***** Hand 904659743 *****
0.12/0.25 Texas Hold'em (No Limit) - 11 styczeń 2008 14:43:42
TH Mini 37 (Real/Cash Game)
Seat 1: Wounder2 (47.61)
Seat 2: Riquelme89 (25.00)
Seat 3: hazi83 (30.49)
Seat 4: JerryLucky (63.74)
Seat 5: dick911 (10.77)
Seat 6: dundu12 (27.24)
Seat 7: 3imwaeckla (18.21)
Seat 8: Pandanice1 (51.86)
Seat 9: bekkam (4.75)
Seat 10: Rigunito (5.00)
bekkam post SB 0.12
Rigunito post BB 0.25
** Deal **
Wounder2 [N/A, N/A]
Riquelme89 [N/A, N/A]
hazi83 [Ks, Kd]
JerryLucky [N/A, N/A]
dick911 [N/A, N/A]
dundu12 [N/A, N/A]
3imwaeckla [N/A, N/A]
Pandanice1 [N/A, N/A]
bekkam [N/A, N/A]
Rigunito [N/A, N/A]
*** Bet Round 1 ***
Wounder2 Fold
Riquelme89 Fold
hazi83 Raise to 1.25
JerryLucky Fold
dick911 Call 1.25
dundu12 Fold
3imwaeckla Raise to 3.00
Pandanice1 Fold
bekkam Fold
Rigunito Fold
hazi83 Raise to 5.50
dick911 Fold
3imwaeckla All-in 18.21
[NL][25] KK
- apolinary83
- -#VIP

- Posty: 659
- Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30
[NL][25] KK
Ostatnio zmieniony 06 paź 2009, 23:43 przez apolinary83, łącznie zmieniany 1 raz.
-
olkuszanin
- -#pretendent

- Posty: 65
- Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:33
-
wyjadacz1
- -#aktywny

- Posty: 200
- Rejestracja: 21 paź 2007, 14:53
- zielony0528
- -#VIP

- Posty: 748
- Rejestracja: 14 wrz 2007, 21:48
- quest
- -#VIP

- Posty: 735
- Rejestracja: 10 lis 2006, 11:54
- radost21
- LEGENDA

- Posty: 2434
- Rejestracja: 21 lis 2007, 05:36
- apolinary83
- -#VIP

- Posty: 659
- Rejestracja: 29 lis 2007, 18:30
-
davidian
- -#pretendent

- Posty: 43
- Rejestracja: 06 gru 2007, 19:41
-
dam1anov
- -#aktywny

- Posty: 364
- Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42
olkuszanin pisze:wiele czynników trzebaby wziąć pod uwagę, zaczynając od tego w jakim stopniu miałeś rozpoznanego przeciwnikai jakim stackiem dysponowałeś...
Otóż to. Pozostaje tylko kwestia, czy potrafiłbym aż tak precyzyjnie ocenić siłę ręki przeciwnika. Bo znając życie zapewne zachowałby się tak samo mając AK's , AK'o , może nawet QQ...Chyba, że widziałbym już jego zagrania z takimi handami rozgrywane inaczej.
Sytuacji takich jak powyższa nie da się uniknąć i niestety to już jest moim zdaniem czysty coin flip - albo uśmiech losu, albo jego złośliwość. Potrafię sobie wyobrazić sytuację, w której zrzuciłbym taki hand, ale miałoby to miejsce raczej tylko przy okazji rozgrywania jakiejś satelity w fazie bubble.
Dla pocieszenia należy pamiętać, że rozdanie takie mogło się również skończyć w taki oto sposób: http://youtube.com/watch?v=KNz-Duyx3Lc
Pozdrawiam
-
dedoel
- -#aktywny

- Posty: 450
- Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32
-
KoJack
- -#aktywny

- Posty: 200
- Rejestracja: 25 sty 2008, 15:55
wczoraj zrzuciłem KK po flopie... oczywiscie pre flop ostra podbitka weszło dwóch, flop 3h 4s 5s no to podbiłem o pule , jeden sprawdził a drugi all in i ten drugi wszedl... wiec zrzuciłem no bo coz pozostało. okazało się ze jeden miał A 2 a drugi As 3s , i doszło na turnie do flusha , troche straciłem na tym rozdaniu ale jakiż byłem z siebie dumny ze zrzuciłem...
-
cruiserjeja
potrafie spasowac pocket kings, w szczegolnosci gdy koles mnie 4betuje preflop.
jednak zalezy to takze od wielkosci naszych stackow, od jego statsow i moich readow na niego.
jesli wczesniej gral tight i flat callowal jakies reraisy z jj/qq/ak to 4betujac moje krole mam praktycznie pewnosc ze ma asy.
a jesli jest to jakis maniak i gra loose aggressive to mam EV+ callujac go z KK
jednak zalezy to takze od wielkosci naszych stackow, od jego statsow i moich readow na niego.
jesli wczesniej gral tight i flat callowal jakies reraisy z jj/qq/ak to 4betujac moje krole mam praktycznie pewnosc ze ma asy.
a jesli jest to jakis maniak i gra loose aggressive to mam EV+ callujac go z KK
-
dedoel
- -#aktywny

- Posty: 450
- Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32
- nowy233
- -#aktywny

- Posty: 403
- Rejestracja: 30 kwie 2007, 08:44
dedoel pisze:hehe KK przed flopem zrzucic bardzo ciezko...przeciez jedynie z AA mamy mniejsze szanse... szczerze mowiac nigdy nie zrzucilbym KK przed flopem jesli tylko z jedna osoba mialbym sie bic o pule
A ja ostatnio na cash zrzuciłem KK.
Sytuacja była taka (korzystam z PT i znałem tego gracza dlatego trochę łatwiej miałem):
Ja przed flopem raise 4x bb z late position no i koleś lekki rarise no to raise do 1/4 jego stacku i wtedy on reraise do 1/2 mojego stacku - no i wtedy już wiedziałem i zrzuciłem KK.
Koleś był spoko bo mi pokazał na łapie AA.
-
dedoel
- -#aktywny

- Posty: 450
- Rejestracja: 13 lut 2008, 23:32
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.