EURO 2016 pokerkings challenge

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
siweropoulos
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 386
Rejestracja: 27 kwie 2009, 10:03

Postautor: siweropoulos » 07 cze 2016, 21:56

Ja jutro przeleje. Jaki adres skrilla? Jak coś to priv.

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1054
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 08 cze 2016, 09:22

ja tez przelalem , gdzie jest jakis temat z typami czy jak to robimy ?

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 08 cze 2016, 09:52


Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 08 cze 2016, 14:28

ja mogę liczyć trudną, jak są 2 mecze dziennie to dużo tego nie wyjdzie :P

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1054
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 09 cze 2016, 21:44

tam w tej naszej zabawie nie powinna byc wylaczona opcja edycji postow ?

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 09 cze 2016, 22:14

edycję i tak będzie widać, pasuje ustalić że za edycję posta jest z automatu 0 pkt za całą rundę

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 13 cze 2016, 11:51

Słodziak popraw bo geno też bierze udział!

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 14 cze 2016, 23:55

DO USUNIĘCIA :D

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 15 cze 2016, 10:24

nie, tzn tak, ale trzeźwo myślałem, tylko stwierdziłem że za późno napisałem :P

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 15 cze 2016, 12:53

Ja bym tam przyjal :)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 18 cze 2016, 22:51

Ktos chetny na sidebet na 3 rudne za 50 pln ?

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 23 cze 2016, 07:40

3cia runde? a to nie 4ta :P

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 23 cze 2016, 23:14

Bo to jest jak za darmo wiec nic dziwnego ze bierę :)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 24 cze 2016, 09:23

Z ewantualna dogrywka byloby ciekawiej - dluzsze emocje. Tu nie naciskam, bo duzo osob juz typy oddalo. Ale moze w kolejnej rundzie ?

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 24 cze 2016, 10:09

wg mnie bez sensu, bo jak?

obstawiam 2-1,jest 2-1, 12pkt
obstawiam 2-1, jest 1-1, w dogrywce 2-1, mam 12pkt

siweropoulos
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 386
Rejestracja: 27 kwie 2009, 10:03

Postautor: siweropoulos » 24 cze 2016, 14:15

albo jeszcze lepiej,
obstawiam 1-1, jest 1-1, ale po dogrywce 2-1 mam 4p
ktos obstawil 2-1, jest 1-1, po dogrywce 2-1 ma 12p :D

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 24 cze 2016, 16:05

Ale co bez sensu? Jest taka sama szansa ze trafisz DW w 90 minutach i dogrywka Ci go popsuje, jak to ze nie trafisz DW w 90 minutach, a wlasnie dogrywka pozwoli Ci go trafic.

Roznica jedynie taka ze w razie dogrywki masz 30 dodatkowych minut na emocje.

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 10 lip 2016, 22:05

1. Glory - 321
2. karwek - 309
3. mefius - 307
4. genowaty 270
5. siwer - 268
6. gajor - 263
7. Wahi - 252
8. monk880 - 240
9. dadzio - 53

Gratki dla Glorego :D

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 11 lip 2016, 10:05

Dziekuje i polecam sie na przyszlosc :).

Mefius skopal koncowke. Powinien sie levelowac i pod zadnym pozorem nie stawiac na Francje wiedzac ze Karwek musi gonic i postawic na niespodzianke wiec remis lub portugalie. Ja na jego miescu postawilbym remis zwiekszajac swoje szanse.

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 11 lip 2016, 10:48

Zapisywałam sobie swoje typy poza konkursem i w ostatecznym rozrachunku zajęłabym drugie miejsce z jednopunktową przewagą nad trzecim miejscem. A jakby się wszystko kończyło po 2 rundzie to nawet Glorego przeskoczyłam :)

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 11 lip 2016, 13:53

Rozumiem ze zapisywalas je poza konkursem, wiec juz po rozegraniu meczy ? :)

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 11 lip 2016, 14:06

Jak śmiesz w mojego szczurka nie wierzyć ?! :)

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 12 lip 2016, 07:31

Mefius skopal koncowke. Powinien sie levelowac i pod zadnym pozorem nie stawiac na Francje wiedzac ze Karwek musi gonic i postawic na niespodzianke wiec remis lub portugalie. Ja na jego miescu postawilbym remis zwiekszajac swoje szanse.


Myślałem nad tym, ale bardziej spodziewałem się że Karwek postawi na dw typu 1:0, 3:0, 2:1 i będzie split pot ;)
Btw graty dla itm

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 12 lip 2016, 09:03

pod splita nie opłacało mi się, ciężko dokładny wynik trafić. Uznałem że dużo większe szanse będą na remis i vabank, bo wtedy wyprzedzam bez splita :P Bałem się trochę ze zagrasz tez va bank blokujac mnie remisem, jednak Francja była wyraxnym faworytem :P


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.