Turnieje SnG z małym bankrollem

Wasze sposoby i pomysły na płynne zarządzanie bankrollem
Cbool555
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2011, 12:49

Turnieje SnG z małym bankrollem

Postautor: Cbool555 » 10 maja 2011, 13:02

Mam pytanie, a mianowicie czy grac turniej SnG z niskim budżetem tzn. np. mając na koncie 10 euro. Czy jest to w ogóle opłacalne czy tez lepiej zając się grą na niskich limitach ???

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1332
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 10 maja 2011, 13:19

No cóż nigdy nie grałem z takim małym bankrollem na poważnie, ale widzę tu 3 ścieżki w zależności od poziomu ryzyka jaki chcesz podjąć zaczynając od najmniejszego:
1)gra na roomie oferującym sity o bardzo niskim wpisowym - 10c
metoda na pewno żmudna, ale jak najbardziej poprawna jeśli chodzi o BM. Minusem jest to, że zazwyczaj w takich s'n'g pobierany jest wyższy rake (ok 20%). Tu warto się więcej podowiadywać bo może są też gdzieś 10+1c. <- najlepsza moim zdaniem dla początkującego całkiem gracza bo pozwoli na dużo gry/nauki.
2)spróbować turnieje D'o'N za 1,1. Jak wiadomo, wariancja jest w nich mniejsza więc może uda Ci się jakoś nabudować.
3)shotować po prostu sity za 1,1 albo się uda albo nie :wink:

pozdrawiam

Syn_Wiatru
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2011, 23:02

Postautor: Syn_Wiatru » 10 maja 2011, 15:29

Tutaj analogicznie, prawie identyczny temat http://www.pokerkings.pl/pokerrom-sitki ... ht=#262978 i mój wpis w nim

Moim zdaniem najlepszy pokój do zbudowania rola na mico sng to chili. Mają wyścig sng podzielony na 3 części, i grając minimum 40sng za 0.10+0.02 możesz na koniec miesiąca dostać całkiem ładny hajs przykłądając się do tych sng. Wszystko opisane na stronie chili, naprawde polecam ;]

Cbool555
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2011, 12:49

Postautor: Cbool555 » 10 maja 2011, 16:07

dzięki wielkie za pomoc :)

fifeofakind
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 20
Rejestracja: 24 wrz 2012, 18:24

Postautor: fifeofakind » 24 wrz 2012, 18:43

z 10€ bedzie trudno isc do przodu grajac za male buyiny

ArtOfBW
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2009, 14:53

Postautor: ArtOfBW » 01 paź 2013, 18:22

na początek zawsze ok! :) ale osobiście lepiej czułbym się lepiej z większym rollkiem.

Semien
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 40
Rejestracja: 21 sie 2013, 14:47

Postautor: Semien » 15 lut 2014, 13:18

myślę że lepszym rozwiązaniem jest gra cash na 10 $ czy euro a dopiero przy większym bankrollu można przerzucić się na sity czy turki, ale to tylko moja opinia

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 15 lut 2014, 20:04

łopata roku
wątek z 2011, ostatni wpis z 2013


Wróć do „Zarządzanie gotówką”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.