Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 08 lip 2014, 17:00
.
temat do zamknięcia
Ostatnio zmieniony 10 lip 2014, 16:17 przez
genowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 08 lip 2014, 17:19
Ile tych gierek już zagrałeś i jakie roi kręcisz tam obecnie?

-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 08 lip 2014, 17:25
..
Ostatnio zmieniony 10 lip 2014, 16:18 przez
genowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
-
mefius
- -#VIP

- Posty: 1127
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43
Postautor: mefius » 08 lip 2014, 18:14
genowaty pisze:MrGordon pisze:Ile tych gierek już zagrałeś i jakie roi kręcisz tam obecnie?
to nie staking

ale szczerze próbkę na nich mam niewielką

To może wrzuć jakiś wykres z niższych stawek? W ciemno, bez żadnej podstawy nikt się na to nie rzuci
Póki co stawiam 10$ że dotychczasowe wyniki Genowatego to roi powyżej 35%. Przyjmuje ktoś?

-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 08 lip 2014, 18:28
...
Ostatnio zmieniony 10 lip 2014, 16:18 przez
genowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 08 lip 2014, 19:52
to rzeczywiście nie masz dużego sampla skoro masz roi 35+

Imo 7 to na długą metę to będzie bogactwo
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 08 lip 2014, 20:14
....
Ostatnio zmieniony 10 lip 2014, 16:18 przez
genowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
-
MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
Postautor: MrGordon » 08 lip 2014, 20:15
genowaty pisze:to nie staking

ale szczerze próbkę na nich mam niewielką

Wiem, że nie stacking, ale nie mam pojęcia jak te gierki wyglądają ani jakie wyniki można na nich kręcić, więc pytam.

Bo w ciemno brać taki zakład to słaba opcja

-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 08 lip 2014, 20:31
Ale co to dla mnie za zakład?? na 120 gier ??? Przecież to w ogóle jest nieopłacalne. Dostaniesz dzień konia wygrasz kilka tych sitków i już masz >30 . Na samplu 1k to izi biorę że nie ugrasz 30%
-
genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Postautor: genowaty » 08 lip 2014, 20:45
.....
Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.