Elo, zakładam wątek żeby zmobilizować się do 30 dniowego grindu. Do takiego challange skłonił mnie szalony rakeback który będę miał w tym czasie. Przez pierwsze 125 rake będzie to 61%, później spadnie do 58,22%.
Dodatkowo trwa wyścig sng który potrwa jeszcze przez tydzień w którym mam nadzieję że również zajmę w miarę wysokie miejsce.
Jak ostatnio miałem okazję się przekonać BM jest bardzo istotny i choć rolla mam wystarczającego na spokojne granie dowolnego limitu to postaram się aby roll na poker roomie w zupełności wystarczył- 600.
BM (roll 600)
<400 sng 12; 20
400-1000 sng 12;20;30
>1000 sng 12;20;30;50
Dziennie powinienem wyrabiać ~80. Jednak postaram się na początku bardziej przycisnąć ponieważ we wrześniu będę musiał nieco zwolnić z grindem.
Życzcie szczęścia i dobrego runa.
Rake challenge
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Rake challenge
Ostatnio zmieniony 20 sie 2014, 00:53 przez luki1118, łącznie zmieniany 2 razy.
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Dzięki, niestety nie spełniło się.
Pierwsza sesja za mną. Zacząłem od:
-pełnowartościowego posiłku
-25 min drzemki
-uporządkowania stanowiska do gry i bliskiego otoczenia
Moim zdaniem takie przygotowanie do sesji jest bardzo istotne ponieważ pozwala na znaczne poprawienie swojej wydolności fizycznej i psychicznej oraz komfort gry co ma bardzo duże znaczenie zwłaszcza przy wielogodzinnych sesjach.
Co do samej sesji. To jako że dzisiaj jest święto w Anglii spodziewałem sporej ilości słabych graczy. Niestety zamiast tego wbiłem się w przepychanki między regami. Oczywiście nie jest to nic nowego zwłaszcza że po dotychczasowej grze na tym roomie utwierdzałem się w przekonaniu że tamtejsi regowie mają sporo leak'ów i gra z nimi mimo wszystko będzie profitowa. Jak się jednak okazało jest tam kilka naprawdę dobrych regów co spowodowało straszne levelowanie się na stotach.
Pierwsza sesja za mną. Zacząłem od:
-pełnowartościowego posiłku
-25 min drzemki
-uporządkowania stanowiska do gry i bliskiego otoczenia
Moim zdaniem takie przygotowanie do sesji jest bardzo istotne ponieważ pozwala na znaczne poprawienie swojej wydolności fizycznej i psychicznej oraz komfort gry co ma bardzo duże znaczenie zwłaszcza przy wielogodzinnych sesjach.
Co do samej sesji. To jako że dzisiaj jest święto w Anglii spodziewałem sporej ilości słabych graczy. Niestety zamiast tego wbiłem się w przepychanki między regami. Oczywiście nie jest to nic nowego zwłaszcza że po dotychczasowej grze na tym roomie utwierdzałem się w przekonaniu że tamtejsi regowie mają sporo leak'ów i gra z nimi mimo wszystko będzie profitowa. Jak się jednak okazało jest tam kilka naprawdę dobrych regów co spowodowało straszne levelowanie się na stotach.
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
luki1118 pisze:Niestety konwerter tak je zniekształcił że nie dało się nic z nich odczytać natomiast pozostałe które znalazłem w ogóle nie chciały konwertować.
Nie możesz z HM'a wyciągnąć? Kopiuj w formacie na 2+2. Wrzuć do notatnika, wejdź w opcję zamień i cudzysłów " na puste pole. Zamień wszystkie. I masz gotowy czytelny format do wklejenia na forum.
Lecisz pod EV aż się serce raduje
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Zawsze tak robię. Otwieram w hand replayer ręka export hand, zapisuję ją i mam w notatniku. Potem wrzucam w jakiś konwerter żeby było ładnie. Nie widzę nigdzie opcji kopiuj w formacie 2+2.
Teraz wziąłem copy with stats nie wchodząc w replayera. Coś takiego miałeś na myśli?
***** Hand History for Game 1111111111 ***** (PKR)
Tourney Hand NL Texas Hold'em - Monday, August 18, 04:16:52 ET 2014
Table (Real Money)
Seat 5 is the button
Seat 1: Player1 ( 25820 ) - VPIP: 29, PFR: 21, 3B: 9, AF: 2,6, Hands: 766
Seat 3: Hero ( 21200 ) - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 7, AF: 2,5, Hands: 15542
Seat 5: Player5 ( 12980 ) - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 0, AF: 1,3, Hands: 34
Player1 posts small blind [400].
Hero posts big blind [800].
Dealt to Hero [ Kh 6s ]
Player5 folds
Player1 raises [1600]
Hero calls [1200]
** Dealing Flop ** [ 2c, 7h, Ac ]
Player1 bets [2000]
Hero raises [5600]
Player1 folds
Hero wins 8000 from main pot
Hero wins 3600
Co do wykresu to że lece pod ev to ostatnimi czasy standard ale myślałem że ktoś zauważy linie non sd . Każdy kto gra/grał sng pewnie wie że aby utrzymać ją na poziomie 0 lub ewentualnym niewielkim spadkiem to spory wyczyn
Teraz wziąłem copy with stats nie wchodząc w replayera. Coś takiego miałeś na myśli?
***** Hand History for Game 1111111111 ***** (PKR)
Tourney Hand NL Texas Hold'em - Monday, August 18, 04:16:52 ET 2014
Table (Real Money)
Seat 5 is the button
Seat 1: Player1 ( 25820 ) - VPIP: 29, PFR: 21, 3B: 9, AF: 2,6, Hands: 766
Seat 3: Hero ( 21200 ) - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 7, AF: 2,5, Hands: 15542
Seat 5: Player5 ( 12980 ) - VPIP: 21, PFR: 18, 3B: 0, AF: 1,3, Hands: 34
Player1 posts small blind [400].
Hero posts big blind [800].
Dealt to Hero [ Kh 6s ]
Player5 folds
Player1 raises [1600]
Hero calls [1200]
** Dealing Flop ** [ 2c, 7h, Ac ]
Player1 bets [2000]
Hero raises [5600]
Player1 folds
Hero wins 8000 from main pot
Hero wins 3600
Co do wykresu to że lece pod ev to ostatnimi czasy standard ale myślałem że ktoś zauważy linie non sd . Każdy kto gra/grał sng pewnie wie że aby utrzymać ją na poziomie 0 lub ewentualnym niewielkim spadkiem to spory wyczyn
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
tako ło jo
A wykres w odpowiedzi na:
A wykres w odpowiedzi na:
luki1118 pisze:Co do wykresu to że lece pod ev to ostatnimi czasy standard ale myślałem że ktoś zauważy linie non sd . Każdy kto gra/grał sng pewnie wie że aby utrzymać ją na poziomie 0 lub ewentualnym niewielkim spadkiem to spory wyczyn
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Ok, dzięki za pomoc.
Chyba jednak zrezygnuję z prowadzenia tego wątku. Gra absorbuje strasznie dużo mojego czasu. Do tego jakiś chory run. Wszystko to sprawia że nie bardzo mam chęć i czas aby się rozpisywać o tej pięknej grze jaką są 6maxy.
W każdym razie przez najbliższe dni nie zwolnię tępa ze względu na wyścig sng w którym aktualnie zajmuję 4 miejsce.
Ostatnia aktualizacja rake 244,2 roll 264,28

Chyba jednak zrezygnuję z prowadzenia tego wątku. Gra absorbuje strasznie dużo mojego czasu. Do tego jakiś chory run. Wszystko to sprawia że nie bardzo mam chęć i czas aby się rozpisywać o tej pięknej grze jaką są 6maxy.
W każdym razie przez najbliższe dni nie zwolnię tępa ze względu na wyścig sng w którym aktualnie zajmuję 4 miejsce.
Ostatnia aktualizacja rake 244,2 roll 264,28

-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Krótka aktualizacja odnośnie wyścigu sng. Zaczyna się jego ostatni dzień. Czołówka od kilku dni gra po ok. 10h. Ja po wczorajszym dniu spadłem na 3 pozycję więc dzisiaj pograłem sobie 14h. Od 11 do godziny pierwszej następnego dnia. Z jedną godzinną przerwą na obiad i pół godzinną na kolacje.
Co do samej gry. Runnuje fatalnie. Profit sięgnął już czterocyfrowy ujemny bilans.
Jutro pogram sobie z 10h i myślę że spokojnie awansuję na 2 miejsca. Przy odrobinie szczęścia jest szansa na pierwsze miejsce chociaż nie wiem ile mam straty a babka od początku się na nim utrzymuje.
Co do samej gry. Runnuje fatalnie. Profit sięgnął już czterocyfrowy ujemny bilans.
Jutro pogram sobie z 10h i myślę że spokojnie awansuję na 2 miejsca. Przy odrobinie szczęścia jest szansa na pierwsze miejsce chociaż nie wiem ile mam straty a babka od początku się na nim utrzymuje.
-
luki1118
- -#VIP

- Posty: 471
- Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24
Ostatecznie skończyłem wyścig na 2. miejscu. Wyrobiłem w tym czasie ok. 1k rake. Wczoraj jednak musiałem pograć 15h ponieważ czołówka rankingu mocno przycisnęła w ostatnim dniu.
Z gry pre rakeback ok. 1k w plecy i stwierdzam że w czasie trwania wyścigu soft oszukiwał. Każdy reg z czołówki medium i high leaderboard był po tym okresie mocno do tyłu. I z pewnością nie jest powodem kręcenie jakiegoś sick volume ponieważ ja w tym okresie grałem cały cas na 6 stołach więc od mojej A game jeśli były jakieś odchylenia to tylko z powodu zmęczenia wielogdzinną grą.
Do tego ich soft co jakiś czas pada. Wczoraj tak po prostu przestał działać mi jeden stolik. Po kontakcie z supportem dostałem zwrot wg ich jakiegoś tam systemu zwrtoów. W nocy sytuacja się powtórzyła tym razem wszystkie stoły padły na 10 min co mnie trochę kosztowało. W każdym razie powinno to rozwiązać do jutra ponieważ dzisiaj jest w Anglii święto. Zważywszy na to że dałem im dokładne informacje o tym ile trwał problem z połączeniem i ile żetonów na tym straciłem nie powinni mieć problemów z rozwiązaniem tej sprawy.
Z gry pre rakeback ok. 1k w plecy i stwierdzam że w czasie trwania wyścigu soft oszukiwał. Każdy reg z czołówki medium i high leaderboard był po tym okresie mocno do tyłu. I z pewnością nie jest powodem kręcenie jakiegoś sick volume ponieważ ja w tym okresie grałem cały cas na 6 stołach więc od mojej A game jeśli były jakieś odchylenia to tylko z powodu zmęczenia wielogdzinną grą.
Do tego ich soft co jakiś czas pada. Wczoraj tak po prostu przestał działać mi jeden stolik. Po kontakcie z supportem dostałem zwrot wg ich jakiegoś tam systemu zwrtoów. W nocy sytuacja się powtórzyła tym razem wszystkie stoły padły na 10 min co mnie trochę kosztowało. W każdym razie powinno to rozwiązać do jutra ponieważ dzisiaj jest w Anglii święto. Zważywszy na to że dałem im dokładne informacje o tym ile trwał problem z połączeniem i ile żetonów na tym straciłem nie powinni mieć problemów z rozwiązaniem tej sprawy.
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
