[NL][1,1$]TT

Analizy rozdań poker texas holdem z gier sit'n go 5-6 osobowych.
Awatar użytkownika
TR08
-#VIP
-#VIP
Posty: 445
Rejestracja: 10 mar 2013, 15:22

[NL][1,1$]TT

Postautor: TR08 » 14 lip 2013, 14:50

GAME #4955411287: Holdem NL - 2013-07-14 13:24:55
Tournament (808583712)
Table betfair-brak-polskiej-licencji! Sit N Go
Server poker9.ipoker.com
Round
Failsafe counter

Seat 1: TRycek (3,040.00 in chips)
Seat 5: maciek81 (1,570.00 in chips)
Seat 6: szeki0217 (1,510.00 in chips)
Seat 8: mychipsr4u (2,880.00 in chips)

szeki0217: SB 20.00
mychipsr4u: BB 40.00
HOLE CARDS

Dealt to TRycek
:Td :Th
TRycek: Raise To 120.00
maciek81: Call 120.00
szeki0217: Raise To 400.00
mychipsr4u: Fold
TRycek: Call 280.00
maciek81: Fold

FLOP:
:As :2s :Ts
szeki0217: Check
TRycek: Bet 672.00 <- ?
szeki0217: Allin 1,110.00
TRycek: Call 438.00 <- ?


Otwieram za 3bb i calluję do 10bb. Liczbę na T i trafiam, ale jak to zazwyczaj bywa musi być haczyk. Trzymacie ch/f czy atakujecie? Ja po checku rywala zdecydowałem się na bet 70%, ryzykując tym samym wpadnięcie w pułapkę. I poszedł allek. Co teraz zrzucacie czy dorównujecie? Miałem przewagę stacka i większość już wpłaciłem(wydawało mi się też, że wcale nie trzyma tam flusha - co najwyżej jednego pika), więc callnałem.

Wydaje mi się, że bet nie był złym posunięciem, a po nim nie było już możliwości zrzucenia. Alternatywą było tylko czekanie i w razie raise'u fold.

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 723
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 14 lip 2013, 17:05

Nigdy bym tego tutaj nie zrzucil.Prawdopodobienstwo trafienia koloru na flopie to jakies 0.85 %. (chyba cos kolo tego). Gosc raisowalby cie z wyzszymi asami i 2 parami. Occzywiscie moze miec tutaj kolor ale wsuniecie stacka bylo tu w porzadku.

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 20 lip 2013, 12:40

Przydałyby się jakieś staty na przeciwnika ale załóżmy że jest trochę ogarnięty więc 3bet zagra ~4,2% czyli 99+ AKo AQs+ wówczas masz Eq ~40% więc już tu powinno Ci się zapalić światełko pomimo pozycji masz za sobą jeszcze jeden call któremu po sprawdzeniu dasz spoko oddsy 1:5. Skoro jednak spasował nie będę się nim przejmował.

Dostajesz dosyć spoko flop. Uderzasz 70% puli co nie robi wielkiej różnicy (40, 50, 70 czy 100%) ponieważ przeciwnik jeśli będzie chciał z Tobą grać to zawsze się będzie stackował będąc tak scommitowanym. Na flopie dominujesz jego range w stosunku 3:1. Pushnie Twój raise trochę węziej ok. 2,4% co i tak nie zmienia jego sytuacji.

Podsumowując będzie się stackował 60% czasu przy sporym zdominowaniu ~3:1. Raise na flopie jest obowiązkowy. Ja bym tu grał ok. 40-50% żeby przeciwnik mógł sobie pomysleć że ma jakieś fold Eq na Ciebie

Oczywiście call do jego wrzutki obowiązkowy.


Wróć do „Sit'n Go short handed”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.