***** 888poker Hand History for Game 643614540 *****
$10/$20 Blinds No Limit Holdem - *** 04 06 2014 00:14:37
Tournament #58814896 $28 + $2 - Table #1 (Real Money)
Seat 9 is the button
Total number of players : 6
Seat 1: rocknrolama ( $1,500 )
Seat 2: Tropicananas ( $1,500 )
Seat 4: GREENSA ( $1,500 )
Seat 6: hero ( $1,500 )
Seat 7: Mafiacompany ( $1,500 )
Seat 9: oldhamgal86 ( $1,500 )
rocknrolama posts small blind [$10]
Tropicananas posts big blind [$20]
** Dealing down cards **
Dealt to hero [ Jc, Kc ]
GREENSA folds
hero raises [$40]
Mafiacompany folds
oldhamgal86 folds
rocknrolama folds
Tropicananas calls [$20]
** Dealing flop ** [ 3c, 5s, 2c ]
Tropicananas bets [$67]
hero calls [$67]
** Dealing turn ** [ Js ]
Tropicananas bets [$224]
hero raises [$1,393]
Tropicananas calls [$1,169]
** Dealing river ** [ 8h ]
** Summary **
Koleś to dość luźny gracz. Tot fold to steal 62, donk bet 22
Generalnie co do rozdania.
Pre flop
open trochę niski ale nie jest to na pewno błąd.
Flop
Do donk betu na takim boardzie nie ma raczej szans żeby zrzucić taką rękę. Jest opcja 3betu ale nie widzę w tym większego sensu.
Turn
tutaj mam pewne wątpliwości. Koleś gra psb i to mnie skłoniło do wsuwki. Dla mnie to wygląda dość słabo i częściej będą to ręce typu A5, K5 i pary 66-TT. Rzadziej sety, A2-A6.
Generalnie gdyby zagrał 40-70% puli byłbym wstanie to jeszcze sprawdzić i pot kontrolować. W tej sytuacji myślę że takie zagranie jest jak najbardziej EV+. Przypuszczam że tego typu gracz często nie zrzuci rąk typu A5, 66-99 które bije, a na ręce które są "lepsze" mam i tak spore equity.
Jak Wy rozegralibyście tą rękę?
Jak postrzegacie tutaj zakres przeciwnika?
Co robicie na turn?
KJs [30$ 6max turbo]
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
A jaki koleś miał donkbet??
Generalnie to na niższych stawkach grając vs lag dostając donkpota to albo masz overparkę albo jakieś Ax. I nie wiem czy w ogóle chcę grać na początku takie handy. Strasznie close ten call. Bo co gorszego tutaj zagra kolejny donkpotbet?? Ja nie chcę kończyć sitka z TP. Bo grając vs fts na poziomie 62% z jakim on rangem tutaj calluje?? 22+ ATs+ oop? Ile w ogóle łapek masz na niego?? bo strasznie mało powiedziałeś o przeciwniku.
Do kolejnego pb turn zrzucam.
Generalnie to na niższych stawkach grając vs lag dostając donkpota to albo masz overparkę albo jakieś Ax. I nie wiem czy w ogóle chcę grać na początku takie handy. Strasznie close ten call. Bo co gorszego tutaj zagra kolejny donkpotbet?? Ja nie chcę kończyć sitka z TP. Bo grając vs fts na poziomie 62% z jakim on rangem tutaj calluje?? 22+ ATs+ oop? Ile w ogóle łapek masz na niego?? bo strasznie mało powiedziałeś o przeciwniku.
Do kolejnego pb turn zrzucam.
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
jaki fold, gdzie fold, CZO TEN KNOPERSS
no to na ten range jestesmy z przodu
generalnie jesli uwazasz ze nie zrzuci TT-66 to wsuwka jak najbardziej ok, nie wyglądamy tu na Jx za bardzo, a jesli ma w range sety to ma tez 44. Nie wygląda tez jakby chciał się rozstac z ręka, więc IP wolę call, nawet za PSB - spora szansa ze mamy IO(RIO tez btw)
knoperss pisze:Generalnie to na niższych stawkach grając vs lag dostając donkpota to albo masz overparkę albo jakieś Ax.
no to na ten range jestesmy z przodu
generalnie jesli uwazasz ze nie zrzuci TT-66 to wsuwka jak najbardziej ok, nie wyglądamy tu na Jx za bardzo, a jesli ma w range sety to ma tez 44. Nie wygląda tez jakby chciał się rozstac z ręka, więc IP wolę call, nawet za PSB - spora szansa ze mamy IO(RIO tez btw)
Wróć do „Sit'n Go short handed”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.