Pytania od początkujących

Szybki przewodnik po forum. Najważniejsze informacje dla użytkowników którzy odwiedzili PokerKings po raz pierwszy, oraz kluczowe sprawy bieżące.

Uwaga - UKRYTE DZIAŁY. Najważniejsze działy forum są widocznych dopiero po zalogowaniu!

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 20 wrz 2012, 13:28

Dawid84 pisze:Ponieważ nie wszystkie działy mają włączone liczniki postów - taki sposób na osoby bezsensownie nabijające posty.


to nie jest hak na osoby bezsensownie nabijające posty ;p bo od walczenia z nabijaniem postów są moderatorzy i ochotnicy którzy zgłaszają przypadki nabijania postów,

jeżeli chodzi o zliczanie postów to sięga to pradawnych czasów forum kiedy to jeszcze ilość postów była wyznacznikiem prawdziwej mądrości pokerzysty i tak przy 100 postach mógł być "niebieski" przy 350 "czarny" itd zobacz sobie opisy poszczególnych grup http://www.pokerkings.pl/groups/

i teraz sedno jako że jesteśmy społecznością skupioną wokół pokera to dlatego liczą się posty napisane stricte o pokerze i tym co z nim związane (a nie posty np. z Wolnego Ringu)

Mniej więcej tak to wygląda choć cały czas coś się zmienia ;)

jarmek
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:32

HP MP EXP

Postautor: jarmek » 25 wrz 2012, 20:03

Mam pytanie na dole posta wyświetlają się m.in. takie rzeczy HP MP EXP. Pytanie brzmi co to za współczynniki i ew jak je można zwiększać?

Awatar użytkownika
Sliwa
-#VIP
-#VIP
Posty: 796
Rejestracja: 08 kwie 2010, 18:14

Postautor: Sliwa » 25 wrz 2012, 20:12

Elf pisze:HP: obrazuje aktywność użytkownika, poprzez odpowiadanie na inne posty

MP: obrazuje szybkość użytkownika w odpowiedziach na inne posty. Za każdy własny post płaci się punktami MP , ale z czasem następuje ich regeneracja

Exp: pokazuje w procentach ile pozostało postów do uzyskania przez użytkownika następnego poziomu

Im wiecej postow, tym wiekszy "level" - HP, za kazde wykroczenie HP sie zmniejsza


Z tego tematu: click

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3142
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 25 wrz 2012, 20:12

Mój wpis do usunięcia!
Żeby do czegoś dojść, trzeba zapierdalać!

tonny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 30 paź 2012, 20:34

Postautor: tonny » 31 paź 2012, 19:37

Czemu forum nie posiada opcji szukaj ?

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1332
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 31 paź 2012, 19:40

Ano nie posiada, kiedyś na początku też już się o to pytałem. Pewną metodą, nie w 100% idealną, jest google, gdzie wpisujesz szukaną frazę + pokerkings. Wytrwałości w przebijaniu się przez gąszcz informacji :)

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3688
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 31 paź 2012, 19:45

www.google.pl

Wpisujemy: site:pokerkings.pl szukana fraza


http://www.google.pl/#hl=pl&sclient=psy ... _qf.&cad=b
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

tonny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 30 paź 2012, 20:34

Postautor: tonny » 01 lis 2012, 16:06

Dość dziwne i nietypowe rozwiązanie jak dla forum. Zdecydowanie jest to utrudnienie dla nowych użytkowników. W każdym razie dzięki za szybką odpowiedź ;)

Awatar użytkownika
Sliwa
-#VIP
-#VIP
Posty: 796
Rejestracja: 08 kwie 2010, 18:14

Postautor: Sliwa » 01 lis 2012, 16:24

Nie jest to raczej zbytnie utrudnienie dla w miarę ogarniętych użytkowników :)

A tak btw. będąc nowym użytkownikiem forum pasuje zapoznać się z regulaminem: http://www.pokerkings.pl/regulamin-foru ... vt7228.htm :razz:

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3688
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 01 lis 2012, 17:22

tonny - wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę, ale niestety zmiana tego stanu wymagałaby zmiany całego silnika forum - skrypt phpbb, na ktorym teraz forum jest postawione, zesrałby się z wysiłku jakby dostał wyszukiwarkę. Trzeba by przestawić forum na profesjonalny, komercyjny skrypt - a niestety nie byloby mozliwosci przeniesienia danych. Trzeba by zastosować taką metodę, jak niektóre dużę fora - czyli zamknąc wszystkie wątki i zostawićarchiwum forum, a wszystko inne zakładać od nowa...
...kto nie złapie dyni, ten płaci patola...

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 733
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 02 lis 2012, 10:04

wiec nie ma co liczyc na szukajke w najblizszym czasie?? bo tez ubolewam ze jej nie ma ;d

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 708
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 20 lis 2012, 20:33

a takie pytanie odemnie co sadzicie o late reg ?
bo mnie osobiscie bardoz denerwuje ona na p* czy ipoker , a co wy o niej sadzicie czy jest korzystna , czy ktos ma moze nawet jakas taktyke ze np. specjalnie sobie wybral turniej i specjalnie korzysta z late reg ?

bo ja czesto jak odpadne po 10-15 mins to mysle ze moze czasem lepiej byloby sie late regnac , ale znowu wtedy trace okazje do budowania stacka od poczatku.

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 733
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 21 lis 2012, 22:10

No wlasnie. Ci ktorzy wchodza pozbiej maja mniejszy wspolczynnik M. Niz inni mieli na poczatku. Jak wejdzie taki po godzinie gry i ma 1500 przy blajndach 100/200 to tylko czekac na dobre karty i callowac ich pushe.

cainmc
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2012, 23:15

Postautor: cainmc » 27 gru 2012, 17:28

Witajcie.

Mam pytanie dotyczące wypłaty środków z GrandParker.

Doczytałem, że należy wysłać faxback. Ale mam z tym problem.
Jak wiadomo faxback ma trzy sekcje..
Personal Details - tu nie mam problemu
Credit Card Details - nie robiłem wpłaty, korzystałem z bonusa, który obróciłem. Poza tym nie posiadam "wypukłej" karty, a pieniądze chcę na neteller. Co tam mam wpisać?
Bank Account Details - i tu są największe schody.
Bank name: neteller
Routing: ??
Bank Address: ??
Acc. Holder: moje nazwisko i imię
Swift: ??
Acc. Number: tu chyba numer rachunku neteller?
IBAN: ??

Gdyby ktoś mi doradził, co powpisywać, byłbym niezmiernie wdzięczny.
Dzięki bardzo za pomoc.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3061
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 27 gru 2012, 17:59

Dane które oni chcą bardziej pasują do banku lokalnego/stacjonarnego. Nie wiem czy e-wallety maja iban i swift. Zobacz na stronie nettelera.

Standardowo wygląda to tak:
numer konta NRB(26 cyfr): xx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx
IBAN to NRB+oznaczenie kraju - u nas PL: PLxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx
SWIFT - 8cyfrowe oznaczenie banku: np. mbank BREXPLPW

z netellerem z tego co znalazłem w necie to:
swift: "NETEGB21"
iban: united kingdom więc "GB"

poszperaj na stronie netellera albo napisz do suportu aby mieć 100% pewność.

andrzejred
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2013, 20:57

Postautor: andrzejred » 10 kwie 2013, 07:09

cainmc pisze:Witajcie.

Mam pytanie dotyczące wypłaty środków z GrandParker.

Doczytałem, że należy wysłać faxback. Ale mam z tym problem.
Jak wiadomo faxback ma trzy sekcje..
Personal Details - tu nie mam problemu
Credit Card Details - nie robiłem wpłaty, korzystałem z bonusa, który obróciłem. Poza tym nie posiadam "wypukłej" karty, a pieniądze chcę na neteller. Co tam mam wpisać?
Bank Account Details - i tu są największe schody.
Bank name: neteller
Routing: ??
Bank Address: ??
Acc. Holder: moje nazwisko i imię
Swift: ??
Acc. Number: tu chyba numer rachunku neteller?
IBAN: ??

Gdyby ktoś mi doradził, co powpisywać, byłbym niezmiernie wdzięczny.
Dzięki bardzo za pomoc.
Pozdrawiam.




Kolego sam jestem nowy na forum ale chyba pomogę

Te wszystkie dane na mb , pp , czy neteller są tylko i wyłącznie do wpłaty
Jeżeli ktokolwiek uzywa opcji wpłata/wypłata do ww platform to mu potrzebny TYLKO I WYŁĄCZNIE TWÓJ E_MAIL
Spróbuj się też dowiedzieć bo bardzo dużo platform wypłaca środki na odblokowane e-wallet
W tym wypadku by pomógł by depozyt w netellera

andrzejred
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 19
Rejestracja: 09 kwie 2013, 20:57

Postautor: andrzejred » 10 kwie 2013, 07:13

magik89z pisze:a takie pytanie odemnie co sadzicie o late reg ?
bo mnie osobiscie bardoz denerwuje ona na p* czy ipoker , a co wy o niej sadzicie czy jest korzystna , czy ktos ma moze nawet jakas taktyke ze np. specjalnie sobie wybral turniej i specjalnie korzysta z late reg ?

bo ja czesto jak odpadne po 10-15 mins to mysle ze moze czasem lepiej byloby sie late regnac , ale znowu wtedy trace okazje do budowania stacka od poczatku.



Gram bardzo dużo we freerolach i póżna rejestracja jest korzystna gdy jest w miarę wolna rozgrywka

Bo np wyższe blindy co 2 minuty a póżna rejestracjapo 20 min to już 10 poziom

Czasem jest już tylko na BB


Wróć do „Ważne informacje”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.