Strategia w turniejach z bounty i knockout

Dyskusje i opinie na temat artykułów zamieszczonych w portalu pokerowym http://www.PokerTexasHoldem.pl
Awatar użytkownika
Slodziak
-#Site Admin
-#Site Admin

Strategia w turniejach z bounty i knockout

Postautor: Slodziak » 26 kwie 2012, 12:42

Ze względu na kilka zachęt z mojego bloga do przybliżenia innym graczom strategii gry w turniejach bounty zdecydowałam się napisać artykuł na ten temat, który może nieco przypominać rozprawę naukową, gdyż artykułów na ten temat w sieci jest wyjątkowo niewiele, a w każdym razie ja nigdy żadnego nie przeczytałam. Wszystko co powiem wynika raczej z mojego własnego doświadczenia, zagrałam tego typu MTT naprawdę dużo z zadawalającymi wynikami co uczyniło ten rodzaj gry moim ulubionym. Generalnie rady tu zawarte mogą się okazać pomocne w turniejach z wpisowym 5€-30€, a nawet z wyższym.

Cały artykuł: http://www.pokertexasholdem.pl/strategi ... t,129.html
Zapraszamy do dyskusji, komentarzy i pytan do autora!
Usmiechnij sie :smile:
"Z pamietnika hazardzisty" - czyli odwiedz moj blog!
Statystycznie najlepsi - a Ty lubisz rywalizacje?
Artykuły - czytaj, ucz się i komentuj w jednym miejscu

BIKER
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: BIKER » 08 paź 2012, 21:01

Strategia

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: gunses 200 » 03 sie 2016, 10:45

bardzo ciekawy artykol- ja osobiscie bardzo lubie grac takie turnieje i zaznaczam ze w PokerStars-nielegalny-w-PL! jest ich naprawde duzo poczawszy od malych sit&go do wielkich bounty builder , ktore sa w roznych stawkach za wejscie ticketu np sa buildery juz za 0,55 $ , za 2,20$ i oczywiscie sukcesywnie drozsze za 4,40$ i wzwyz - ja preferuje te opcje ,ktore wymienilem - najczesciej gram te 2,20$
i strategia moja jest podobna c o w artykule wyzej wymienionego slodziaka. ale ja mianowicie gram czesto all in juz od razu z mocnymi startowymi rekoma - ale patrze na stol i na ilosc zetronow - jesli jest porownywalna to mojego all ina sprawdzaja raczej goscie z mniejszym bankrollem - ci z lekka przewaga nie za bardzo sie rwa doi callowania - 2 zasada to eliminowac shortow , czestro oni juz wchodza z ryzykiem strzalami , typowo shooting ze slabymi kartami liczac na fuksa - czasem maj a tego fuksa - ogolnie temat dosyc obszerny i mozna napewno go rozbudowywac - bardzoi fajne sa tez eliminatory - bo tak na nie mowie zdrobniale ( na wszystkie knockout i bounty ) , heheh na bwinpoker - room troche niszowy ale ma swoj urok takze - moze dlatego ze tam na bwinie wygralem pierwszy w miare konkretny turek - jakies 470 pln do przodu - a to ze wzgledu na bukmachera ,bo czesto obstawiane mecze - dali jakies promocjena pokera i gre w pokera zaczaolem na bwin-brak-polskiej-licencji! , potem pojawil sie Poker Stars-nielegalny-w-PL-! , i cala rteszta - heheheh

gunses 200
-#pretendent
-#pretendent

Postautor: gunses 200 » 03 sie 2016, 11:07

moge tez dodac ze na platformie PokerStars-nielegalny-w-PL! jesttszereg turniejow Progressive knockout - gdzie bounty za przeciwnikow systematycznie rosnie - po kazdym wyeliminowaniu gracza 50 % z jego aktualnego bounty trafia do osoby , ktora go wyeliminowala a pozostale 50 % trafia do bounty tej osoby zwiekszajac bounty aktualne - takze grajac umiejetnie w tego rodzaju turniejach mozemy odzyskac wklad za sam bilet , lekko byc na maly plusik - i oczywiscie pozniej juz sama kasa za osiagniete miejsce - heheh

Jest duzo progresivow i to z mniej popularnych rozgrywek jak na progresive badugi knockout , progresiv 8 games knockout -0 wlasciwie wszystkie dostepne gry sa knockouty progresive tera zw ofercie Poker Stars-nielegalny-w-PL-! - ja osobiscie lubie i zaczaolem grac badugi , ktore swoja droga we wczesniejszym poscie opisalem - ten rodzaj pokera ( w skrocie zbiera sie 4 kartowy sekwens polegajacy na najnizszym takzawanym stricie w roznych kolorach ) - ale szczegolowo trzebapoczytac o tej odmianie pokera - no i oczywiscie juz bardziej popularny to progressive knockout omaha hi/lo - to juz raczej wszyscu znaja zasady omahy i ich podgrup - bo tez sa takie jak np omaha5 cards

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA

Postautor: iza_doria » 03 sie 2016, 11:23

Artykul byl moj akurat, ciesze sie ze sie spodobal :)

h32382
-#zwykly
-#zwykly

Postautor: h32382 » 25 sie 2016, 19:54

Ciekawy artykuł, dzięki, przyda się. Ale jak na "rozprawę naukową" trochę na bakier z interpunkcją ;)

aldonas[opok
-#zwykly
-#zwykly

Re: Strategia w turniejach z bounty i knockout

Postautor: aldonas[opok » 25 lis 2019, 12:29

witam

edidrzyz
-#zwykly
-#zwykly

Re: Strategia w turniejach z bounty i knockout

Postautor: edidrzyz » 02 gru 2019, 15:49

hejka