[NL 50]Strit vs LA

Analizy rozdań poker teksas holdem z gier cash, 9-10 osobowych
gadek3
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 92
Rejestracja: 10 kwie 2008, 10:55

[NL 50]Strit vs LA

Postautor: gadek3 » 19 kwie 2008, 11:44

Witam, mam do analizy w mojej opini ciekawe rozdanie. Nie jestem pewien czy dobrze je rozegrałem, dokładniej czy moja gra nie była zbyt pasywna.
Przeciwnika sklasyfikowalem jako LA.

A oto przebieg rozdania:

TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-65763374-75
played at "luli7's HE" for USD RM from 2008-04-19 05:21 until 2008-04-19 05:23



Seat 1: pannek1984 ($24.75 in chips)
Seat 2: ayrton71 ($44.90 in chips)
Seat 4: krech-18 ($11.40 in chips)
Seat 6: luli7 ($40.70 in chips)
Seat 7: AgiAA ($26.65 in chips)
Seat 8: varenne59 ($21.65 in chips)
Seat 9: EasiestRider ($36.15 in chips)



ANTES/BLINDS
pannek1984 posts blind ($0.25), ayrton71 posts blind ($0.50).

PRE-FLOP
krech-18 folds, luli7 folds, AgiAA folds, varenne59 calls $0.50, EasiestRider bets $2.50, pannek1984 calls $2.25, ayrton71 folds, varenne59 calls $2.

FLOP [board cards: 9S,7H,JS ]
pannek1984 checks, varenne59 checks, EasiestRider checks.

TURN [board cards: 9S,7H,JS,TD ]
pannek1984 bets $2, varenne59 folds, EasiestRider calls $2.

RIVER [board cards: 9S,7H,JS,TD,5D ]
pannek1984 bets $6, EasiestRider calls $6.

SHOWDOWN
pannek1984 shows [ JD,TS ]
EasiestRider shows [ 8D,6D ]
EasiestRider wins $22.80.



SUMMARY
Dealer:
Pot: $24, (including rake: $1.20)
pannek1984, loses $10.50
ayrton71, loses $0.50
krech-18, loses $0
luli7, loses $0
AgiAA, loses $0
varenne59, loses $2.50
EasiestRider, bets $10.50, collects $22.80, net $12.30
Ostatnio zmieniony 21 paź 2009, 21:45 przez gadek3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 19 kwie 2008, 12:13

Jak dla mnie powinieneś podbić już po flopie. Tak jak później 4xBB, co powinno zniechęcić przeciwnika do zbierania do strita. Sprawdzając dałeś mu darmową kartę, która właśnie mu pomogła bo zebrał tego strita po turnie. A potem to już się nie dało wygrać, więc powinieneś się cieszyć, że tylko sprawdzał a nie podbijał, bo mógłbyś wtopić więcej kasy. Chociaż po podbiciu jego po turnie byłby sygnał do spasowania. Ale i tak wyciągnął od Ciebie kasę.

applee
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27

Postautor: applee » 19 kwie 2008, 12:46

dviper pisze:Jak dla mnie powinieneś podbić już po flopie. Tak jak później 4xBB, co powinno zniechęcić przeciwnika do zbierania do strita. Sprawdzając dałeś mu darmową kartę, która właśnie mu pomogła bo zebrał tego strita po turnie. A potem to już się nie dało wygrać, więc powinieneś się cieszyć, że tylko sprawdzał a nie podbijał, bo mógłbyś wtopić więcej kasy. Chociaż po podbiciu jego po turnie byłby sygnał do spasowania. Ale i tak wyciągnął od Ciebie kasę.


dviper wydaje mi sie ze mylisz się w dwoch rzeczach ;) Strita zostal ułożony dopiero po riverze.

I tak btw skoro gadek napisał

gadek3 pisze:Przeciwnika sklasyfikowalem jako LA.


to wydaje mi sie ze mu udalo sie tego strita uzbierac a nie rywalowi wiec jesli ktos tu popelnil blad to przeciwnik :) ale to taki szczegól ;)

A tak swoja droga co do samej gry wydaje mi się że osoba ktora miala najwyzsza pare powinna podbic nieznacznie po flopie a po turnie kiedy to doszła druga para znacznie podbic. Byc moze w ten sposob uniknęła by ukarania riverem ktory dawal konkurentowy strita. No i na miejscu osoby ze stritem zrobilbym reraise na koniec.

gadek3
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 92
Rejestracja: 10 kwie 2008, 10:55

Postautor: gadek3 » 19 kwie 2008, 14:28

dviper, moj nick to EasiestRider gwoli scislosci zeby nie bylo niedomowien....;D Na riverze nie wiem dlaczego obawialem sie Q8, ktore dawalo wiekszego strita rywalowi.

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 19 kwie 2008, 14:43

gadek3 pisze:dviper, moj nick to EasiestRider gwoli scislosci zeby nie bylo niedomowien....;D Na riverze nie wiem dlaczego obawialem sie Q8, ktore dawalo wiekszego strita rywalowi.


No to zmienia postać rzeczy :P Trochę nie z tej perspektywy analizowałem :) Więc jeśli chodzi o Twoje zagranie to według mnie było dobrze, a to Twój przeciwnik zrobił błąd.

applee pisze:dviper wydaje mi sie ze mylisz się w dwoch rzeczach ;) Strita zostal ułożony dopiero po riverze.


Z tego co widzę to po turnie już miał strita od J.

applee
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 03 lis 2007, 15:27

Postautor: applee » 19 kwie 2008, 16:16

aj pardom, niedopatrzenie to 'T' mnie zmyliło bo ja zawsze używam jednak niefachowo '10' :oops:

speedfan1987
Posty: 0
Rejestracja: 04 gru 2007, 21:14

Postautor: speedfan1987 » 19 kwie 2008, 16:23

Ja myślę, że tylko większe podbicie pre flop byłoby słuszne no bo po flopie miał już open ended strit draw.

Awatar użytkownika
visnia
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 346
Rejestracja: 23 lis 2007, 18:08

Postautor: visnia » 19 kwie 2008, 22:51

dviper, moj nick to EasiestRider gwoli scislosci zeby nie bylo niedomowien

można było to zaznaczyć na samym początku bo ja też nie mogłem się downioskować który to Ty... co do rozdania:

podbicie do 5bb z 86s ... hellou? leci z nami pilot? tym bardziej, że go sklasyfikowałeś jako LAGa ( tak rozumiem LA - Loose Aggressive.. ) miałeś więc pewność że sprawdzi... faktycznie vs random hand każda jest dobra ale po co zdawać się na złudne szczęście ? jego call z JTo też świetny... no żeby tak na cash table grać, chyba dopisze was do notatek jak znajde na stole...

kolega po flopie z top pair czeka... chyba nie do końca z niego taki LAG jak go sklasyfikowałeś? Przypadkiem dochodzi Ci open ended już na turnie co stawia Cię w sytuacji ... średniej! jego ósemka - split, jego draw xx w spadesach - przegrales na 20%, jego Q8 ( skoro grał LAGa to dlaczego nie ) - przegrałeś na 100%. Dodatkowo przebija, niestety w złym dla niego momencie ponieważ Ty masz made hand jednak nie nutsową, o ile do tego momentu grałeś źle to jak już dostałeś dar od boga w postaci strita do 86s to były dwie opcje - albo iść na całość albo slowplayować. Wybrałeś drugą metodę i dobrze bo przeciwko LAGom nigdy nic nie wiadomo, on chciał Cię wystraszyć bo nie widział swojej przegranej skoro go callowałeś, miał nadzieję, że nie masz żadnej overpairy ani seta o stricie nie wspominając. Najprawdopodobniej obstawiał Cię na flush draw ( tak to wyglądało jakbyś miał AJspades i czekał na flusha a gdy nie doszło na river chciał Cię wystraszyć z jopkiem. Sprawdziłeś go i na Twoje szczęście nie miał nic mocniejszego nie mniej jednak takie rozdania są zbyt ryzykowne i w długim okresie czasu nie przyniosą Ci zysku. ( mówię o sytuacji preflop ).


Wróć do „Cash full ring”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.