Szkolenie pokerowe 25 lipca 2009

Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
Pepone
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2009, 10:25

Szkolenie pokerowe 25 lipca 2009

Postautor: Pepone » 01 lip 2009, 20:37

Szkolenie pokerowe 25 lipca 2009

Niniejszym chcielibyśmy zaprosić na szkolenie pokerowe organizowane pod patronatem portalów www.WisniewskiPoker.Com

Szkolenie poprowadzi Pepone oraz Rado.

Szkolenie składa się z trzech części:

1. Otoczka grindowania czyli bezpośredniego zarobkowania na stolikach cash'owych on-line. Przedstawienie tzw. warsztatu pracy - kilka słów o przygotowaniu do sesji oraz głównie omówienie pokertracker'a z hud'em.
2. Gry cash on-line z naciskiem na grę full ring – prowadzi Pepone - ogólna strategia gry tj. wyszukiwanie dobrych stołów, selekcja rąk preflop, gra na flopie, gra przeciwko dobrym graczom, gra przeciwko słabym przeciwnikom, znaczenie agresji i pozycji.
3. Strategia gier sit&go – prowadzi Rado.

Dodatkowo na płycie do przejrzenia w domu pełne sesje z gry cash oraz sit&go.

Termin: 25 lipca 2009 r., godz. 12:00

Miejsce: Magdalenka k/Warszawy (transport z/do Warszawy zapewniony)

Koszt: 89€

Czas trwania: 6 godzin

Zapewnione zimne napoje oraz obiad w przerwie.
Termin opłaty za kurs mija 10-go lipca 2009 r.

Szkolenie skierowane jest głównie do początkujących graczy, ale jesteśmy pewni, że także gracze średnio zaawansowani znajdą w nim coś dla siebie.

Zapraszamy

Pepone & Rado



kontakt w sprawie szkolenia:
skype: peponekw
GG: 2384469
Ostatnio zmieniony 02 sie 2009, 22:50 przez Pepone, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9529
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 02 lip 2009, 23:29

Ktos z poznania lub okolic ma ochote sie wybrac? Doloze sie do paliwa.

89 eur to nie malo, jednak moim zdaniem wiedza jest bezcenna i zwroci sie szybciej niz mozna by sie tego spodziewac.
Jeśli Twoje PW jest w folderze "do wysłania" to znaczy, że go jeszcze nie przeczytałem. Cierpliwości.

Heypoker
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 408
Rejestracja: 03 lis 2008, 12:18

Postautor: Heypoker » 30 lip 2009, 17:13

Możecie coś napisać o tym szkoleniu? Tzn. jak było

Pepone
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2009, 10:25

Postautor: Pepone » 30 lip 2009, 18:38

Z powodu niewystarczającej frekwencji szkolenie w opisanje wyżej formie nie odbyło się. Osoby zainteresowane otrzymają szkolenie indywidulane w drugiej połowie sierpnia. Wrażenia z pierwszego takiego indywidualnego szkolenia można znaleść na konkurencyjnym forum, przytoczę:

"Cześć,

Wczoraj byłem na szkoleniu indywidualnym u Pepone.

Na początek ustawienia optymalnych do cashówek kilkunastu wskaźników w Poker Trackerze z interpretacją kiedy jaki ma znaczenie.

Sugestia co do sposobu wybierania poker roomów i polecenie kilku najbardziej opłacalnych. Co nieco o multitablingu i wyjasnienie paru zaklęć których znaczenia nie znalazłem wcześniej na necie (np. nit a murek).

Potem jakąś godzinkę kibicowałem Pepone w wyrabianiu dniówki na 8 stołach (przez wiekszość czasu szło tylko lekko do przodu ale potem zgrabne nadzianie rybki na oścień and we can call it a day.

Kolejne parę godzin Pepone patrzył jak kaleczyłem na 4 stołach i podpowiedał kiedy co i dlaczego. Uświadomiłem sobie, że dotąd mimo ustawionych u siebie 8 wskaźników zwracałem uwagę na pierwsze 2-3.

Było parę fajnych akcji, kiedy za poradą ostrzej podbiłem czy kilka razy się allinowałem i w ponad 2/3 przypadków wygrywałem.

Na koniec dostałem w prezencie płytę z sesjami Pepone i 2 CardPlayery. No i przez miesiąc będę mógł podsyłać problemowe rozdania

Ogólnie jestem b zadowolony i polecam każdemu komu zależy na szybszym rozwoju


Maciek

PS A własnie przed chwilą udało mi się niemal skopiować zagranie Pepone i też mi wpadła dniówka na stawkach na które dopiero co się przesiadłem (NL 5"

Pozdrawiam

Pepone


Wróć do „Strategie Pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.