pozna rejestracja

Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
Konrad1703
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 46
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:50

pozna rejestracja

Postautor: Konrad1703 » 29 mar 2012, 12:06

witam ostatnio nasunal mi sie pomysl i wedlug mnie jest bardzo oplacalny, mowie tutaj o wiekszych turniejach np Saturday Splash 2.22 +R na P*, przedluzona rejestracja 75min aby sie zarejestrowac w 73-74min add on wynosi 30k chips i po zakonczonej rejestracji mamy na okolo 15BB jezeli nie wiecej. gra od poczatkowej fazy turnieju jest bardzo ciezka ludzie wchodza czesto all iny z niczym masa rebuy dobra pula kazdy chce zrobic stack, jednak gdy juz sie zakonczy ludzie graja spokojniej a my jestesmy w dobrej fazie niskim kosztem, oczywiscie da sie dojsc bez rebuy do tej fazy ale jest to bardzo ciezkie a ja nie przepadam za dokupywaniem sie ponownie. Ostatnio na turnieju z seri mikro milion(zastapil ten turniej splasha) wszedlem na pozno rejestracji dokupilem sie add on potem sie podwoilem i po okolo godzinie byly juz platne gdzie najnizsza wynosila 15$ co o tym sadzicie? troche nietresciwie to opisalem ale mysle ze kazdy dostrzeze o co mi chodzi.

tygrytron18
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 313
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:57

Postautor: tygrytron18 » 29 mar 2012, 15:13

Codzienie na stars jest o godzinie 20 podobny turniej z wpisowym 1$ 3xrebuy turniej jest mega ev+ ponieważ ludzie robią bardzo dużo rebuy za który maja 3k a jak sie wkupimy pózno startujemy ze stackiem około 30k za 2$.

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 29 mar 2012, 15:32

Czy ja wiem czy jest EV+, imho to bardziej gambling, startujemy z 11BBa i musimy znalezc szybko DU, rywale dalej sa agresywni, wiec najlepszym scenariuszem jest flip
"Diabli mi zrobili żart
Joba mam na punkcie kart"

tygrytron18
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 313
Rejestracja: 27 paź 2008, 19:57

Postautor: tygrytron18 » 29 mar 2012, 15:56

jak nie jest EV+ za 1$ kupujesz 30k żetonów a rywale wczesniej robia rebuy za 1$ a dostają 3k żetonów.

Rywal zrobił w fazie rebuy 9rebuy w stacku będzie miał średnio za 10$ w stacku 60k my wkupujemy się na koniec rejestracji i mamy w stacku średnio 33k za 2$.

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 29 mar 2012, 16:21

Mnie tam nie interesuje ile rywale zainwestowali, jak maja ochote to moga i 100$ na rebuye wydac. Interesuje mnie sytuacja ze wkupując się do turnieju mam 11BB, średni stack wynosi zapewne 2x tyle, wiec sytuacja na starcie nie jest komfortowa do gry, do tego blindy wymuszaja na nas bardzo szybkie szukanie DU.
"Diabli mi zrobili żart

Joba mam na punkcie kart"

Konrad1703
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 46
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:50

Postautor: Konrad1703 » 29 mar 2012, 17:46

tak ale prawdopodobienstwo wygranej jest duzo wieksze oraz nie jest daleko do platnych wedlug mnie to dobra taktyka a w poczatkowej fazie jest loteria i zazwyczaj grasz tez push or fold

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2398
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 29 mar 2012, 18:14

Tutaj tez grasz push or fold, dużo lepiej poszukac sobie lepszego turnieju niz taki gdzie bardziej bardziej liczy sie fart niz edge nad rywalami.
"Diabli mi zrobili żart

Joba mam na punkcie kart"

Konrad1703
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 46
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:50

Postautor: Konrad1703 » 29 mar 2012, 20:26

ale w takich jest najwieksza pula a naprawde duzo donkow gra wystarczy troche szczescia i mozna sporo pieneidzy wygrac.


Wróć do „Strategie Pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.