Kto podejmie moje wyzwanie? Zasady:
1. Rozgrywamy pojedynki zgodnie z zasadami aktualnej karczmianej bójki (więc jeszcze 4 dni)
2. Tworzymy talie do bójki używając jedynie kart podstawowych, dostępnych dla każdego gracza od początku (tych które nie mają w sobie osadzonego żadnego diamentu). W ten sposób każdy będzie miał równe szanse.
3. Tworzymy talię raz, przed rozpoczęciem wyzwania i później już jej nie modyfikujemy - zwiększy to nacisk na planowanie i strategię przed walką.
4. Rozgrywamy 5 pojedynków każdy z każdym. Zliczamy punkty, osoba z największa ilością zwycięstw total zostaje ogłoszona zwycięzcą
5. Wpisowe 50 pln. Zwycięzca bierze wszystko (powyżej 4 graczy dwa płatne). Dodatkowo każdy pojedynek ze stawką 5 pln.
Ktoś chętny ? 24h na zapisy tak by w piątek i sobotę to rozegrać.
Nie wiesz czym jest Hearthstone? Jest zajebista, darmowa gra karciana na PC i/lub urządzenia przenośne. A resztę sobie Googluj




