[NH] Q4s vs K2o

Analizy rozdań poker texas holdem z gier sit'n go 5-6 osobowych.
JacobStark
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 55
Rejestracja: 23 wrz 2012, 13:02

[NH] Q4s vs K2o

Postautor: JacobStark » 30 gru 2012, 14:51

Chciałbym dać do analizy rozdanie, które padło nie na pokerroomach internetowych, ale w grze z kumplami.

Mój stack: 1670
G1: jakieś 1500
G2: około 2200, zazwyczaj o duże sumy gra tylko jak ma mocną rękę dającą mu prawie pewne zwycięstwo.
G3: około 1000
blindy 50/100

Ja na dużym dostaję Q4 trefl. G1(dealer) i G2(SB) sprawdzają, na flopie spada A, 4, T, wszystko treflowe. G2 czeka, ja podbijam do 400, G1 pasuje, G2 przebija do 800, sprawdzam go.
Na turnie dochodzi 5 pik, G2 czeka, ja ponownie daje 400, G2 sprawdza.
Na riverze dochodzi J trefl. G2 daje mojego all in.

I tutaj moje pytanie, co robicie? Ja sprawdziłem, pożałowałem, miał K trefl i 2 karo... nie spodziewałem się, ze tak zagra.

I pytanie do ekspertów, w którym miejscu popełniłem błąd?

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 30 gru 2012, 15:30

po turnie miałeś 400 w żetonach, więc lepszym zagraniem byłby tam push, bo i tak jesteś pot committed. Tak zagrane na river nigdy nie pasuję, bo i tak stack który zostanie nie nadaje się do gry. W ogóle jakieś mega short te stacki, nie wydaje Ci się? :P
Właściwie, przy takich stackach, to na flopie już push, masz rękę to grasz;)

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 31 gru 2012, 17:15

po flopie push bez dyskusji
wtedy może by się zastanowił nad outami i wywalił byś go z rozdania

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 08 sty 2013, 21:51

JacobStark pisze:dostaję Q4 trefl, na flopie spada A, 4, T, wszystko treflowe.


Czy tylko mi nie pasuje ręka do flopa?

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 08 sty 2013, 22:04

może grali na 2 talie, zapomniał dopisać :P

JacobStark
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 55
Rejestracja: 23 wrz 2012, 13:02

Postautor: JacobStark » 23 lut 2013, 15:10

Wybaczcie błąd :D zamiast tej 4 było coś równie niskiego 3 albo 5, teraz nie pamiętam, musiałem źle przycisnąć i nie zauważyłem błędu.


Wróć do „Sit'n Go short handed”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.