maja 2009, 22:43
-
cicinho90
- -#zwykly

- Posty: 8
- Rejestracja: 19 lip 2009, 08:55
oczywiscie ze funkcjonuja zamkniete fora bukamacherskie w ktorych podaje sie typy na ustawiane mecze i tutaj przyznaje Ci racje. Ja odnioslem sie ogolnie do dwoch sposobow gry, ktore nierozerwalnie wiaza sie z prawdopodobienstwem i szczesciem natomiast kwestii strategii gry nie podnosilem wiec nie rozumiem Twojego oburzenia.
- mojżeszPK
- -#aktywny

- Posty: 182
- Rejestracja: 20 maja 2009, 22:43
-
odil007
- -#pretendent

- Posty: 81
- Rejestracja: 11 cze 2009, 12:24
-
MistrzGry
- -#zwykly

- Posty: 11
- Rejestracja: 07 sty 2010, 23:21
-
cyzio1981
- -#aktywny

- Posty: 225
- Rejestracja: 26 maja 2009, 18:49
-
lookash
- -#pretendent

- Posty: 61
- Rejestracja: 09 sty 2010, 17:00
-
Kmilson
- -#zwykly

- Posty: 18
- Rejestracja: 17 sty 2010, 13:59
-
fifeofakind
- -#pretendent

- Posty: 20
- Rejestracja: 24 wrz 2012, 18:24
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.