Jak w temacie napisałem chciałem sie dowiedzieć jak grac przeciwko zawodnikom których bet sizing nie jest prawidłowy?? Ostatnio grywam live z osobami które właśnie tak postępują i staram się tylko sprawdzać ich podbicia jeżeli nie mam mocnej reki czy słusznie??
Może powinienem ich częsciej przebijać? Jakie wy macie zdanie na ten temat??
Od razu jeszcze pod kreślę że rzadko graja all-in(chyba ze jest pozna faza).
Jak grać na przeciwników którzy mają zły bet sizing??
-
Markar
- -#aktywny

- Posty: 195
- Rejestracja: 29 sty 2010, 18:06
-
Markar
- -#aktywny

- Posty: 195
- Rejestracja: 29 sty 2010, 18:06
-
koczwi
- -#VIP

- Posty: 708
- Rejestracja: 04 lip 2009, 13:28
to jest jak najbardziej prawidłowy bet xD tylko łatwo jest go wykorzystać dla własnych celów.
Przede wszystkim nie raisować drawów tylko dokładać - zauważyłem że tacy gracze lubią zagrać na flopie(1000 w puli) 300 i na turnie też 300. Co daje znakomite odds do drawowania.
Bardzo łatwo jest floatować takiego przeciwnika - za małą sumę daje ci szansę żebyś mógł ograć go na turnie.
Po trzecie dla równowagi callowałbym też z mocnymi rękoma i podbijał dopiero na turn / river.
Warto dodać takie zagrania za 1/3 puli do swojego repertuaru - przede wszystkim chodzi o value bet na river i cont bet na bardzo suchych flopach.
Przede wszystkim nie raisować drawów tylko dokładać - zauważyłem że tacy gracze lubią zagrać na flopie(1000 w puli) 300 i na turnie też 300. Co daje znakomite odds do drawowania.
Bardzo łatwo jest floatować takiego przeciwnika - za małą sumę daje ci szansę żebyś mógł ograć go na turnie.
Po trzecie dla równowagi callowałbym też z mocnymi rękoma i podbijał dopiero na turn / river.
Warto dodać takie zagrania za 1/3 puli do swojego repertuaru - przede wszystkim chodzi o value bet na river i cont bet na bardzo suchych flopach.
-
Markar
- -#aktywny

- Posty: 195
- Rejestracja: 29 sty 2010, 18:06
Nie wiem czy do konca mnie zrozumiales ale pokarze ci to na przykladzie:
Mam przykladowo K5 i sprawdzam przeciwnika nad ktorym mam pozycje.
Trafiam na flopie króla ale moj kicker jest bardzo slaby.
Co powinienem robic jeżeli moja sytuacja sie poprawi a przeciwnik bedzie gral bet na flop turn i river za nie wiecej niz 30% to powinienem go tlyko sprawdzac czy przebijac?
Ja jestem za tylko sprwdzaniem takich przeciwnikow bo zakres z jakim robia takie zagrania jest spory od as high do over par z ktorymi boja sie grac wiecej bo maja wrazenie ze przeciwnik ma strita.
Mam przykladowo K5 i sprawdzam przeciwnika nad ktorym mam pozycje.
Trafiam na flopie króla ale moj kicker jest bardzo slaby.
Co powinienem robic jeżeli moja sytuacja sie poprawi a przeciwnik bedzie gral bet na flop turn i river za nie wiecej niz 30% to powinienem go tlyko sprawdzac czy przebijac?
Ja jestem za tylko sprwdzaniem takich przeciwnikow bo zakres z jakim robia takie zagrania jest spory od as high do over par z ktorymi boja sie grac wiecej bo maja wrazenie ze przeciwnik ma strita.
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
-
Markar
- -#aktywny

- Posty: 195
- Rejestracja: 29 sty 2010, 18:06
-
koczwi
- -#VIP

- Posty: 708
- Rejestracja: 04 lip 2009, 13:28
-
Semien
- -#pretendent

- Posty: 40
- Rejestracja: 21 sie 2013, 14:47
-
NaVy
- -#pretendent

- Posty: 70
- Rejestracja: 20 sty 2008, 21:18
Semien pisze:a co z graczami w turniejach online co cbetują za 1,2 BB i na turnie znów te same zagranie?
Zależy czy zawodnik gra tak standardowo zawsze (mało prawdopodobne) czy nie. Trzeba po prostu zauważyć jaki schemat reprezentuje tym zagraniem i co komunikuje. Jeśli gra tak mając coś a my mamy outy i jego podbicie daje nam oddsy do sprawdzenia to sprawdzamy/przebijamy, można próbować reraise blefu itp. jeśli podejrzewamy, że to pokaz słabości.
-
karoines
- -#zwykly

- Posty: 1
- Rejestracja: 10 mar 2020, 19:42
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.