Znasz jakiś turniej LIVE? Podziel się informacją z innymi

Informacje o najciekawszych turniejach live rozgrywanych na świecie. Umawianie się na wspólne wyjazdy, wyszukiwanie połączeń lotniczych, hotelów i planowanie imprez.
Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Znasz jakiś turniej LIVE? Podziel się informacją z innymi

Postautor: Glory » 03 wrz 2011, 15:32

Ponieważ turniejów LIVE w Polsce już nie ma (a przynajmniej tych oficjalnych) coraz więcej z nas wyjeżdża na turnieje do bliższych lub dalszych sąsiadów. Przyda się więc dział w którym możemy się dzielić naszymi planami i wspólnie zaplanować jakieś wyjazdy.

Znasz jakiś turniej LIVE rozgrywany w najbliższym czasie? Podziel się informacją z innymi.

Załóż temat z nazwą turnieju i datą, a w opisie wrzuć:

1. Datę kiedy turniej jest rozgrywany.
2. Miasto i Kraj gdzie się odbywa
3. Informacje na którym z softów można znaleźć do niego satelity.
4. Wielkość wpisowego.
5. Wielkość pakietu (jeśli można go gdzieś kupić i wygrać).

Natomiast samych userów proszę o określanie na ile % się na dany wyjazd wybiorą.

A jeśli już ktoś jest na 100% pewny, że jedzie - proszę o podzielenie się informacją w jaki sposób leci/jedzie i gdzie ma zapewniony nocleg. Dzięki temu będzie można znaleźć najlepsze opcje podróży czy też podróżować wspólnie.

Pomoże nam to też przy planowaniu relacji live na potrzeby portalu Pokertexasholdem.pl. Kto wie, może to z wami redaktoru Wahi zrobi wywiad ? :)

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3087
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 03 wrz 2011, 16:09

6-9 październik, ChiliDeepstackOpen
miejsce: Malta
Satelity na CHili
wpisowe 550 euro

Ja z Koczwim lecimy na 100% wylot z Krakowa 5 paź, 9.50, powrót 12 paź godz. 6.45
Wynajęliśmy jakiś apartament za marne pieniądze. Na tą chwilę lot z krk 550zl w dwie strony.

Jah
-#VIP
-#VIP
Posty: 507
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43

Postautor: Jah » 03 wrz 2011, 16:28

GrzesVP pisze:6-9 październik, ChiliDeepstackOpen
miejsce: Malta
Satelity na CHili
wpisowe 550 euro

Ja z Koczwim lecimy na 100% wylot z Krakowa 5 paź, 9.50, powrót 12 paź godz. 6.45
Wynajęliśmy jakiś apartament za marne pieniądze. Na tą chwilę lot z krk 550zl w dwie strony.


Jak tego któryś z was tego nie wygra to pozabijam. Trzymam za was kciuki i kibicuje z całego serca.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 03 wrz 2011, 23:15

Jesli ktos jeszcze nie zrozumial mojej instrukcji i zamyslu to prosze o zakladanie osobnych turniejow jako osobne tematy. Tak Grzesiu, to do Ciebie :)


Wróć do „Wspólne wyjazdy na światowe turnieje LIVE”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.