Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
siweropoulos
- -#aktywny

- Posty: 386
- Rejestracja: 27 kwie 2009, 10:03
Postautor: siweropoulos » 07 cze 2016, 21:56
Ja jutro przeleje. Jaki adres skrilla? Jak coś to priv.
-
dadzio10
- -#VIP

- Posty: 1054
- Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42
Postautor: dadzio10 » 08 cze 2016, 09:22
ja tez przelalem , gdzie jest jakis temat z typami czy jak to robimy ?
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 08 cze 2016, 09:52
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 08 cze 2016, 14:28
ja mogę liczyć trudną, jak są 2 mecze dziennie to dużo tego nie wyjdzie

-
dadzio10
- -#VIP

- Posty: 1054
- Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42
Postautor: dadzio10 » 09 cze 2016, 21:44
tam w tej naszej zabawie nie powinna byc wylaczona opcja edycji postow ?
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 09 cze 2016, 22:14
edycję i tak będzie widać, pasuje ustalić że za edycję posta jest z automatu 0 pkt za całą rundę
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 13 cze 2016, 11:51
Słodziak popraw bo geno też bierze udział!
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 14 cze 2016, 23:55
DO USUNIĘCIA

-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 15 cze 2016, 10:24
nie, tzn tak, ale trzeźwo myślałem, tylko stwierdziłem że za późno napisałem

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 15 cze 2016, 12:53
Ja bym tam przyjal

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 18 cze 2016, 22:51
Ktos chetny na sidebet na 3 rudne za 50 pln ?
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 23 cze 2016, 07:40
3cia runde? a to nie 4ta

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 23 cze 2016, 23:14
Bo to jest jak za darmo wiec nic dziwnego ze bierę

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 24 cze 2016, 09:23
Z ewantualna dogrywka byloby ciekawiej - dluzsze emocje. Tu nie naciskam, bo duzo osob juz typy oddalo. Ale moze w kolejnej rundzie ?
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 24 cze 2016, 10:09
wg mnie bez sensu, bo jak?
obstawiam 2-1,jest 2-1, 12pkt
obstawiam 2-1, jest 1-1, w dogrywce 2-1, mam 12pkt
-
siweropoulos
- -#aktywny

- Posty: 386
- Rejestracja: 27 kwie 2009, 10:03
Postautor: siweropoulos » 24 cze 2016, 14:15
albo jeszcze lepiej,
obstawiam 1-1, jest 1-1, ale po dogrywce 2-1 mam 4p
ktos obstawil 2-1, jest 1-1, po dogrywce 2-1 ma 12p

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 24 cze 2016, 16:05
Ale co bez sensu? Jest taka sama szansa ze trafisz DW w 90 minutach i dogrywka Ci go popsuje, jak to ze nie trafisz DW w 90 minutach, a wlasnie dogrywka pozwoli Ci go trafic.
Roznica jedynie taka ze w razie dogrywki masz 30 dodatkowych minut na emocje.
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 10 lip 2016, 22:05
1. Glory - 321
2. karwek - 309
3. mefius - 307
4. genowaty 270
5. siwer - 268
6. gajor - 263
7. Wahi - 252
8. monk880 - 240
9. dadzio - 53
Gratki dla Glorego

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 11 lip 2016, 10:05
Dziekuje i polecam sie na przyszlosc

.
Mefius skopal koncowke. Powinien sie levelowac i pod zadnym pozorem nie stawiac na Francje wiedzac ze Karwek musi gonic i postawic na niespodzianke wiec remis lub portugalie. Ja na jego miescu postawilbym remis zwiekszajac swoje szanse.
-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 11 lip 2016, 10:48
Zapisywałam sobie swoje typy poza konkursem i w ostatecznym rozrachunku zajęłabym drugie miejsce z jednopunktową przewagą nad trzecim miejscem. A jakby się wszystko kończyło po 2 rundzie to nawet Glorego przeskoczyłam

-
Glory
- -#Site Admin

- Posty: 9186
- Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14
Postautor: Glory » 11 lip 2016, 13:53
Rozumiem ze zapisywalas je poza konkursem, wiec juz po rozegraniu meczy ?

-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 11 lip 2016, 14:06
Jak śmiesz w mojego szczurka nie wierzyć ?!

-
mefius
- -#VIP

- Posty: 1127
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43
Postautor: mefius » 12 lip 2016, 07:31
Mefius skopal koncowke. Powinien sie levelowac i pod zadnym pozorem nie stawiac na Francje wiedzac ze Karwek musi gonic i postawic na niespodzianke wiec remis lub portugalie. Ja na jego miescu postawilbym remis zwiekszajac swoje szanse.
Myślałem nad tym, ale bardziej spodziewałem się że Karwek postawi na dw typu 1:0, 3:0, 2:1 i będzie split pot
Btw graty dla itm
-
karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
Postautor: karwek » 12 lip 2016, 09:03
pod splita nie opłacało mi się, ciężko dokładny wynik trafić. Uznałem że dużo większe szanse będą na remis i vabank, bo wtedy wyprzedzam bez splita

Bałem się trochę ze zagrasz tez va bank blokujac mnie remisem, jednak Francja była wyraxnym faworytem

Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.