[NL][25] KK

Analizy rozdań poker teksas holdem z gier cash, 9-10 osobowych
Awatar użytkownika
apolinary83
-#VIP
-#VIP
Posty: 659
Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30

[NL][25] KK

Postautor: apolinary83 » 11 sty 2008, 14:53

***** Hand 904659743 *****
0.12/0.25 Texas Hold'em (No Limit) - 11 styczeń 2008 14:43:42
TH Mini 37 (Real/Cash Game)
Seat 1: Wounder2 (47.61)
Seat 2: Riquelme89 (25.00)
Seat 3: hazi83 (30.49)
Seat 4: JerryLucky (63.74)
Seat 5: dick911 (10.77)
Seat 6: dundu12 (27.24)
Seat 7: 3imwaeckla (18.21)
Seat 8: Pandanice1 (51.86)
Seat 9: bekkam (4.75)
Seat 10: Rigunito (5.00)
bekkam post SB 0.12
Rigunito post BB 0.25
** Deal **
Wounder2 [N/A, N/A]
Riquelme89 [N/A, N/A]
hazi83 [Ks, Kd]
JerryLucky [N/A, N/A]
dick911 [N/A, N/A]
dundu12 [N/A, N/A]
3imwaeckla [N/A, N/A]
Pandanice1 [N/A, N/A]
bekkam [N/A, N/A]
Rigunito [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
Wounder2 Fold
Riquelme89 Fold
hazi83 Raise to 1.25
JerryLucky Fold
dick911 Call 1.25
dundu12 Fold
3imwaeckla Raise to 3.00
Pandanice1 Fold
bekkam Fold
Rigunito Fold
hazi83 Raise to 5.50
dick911 Fold
3imwaeckla All-in 18.21
Ostatnio zmieniony 06 paź 2009, 23:43 przez apolinary83, łącznie zmieniany 1 raz.

olkuszanin
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 65
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:33

Postautor: olkuszanin » 11 sty 2008, 15:23

wiele czynników trzebaby wziąć pod uwagę, zaczynając od tego w jakim stopniu miałeś rozpoznanego przeciwnikai jakim stackiem dysponowałeś... mimo wszystko ja bym raczej nie zrzucił ,ale to też zależy od dnia od passy itp... po prostu decyduja chwila.

sprawdziłeś to czy zrzuciłeś?

wyjadacz1
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 21 paź 2007, 14:53

Postautor: wyjadacz1 » 11 sty 2008, 15:34

Mi się jeszcze nie zdażyło zrzucic KK chyba że na flopie jakieś asy się pojawiły ale w takiej sytułacj jaką ty pokazałeś to zawsze wchodze. Jedynie AA były mocniejszy od twojeo KK ale wątpie czy gości miał AA.Jak dla mnie pewny all in by poszedł :mrgreen:

Awatar użytkownika
zielony0528
-#VIP
-#VIP
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2007, 21:48

Postautor: zielony0528 » 11 sty 2008, 15:37

wyjadacz1 pisze:Jedynie AA były mocniejszy od twojeo KK ale wątpie czy gości miał AA.Jak dla mnie pewny all in by poszedł
zdecydowanie sie z Toba wyjadacz1 zgadzam z KK tez bym dal all-in z JJ QQ musialbym sie zastanowic ajakby mial nawet koles AA to ile to juz razy KK pokonalo AA...

Awatar użytkownika
quest
-#VIP
-#VIP
Posty: 735
Rejestracja: 10 lis 2006, 11:54

Postautor: quest » 11 sty 2008, 15:47

Podbić do 5.5 i nie dorzucic 13 zeby nie sprawdzic z KK ? dla mnie by to było grzechem i strata dolarow

Awatar użytkownika
radost21
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2434
Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36

Postautor: radost21 » 11 sty 2008, 15:55

potrafiłbym to zrzucić w turnieju (w przypadku walki o stolik finałowy lub płatne miejsca) na cash stolikach nie zrzucam KK-tylko uwaga- na stolikach gotówkowych mam zasade -nie trzymam w grze wiecej niz 15-20$ (tylu mi nie zal) :mrgreen:

Awatar użytkownika
apolinary83
-#VIP
-#VIP
Posty: 659
Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30

Postautor: apolinary83 » 11 sty 2008, 15:59

olkuszanin pisze:sprawdziłeś to czy zrzuciłeś?


Sprawdzilem
wyjadacz1 pisze:wątpie czy gości miał AA


Niestety "carny scenra" jak to mowia pepiki i w tube.

Piszac ten tema zastanawialem sie tylko czy ktos gra tak tight i potrafi zrzucic KK.

davidian
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 43
Rejestracja: 06 gru 2007, 19:41

Postautor: davidian » 11 sty 2008, 17:14

W sumie ja tez nie staram sie zrzucac takich rak ale roznie to bywa czasem jest :twisted: a czesem :cry:

dam1anov
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 364
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42

Postautor: dam1anov » 13 sty 2008, 09:46

olkuszanin pisze:wiele czynników trzebaby wziąć pod uwagę, zaczynając od tego w jakim stopniu miałeś rozpoznanego przeciwnikai jakim stackiem dysponowałeś...


Otóż to. Pozostaje tylko kwestia, czy potrafiłbym aż tak precyzyjnie ocenić siłę ręki przeciwnika. Bo znając życie zapewne zachowałby się tak samo mając AK's , AK'o , może nawet QQ...Chyba, że widziałbym już jego zagrania z takimi handami rozgrywane inaczej.

Sytuacji takich jak powyższa nie da się uniknąć i niestety to już jest moim zdaniem czysty coin flip - albo uśmiech losu, albo jego złośliwość. Potrafię sobie wyobrazić sytuację, w której zrzuciłbym taki hand, ale miałoby to miejsce raczej tylko przy okazji rozgrywania jakiejś satelity w fazie bubble.

Dla pocieszenia należy pamiętać, że rozdanie takie mogło się również skończyć w taki oto sposób: http://youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc

Pozdrawiam

dedoel
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 450
Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32

Postautor: dedoel » 14 lut 2008, 01:17

w tej sytuacji przed flopem KK na pewno nie zrzucac....widzialem filmik jak w ktos zrzucil KK ale to bylo po parokrotnym przebijaniu sie i mozna bylo odczytac ze tamten drugi ma AA...

KoJack
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 200
Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55

Postautor: KoJack » 14 lut 2008, 11:38

wczoraj zrzuciłem KK po flopie... oczywiscie pre flop ostra podbitka weszło dwóch, flop 3h 4s 5s no to podbiłem o pule , jeden sprawdził a drugi all in i ten drugi wszedl... wiec zrzuciłem no bo coz pozostało. okazało się ze jeden miał A 2 a drugi As 3s , i doszło na turnie do flusha , troche straciłem na tym rozdaniu ale jakiż byłem z siebie dumny ze zrzuciłem...

cruiserjeja

Postautor: cruiserjeja » 14 lut 2008, 12:41

potrafie spasowac pocket kings, w szczegolnosci gdy koles mnie 4betuje preflop.

jednak zalezy to takze od wielkosci naszych stackow, od jego statsow i moich readow na niego.
jesli wczesniej gral tight i flat callowal jakies reraisy z jj/qq/ak to 4betujac moje krole mam praktycznie pewnosc ze ma asy.
a jesli jest to jakis maniak i gra loose aggressive to mam EV+ callujac go z KK

dedoel
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 450
Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32

Postautor: dedoel » 15 lut 2008, 10:37

hehe KK przed flopem zrzucic bardzo ciezko...przeciez jedynie z AA mamy mniejsze szanse... szczerze mowiac nigdy nie zrzucilbym KK przed flopem jesli tylko z jedna osoba mialbym sie bic o pule

Awatar użytkownika
nowy233
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 403
Rejestracja: 30 kwie 2007, 08:44

Postautor: nowy233 » 15 lut 2008, 12:53

dedoel pisze:hehe KK przed flopem zrzucic bardzo ciezko...przeciez jedynie z AA mamy mniejsze szanse... szczerze mowiac nigdy nie zrzucilbym KK przed flopem jesli tylko z jedna osoba mialbym sie bic o pule


A ja ostatnio na cash zrzuciłem KK.

Sytuacja była taka (korzystam z PT i znałem tego gracza dlatego trochę łatwiej miałem):

Ja przed flopem raise 4x bb z late position no i koleś lekki rarise no to raise do 1/4 jego stacku i wtedy on reraise do 1/2 mojego stacku - no i wtedy już wiedziałem i zrzuciłem KK.

Koleś był spoko bo mi pokazał na łapie AA.

dedoel
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 450
Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32

Postautor: dedoel » 15 lut 2008, 16:53

brawo :) raise reraise reraise reraiaseisidasiei no i juz mozna cos wlsanie wnioskowac ze cos tu sie swieci... ale nadal niewielu graczy moze cos takiego zrzucic


Wróć do „Cash full ring”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.