Strony z darmowymi pokerami texas, ale...

Dział dla graczy rozpoczynających przygodę z pokerem. Tu poznasz zasady pokera oraz możesz zadać choćby najbanalniejsze pytanie.
axeld
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:01

Strony z darmowymi pokerami texas, ale...

Postautor: axeld » 16 mar 2007, 14:06

Witam!

Jestem poczatkujacym.

Gdzie pozna pograc (pocwiczyc) pokera texas holdem online, ale w ten sposb, ze siada np. 6 osob i kazdy z nich ma tylko 1000 wirtualnych dolarow.
I kto przegra cala kase to odpada, az do wylonienia zwyciezcy.

Szukam takiego przebiegu gry bo zazwyczaj na darmowych jest tak, ze ludzie wchodza i wychodza kiedy chca i kazdy ma inna ilosc wirtualnej gotowki, co jest kompetnie bez sensu, bo jak moze rywalizowac osoba, ktora ma 1000$ z ta, ktora ma 50.000$

z gory dzieki za pomoc.
adam

Kazik
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 71
Rejestracja: 09 mar 2007, 22:48

Postautor: Kazik » 16 mar 2007, 14:16

Poszukaj turnieju Sit & Go na play money.

wojtek656
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2007, 21:38

Postautor: wojtek656 » 30 kwie 2007, 14:09

Gra na playmoney moze nauczyc tylko zlych nawyków, polecam jednak wplacic jakas skromną sumę i pograc Sit'n'Go lub gre na microlimitach, ewentualnie skorzystanie z jakies promocji. Wiele pokerromow daje na start jakies grosze i nie wymagaja deponowania swoich srodków

alan7
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2007, 11:51

Postautor: alan7 » 30 gru 2007, 12:55

Może mi ktos podać nazwy, albo jak szukać pokerrommow gdzie na start dostanę jakieś grosze bez deponowania własnych środków. Chodzi o to że gam od niedługiego czasu i wiemże przy freerollach można się pouczyć a przy play money nabrac złych nawyków więc szukam takich miejsc gdzie faktycznie się ,,szanuje grę i żetony,,.

Dzieki za pomoc!!

Alan 7

Awatar użytkownika
apolinary83
-#VIP
-#VIP
Posty: 736
Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30

Postautor: apolinary83 » 30 gru 2007, 13:18

to nie lepiej skorzystac z promocji ,chocby spam i pograc na micro stawkach za realna gotowke?

alves
-#VIP
-#VIP
Posty: 1361
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:00

Postautor: alves » 30 gru 2007, 16:03

jesli chcesz sie czegos nauczyc to na pewno nie na playmoney! tam nie bedziesz czul ze mozesz stracic jakas kase a tylko wirtualna i to zupelnie inna gra. Nawet w zwyklym freerollu bedziesz mial jakies emocje bo bedziesz sie staral dojsc do platnego miejsca.
jak masz pare groszy to skorzystaj z promocji od depozytu albo sa tez ciekawe promo bezdepozytowe nawet na naszym forum :)
... a jesli cie to nie zadowala to pozostaja stare poczciwe freerolle...
Uwielbiam Australian Open !!

dymu
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2007, 14:40

Postautor: dymu » 30 gru 2007, 18:16

to nauki jesli w ogole nie grales w poksa to napewno playmoney ale jesli miales stycznosc z pokerem texas holdem to najlepiej graj w darmowe tzw freerolle jest ich bardzo duzo ja np mam 30 pokeroomow i zawsze dziennie znajde kilkanascie dobrych freerolli

skrzychuz
-#VIP
-#VIP
Posty: 436
Rejestracja: 06 gru 2007, 12:51

Postautor: skrzychuz » 01 sty 2008, 16:02

zainteresuj się CD poker na forum mozesz poczytac o promocji, i są tam stoły na 6 osób ( Sit ang Go) gdzie wygrywa ten które zbierze żetony od wszystkich ;>

marcinos
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 225
Rejestracja: 26 kwie 2007, 21:32

Postautor: marcinos » 04 sty 2008, 14:22

everest-brak-polskiej-licencji! Poker turineje szasta czy jakos tak (nie wiem czy jeszcze aktualne) darmowe turnieje sit and go limit holdem w ktorych mozna wygraqc prawdziwa gotowke (jakies grosze) mozna w nich grac 90 dni od zarejestrowania.

wyjadacz1
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 219
Rejestracja: 21 paź 2007, 14:53

Postautor: wyjadacz1 » 04 sty 2008, 14:35

marcinos pisze:everest-brak-polskiej-licencji! Poker turineje szasta czy jakos tak (nie wiem czy jeszcze aktualne) darmowe turnieje sit and go limit holdem w ktorych mozna wygraqc prawdziwa gotowke (jakies grosze) mozna w nich grac 90 dni od zarejestrowania.


Tak ja raz grałem w takim turnieju pula zniewalająca aż 10 centów. Wygrałem ten turniej i zarobiłem 5 centów a poziom jest bardzo niski (grają same fishe) :trophy: Ale patrząc tak serio to jest strata czasu chyba że kogoś zadawala 0,05$/H (pod warunkiem oczywiście że wygra)

Awatar użytkownika
quest
-#VIP
-#VIP
Posty: 814
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:54

Postautor: quest » 05 sty 2008, 04:05

Gdzie sa te turnieje shasta na everesie ?
To chodzi o gre tymi darmowymi punktami ?


Wróć do „Podstawy pokera”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.