Sprzedam HM2 Small Stakes

Lektury zwiększające umiejętności oraz soft pokerowy pozwalający podejmować skuteczniejsze decyzje w czasie gry.

redvvine
-#zwykly
-#zwykly

Sprzedam HM2 Small Stakes

Postautor: redvvine » 08 maja 2017, 12:25

Witam, sprzedam HM2 small stakes za 40$. Jakiś czas temu przeniosłem się na room gdzie nie działają trackery i jest mi to już w ogóle nie potrzebne. Jeśli jesteś zainteresowany- zapraszam.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA

Re: Sprzedam HM2 Small Stakes

Postautor: knoperss » 10 maja 2017, 18:13

zabronione u nas
Pozdrawiam i odsyłam na 2+2

taddrad
-#zwykly
-#zwykly

Re: Sprzedam HM2 Small Stakes

Postautor: taddrad » 26 maja 2017, 11:08

No tak , zabronione, co to za pytanie w ogóle
_____
Jak wyczyścić historię w BIK?

Wróć do „Książki i programy pokerowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.