Blade v Gordon - 45man turbo 0,5$ P*

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!

Kto wygra?

Czas głosowania minął 20 lis 2013, 15:54

Blade
13
62%
Gordon
8
38%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 29 sty 2014, 23:51

Gns pisze:A ja w Was nie wierzyłem.. łatwa kasa była i nikt nie chciał przyjąć zakładu


:mrgreen: to nigdy nie był surebet

Awatar użytkownika
Gns
-#VIP
-#VIP
Posty: 1560
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56

Postautor: Gns » 30 sty 2014, 07:39

Hahaha.. nie wiem co napisać. Graty?

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 30 sty 2014, 17:10

No cóż, skoro kończy się to w taki sposób, to nie ma co czekać dłużej i kombinować z wynikami, więc wrzucam podsumowanie całego challenge'u.

Jestem nieco zawiedziony, że wygrywam poprzez WO, zwłaszcza, że czasu było sporo na zagranie tego tysiąca gier i trochę słabą opcją było zostawianie sobie sporej liczby sitków na ostatnie dni.

Same gierki naprawdę są proste. Nie trzeba wielkiej filozofii żeby robić na nich nawet fajny profit. Jedyne co zrobiłem to może 150 rąk w icm trainerze i obejrzałem trzyczęściowy filmik tmfingera dotyczący tych gierek na stawkach 1,5$. Na pewno jakiś wpływ miało też to, że kilka lat temu zagrałem ich kilka tysięcy. :> Wtedy troszkę różniły się strukturą blindów i wpisowym.

Szczerze i nieskromnie mówiąc zagrożony czułem się jedynie na początku, gdy nie mogłem się przebić i przegrywałem wszystko jak leci, czyli jakoś przez pierwsze 200 gierek. Potem już izi szedłem do przodu i spokojnie budowałem profit.
Regów mało, chyba tylko na trzech lub czterech uzbierałem w tym czasie >1000 rozdań. Kilku z 800-900 ale to i tak malutko.

Z blade zagrałem jakieś 600 rąk i sporo z nich jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jedynie jakaś tragedia sprawić może, że przegram. Aczkolwiek jego gra i tak wystarcza by robić profit na tych stawkach.

A teraz wyniki:

Liczba gier: 1000
Profit w $: 144,57
Profit w buy in: 289,14
ITM w %: 21,3
ROI: 28,91%


Screeny:

1. Mój screen z pliku z excela, gdzie zapisywałem każdą sesję. (Wrzucany regularnie w miarę)

Obrazek

2. Screeny z HMa potwierdzające wyniki - nie wiem czemu HM dołożył mi kilka miejsc w itm więcej, mimo że wyniki w $ się nie zmieniły. I do tego 3 sng policzył jakoś osobno.

część pierwsza: Obrazek
część druga: Obrazek

3. Wykres z HM

Obrazek

4. Wyniki potwierdzające z pokerprolabs.com - do wglądu dla każdego (patrzymy na favourites)

w roku 2013:
Obrazek
w roku 2014:
Obrazek

Tyle oficjalnych obrazków, teraz kilka ciekawostek.

1. Z jakimi układami wygrywałem najwięcej? Z jakimi przegrywałem? :)

Obrazek

2. Podsumowanie hands/chips

Obrazek

3. Ogólne podsumowanie z HMa. Zamiast złotówek powinny być dolary. :)

Obrazek


Dzięki wszystkim, którzy śledzili challenge, udzielali się tu, motywowali do gry itd. Sponsorów nie było, więc wymieniał nie będę. :mrgreen:
Dzięki również tym ośmiu osobom, które na mnie zagłosowały, nie zawiodłem was. :mrgreen:

I to chyba na tyle... Jeśli o czymś zapomniałem - piszcie.

Jeśli ktoś chce kołczing - też piszcie :mrgreen:

Dzięki!

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 723
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 30 sty 2014, 17:15

Ja tam jestem zadowolony z challange xd Moze wtopilem 50 baksow ale zarobilem na tym ok 80 ( mialem reload bonus) ;) Gralem dosc dobrego pokera, analizowalem swoja gre, czasem zdarzalo mi sie stiltowac ale jestem sporo lepszym graczem niz kilka miesiecy temu ;] Gordonowi Graluluje i zycze dalszych sukcesów ;d Choc watpie ze bedzie gral 45 os bo sa na limitach >7 sstraznei zaregowane i ciezko o dwucyfrowe roi z tego co slyszalem xd Ja zainspirowany blogiem pewnego gracza polskiego co na NL2 ugrał 500 BI w miesiac bede zaczynal grac cash od NL5. Ale to dopiero za miesiac, moze 2 ;d Najpierw bede chcial wchłonąc troche teorii ;d

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 31 sty 2014, 05:34

MrGordon ładny wynik, gratulacje :tak:

Napisze priva ze szczegółami kołczingu :smile:

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 31 sty 2014, 09:57

MrGordon, kurde byłem przekonany, że postawiłem na Ciebie jakieś pieniądze, a jednak posty mówią, że jest inaczej. Nie było jeszcze jakiegoś wątku? Oczywiście graty, choć zdziwiłbym się gdyby wynik był inny ;)

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 31 sty 2014, 15:38

lion_victor pisze:Nie było jeszcze jakiegoś wątku?
Jeszcze na blogu blade'a była jakaś dyskusja, sprawdź tam ;p

drynk pisze:MrGordon ładny wynik, gratulacje :tak:
lion_victor pisze:Oczywiście graty

Dzięki ;)

drynk pisze:Napisze priva ze szczegółami kołczingu :smile:


Zapraszam :mrgreen:

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 723
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 31 sty 2014, 18:32

No niezle xd Zaszalałes na koniec xd . Czemu moje statystyki sugerowaly ze nie jestem regiem? Zbyt luzno czy szeroko?? We wczesnej fazie raczej malo bledow., co do fazy P/F no to raczej wiekszosc decyzji poprawnych. Wiec co ??

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 31 sty 2014, 18:43

Nie statystyki i nie pisalem że nie jesteś regiem. Po prostu sporo słabych i niepotrzebnych rozdań grasz. :)

blade08111991
-#VIP
-#VIP
Posty: 723
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25

Postautor: blade08111991 » 31 sty 2014, 19:00

xD Pomecze jeszcze te gierki xd Jeszcze raz gratuluje ;]

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 31 sty 2014, 19:03

Dzięki. Szkoda, że nie skończyłeś.

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1332
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 31 sty 2014, 21:49

Graty MrGordon, super podsumowanie. GJ!

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 31 sty 2014, 22:47

MrGordon, graty ale pocisnąłeś leszcza (blade08111991 bez urazy ;) ).
I pomyśleć że w ankiecie do tematu większość obstawiała twoją porażkę.

Jak można było przypuszczać, że różowy pojedzie czarnego? Znaffcy

Awatar użytkownika
Mikael
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 322
Rejestracja: 26 gru 2010, 14:44

Postautor: Mikael » 01 lut 2014, 01:20

Dawid84, "bez urazy" usprawiedliwieniem każdej obelgi :mrgreen: Już niebawem: "twoja matka się k*rwi, ojciec wabi się Burek, a Ty jesteś pedałem, ale wiesz - bez urazy" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 01 lut 2014, 10:40

No i widzimy się po szkole za garażami. Weź apteczkę ;)
Będą urazy.

ps. chodziło tylko o to, żeby blade nie m,yslał że to osobista wycieczka - bo wpisałbym tam nick każdego kto przegrał - przez walkower. A w krainie żyjątek wodnych leszcz to znów nie tak najgorzej, zawsze można być płotką albo ukleją.

Pokeregi
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:33

Postautor: Pokeregi » 01 lut 2014, 12:30

Jestem różowy ale nie uważam się za leszcza:) nie szufladkujmy się po kolorze nicku;) MrGordon wynik godny podziwu graty!! Dla blade'a też graty bo pokazał, że umie grać w poksa chociaż jak sam napisał tiltuje z tego też względu nie polecam mu gry cash gdzie to mu raczej bardziej szkodzi. Sam challenge wyszedł mu na ev+

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 01 lut 2014, 13:50

patrząc po kolorach to co powiecie o Urnocie? fisz dostanie w papę z każdym pkingsem?? :D
LoL

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 01 lut 2014, 13:57

Pokeregi pisze:Jestem różowy ale nie uważam się za leszcza:)


Pokeregi pisze:Sam challenge wyszedł mu na ev+


Co znaczy że coś "wychodzi na EV+"?

Czyli jakby podejmował EV+ decyzje, ale z gry był na -, to by nie "wyszedł na EV+" :mrgreen: ?

Dawid84, nie trolololuj. Imo tutaj kolorki nicka nie mają zupełnie znaczenia. Chłopaki myślę są zbliżeniu skillem, a ja prawdę mówiąc byłem pozytywnie zaskoczony ich wynikami. To że Blejdowi się nie udało dokończyć - życie. Zdechł komp, czy mu się nie chciało i tak napisał - whatever, zasady zostały zasadami i nie spełnił jednego warunku. Ale trzeba przyznać że parę gierek zagrał i pokazał że jednak jest w stanie tam robić dodanie, przyzwoite ROI, więc takim znowu przegranym z kretesem to nie jest i trudno tu mówić o walkoverze, bo jednak do challange'u przystąpił.

Awatar użytkownika
Dawid84
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2997
Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40

Postautor: Dawid84 » 01 lut 2014, 17:37

drynk pisze:Dawid84, nie trolololuj.


Kurna, dryniu ty to jednak masz reada. Z tymi kolorkami to wiadomo, że przecież na serio się tego nie bierze, bo wiadomo że one nie są wyznacznikiem gry. Tak więc luzik chłopki.

A wg mnie dobieganie gdy już są zgaszone światła jest pod sportowym kątem porażką. A zejście z trasy walkowerem. Podkreślam pod względem sportowym.
W kategoriach mentalnych to czasami sam udział jest już dla uczestnika zwycięstwem, ale tu nie o tym.

Nie ma co ciągnąć tematu. Jak to zawsze amwiam (gdy nie wygrywam) - chwała zwycięzcom, szacunek zwyciężonym.

Pokeregi
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 299
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:33

Postautor: Pokeregi » 01 lut 2014, 17:55

drynk pisze:Co znaczy że coś "wychodzi na EV+"?


No tak ogólnikowo pokerowo, raczej rozwinął się mu skill od tego bo miał motywacje:D

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 02 lut 2014, 15:26

gratki dla zwycięzcy
tak czy inaczej wg mnie skill rośnie wraz z ilością gry (nawet gdyby się nie szkolić osobno) czyli reasumując dla obu na +

a swoją droga można by "poplanetować" w kolejnym chalengu
jak co jestem chętny


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.