Turnieje SnG z małym bankrollem
-
Cbool555
- -#pretendent

- Posty: 69
- Rejestracja: 10 maja 2011, 12:49
Turnieje SnG z małym bankrollem
Mam pytanie, a mianowicie czy grac turniej SnG z niskim budżetem tzn. np. mając na koncie 10 euro. Czy jest to w ogóle opłacalne czy tez lepiej zając się grą na niskich limitach ???
- jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
No cóż nigdy nie grałem z takim małym bankrollem na poważnie, ale widzę tu 3 ścieżki w zależności od poziomu ryzyka jaki chcesz podjąć zaczynając od najmniejszego:
1)gra na roomie oferującym sity o bardzo niskim wpisowym - 10c
metoda na pewno żmudna, ale jak najbardziej poprawna jeśli chodzi o BM. Minusem jest to, że zazwyczaj w takich s'n'g pobierany jest wyższy rake (ok 20%). Tu warto się więcej podowiadywać bo może są też gdzieś 10+1c. <- najlepsza moim zdaniem dla początkującego całkiem gracza bo pozwoli na dużo gry/nauki.
2)spróbować turnieje D'o'N za 1,1. Jak wiadomo, wariancja jest w nich mniejsza więc może uda Ci się jakoś nabudować.
3)shotować po prostu sity za 1,1 albo się uda albo nie
pozdrawiam
1)gra na roomie oferującym sity o bardzo niskim wpisowym - 10c
metoda na pewno żmudna, ale jak najbardziej poprawna jeśli chodzi o BM. Minusem jest to, że zazwyczaj w takich s'n'g pobierany jest wyższy rake (ok 20%). Tu warto się więcej podowiadywać bo może są też gdzieś 10+1c. <- najlepsza moim zdaniem dla początkującego całkiem gracza bo pozwoli na dużo gry/nauki.
2)spróbować turnieje D'o'N za 1,1. Jak wiadomo, wariancja jest w nich mniejsza więc może uda Ci się jakoś nabudować.
3)shotować po prostu sity za 1,1 albo się uda albo nie
pozdrawiam
-
Syn_Wiatru
- -#zwykly

- Posty: 4
- Rejestracja: 08 maja 2011, 23:02
Tutaj analogicznie, prawie identyczny temat http://www.pokerkings.pl/pokerrom-sitki ... ht=#262978 i mój wpis w nim
Moim zdaniem najlepszy pokój do zbudowania rola na mico sng to chili. Mają wyścig sng podzielony na 3 części, i grając minimum 40sng za 0.10+0.02 możesz na koniec miesiąca dostać całkiem ładny hajs przykłądając się do tych sng. Wszystko opisane na stronie chili, naprawde polecam ;]
-
fifeofakind
- -#pretendent

- Posty: 20
- Rejestracja: 24 wrz 2012, 18:24
-
ArtOfBW
- -#zwykly

- Posty: 3
- Rejestracja: 10 sty 2009, 14:53
-
Semien
- -#pretendent

- Posty: 40
- Rejestracja: 21 sie 2013, 14:47
- buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.