Gns pisze:A ja w Was nie wierzyłem.. łatwa kasa była i nikt nie chciał przyjąć zakładu
Blade v Gordon - 45man turbo 0,5$ P*
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
No cóż, skoro kończy się to w taki sposób, to nie ma co czekać dłużej i kombinować z wynikami, więc wrzucam podsumowanie całego challenge'u.
Jestem nieco zawiedziony, że wygrywam poprzez WO, zwłaszcza, że czasu było sporo na zagranie tego tysiąca gier i trochę słabą opcją było zostawianie sobie sporej liczby sitków na ostatnie dni.
Same gierki naprawdę są proste. Nie trzeba wielkiej filozofii żeby robić na nich nawet fajny profit. Jedyne co zrobiłem to może 150 rąk w icm trainerze i obejrzałem trzyczęściowy filmik tmfingera dotyczący tych gierek na stawkach 1,5$. Na pewno jakiś wpływ miało też to, że kilka lat temu zagrałem ich kilka tysięcy. :> Wtedy troszkę różniły się strukturą blindów i wpisowym.
Szczerze i nieskromnie mówiąc zagrożony czułem się jedynie na początku, gdy nie mogłem się przebić i przegrywałem wszystko jak leci, czyli jakoś przez pierwsze 200 gierek. Potem już izi szedłem do przodu i spokojnie budowałem profit.
Regów mało, chyba tylko na trzech lub czterech uzbierałem w tym czasie >1000 rozdań. Kilku z 800-900 ale to i tak malutko.
Z blade zagrałem jakieś 600 rąk i sporo z nich jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jedynie jakaś tragedia sprawić może, że przegram. Aczkolwiek jego gra i tak wystarcza by robić profit na tych stawkach.
A teraz wyniki:
Liczba gier: 1000
Profit w $: 144,57
Profit w buy in: 289,14
ITM w %: 21,3
ROI: 28,91%
Screeny:
1. Mój screen z pliku z excela, gdzie zapisywałem każdą sesję. (Wrzucany regularnie w miarę)
2. Screeny z HMa potwierdzające wyniki - nie wiem czemu HM dołożył mi kilka miejsc w itm więcej, mimo że wyniki w $ się nie zmieniły. I do tego 3 sng policzył jakoś osobno.
część pierwsza:
część druga:
3. Wykres z HM
4. Wyniki potwierdzające z pokerprolabs.com - do wglądu dla każdego (patrzymy na favourites)
w roku 2013:
w roku 2014:
Tyle oficjalnych obrazków, teraz kilka ciekawostek.
1. Z jakimi układami wygrywałem najwięcej? Z jakimi przegrywałem?
2. Podsumowanie hands/chips
3. Ogólne podsumowanie z HMa. Zamiast złotówek powinny być dolary.
Dzięki wszystkim, którzy śledzili challenge, udzielali się tu, motywowali do gry itd. Sponsorów nie było, więc wymieniał nie będę.
Dzięki również tym ośmiu osobom, które na mnie zagłosowały, nie zawiodłem was.
I to chyba na tyle... Jeśli o czymś zapomniałem - piszcie.
Jeśli ktoś chce kołczing - też piszcie
Dzięki!
Jestem nieco zawiedziony, że wygrywam poprzez WO, zwłaszcza, że czasu było sporo na zagranie tego tysiąca gier i trochę słabą opcją było zostawianie sobie sporej liczby sitków na ostatnie dni.
Same gierki naprawdę są proste. Nie trzeba wielkiej filozofii żeby robić na nich nawet fajny profit. Jedyne co zrobiłem to może 150 rąk w icm trainerze i obejrzałem trzyczęściowy filmik tmfingera dotyczący tych gierek na stawkach 1,5$. Na pewno jakiś wpływ miało też to, że kilka lat temu zagrałem ich kilka tysięcy. :> Wtedy troszkę różniły się strukturą blindów i wpisowym.
Szczerze i nieskromnie mówiąc zagrożony czułem się jedynie na początku, gdy nie mogłem się przebić i przegrywałem wszystko jak leci, czyli jakoś przez pierwsze 200 gierek. Potem już izi szedłem do przodu i spokojnie budowałem profit.
Regów mało, chyba tylko na trzech lub czterech uzbierałem w tym czasie >1000 rozdań. Kilku z 800-900 ale to i tak malutko.
Z blade zagrałem jakieś 600 rąk i sporo z nich jedynie utwierdziło mnie w przekonaniu, że jedynie jakaś tragedia sprawić może, że przegram. Aczkolwiek jego gra i tak wystarcza by robić profit na tych stawkach.
A teraz wyniki:
Liczba gier: 1000
Profit w $: 144,57
Profit w buy in: 289,14
ITM w %: 21,3
ROI: 28,91%
Screeny:
1. Mój screen z pliku z excela, gdzie zapisywałem każdą sesję. (Wrzucany regularnie w miarę)
2. Screeny z HMa potwierdzające wyniki - nie wiem czemu HM dołożył mi kilka miejsc w itm więcej, mimo że wyniki w $ się nie zmieniły. I do tego 3 sng policzył jakoś osobno.
część pierwsza:
część druga:
3. Wykres z HM
4. Wyniki potwierdzające z pokerprolabs.com - do wglądu dla każdego (patrzymy na favourites)
w roku 2013:
w roku 2014:
Tyle oficjalnych obrazków, teraz kilka ciekawostek.
1. Z jakimi układami wygrywałem najwięcej? Z jakimi przegrywałem?
2. Podsumowanie hands/chips
3. Ogólne podsumowanie z HMa. Zamiast złotówek powinny być dolary.
Dzięki wszystkim, którzy śledzili challenge, udzielali się tu, motywowali do gry itd. Sponsorów nie było, więc wymieniał nie będę.
Dzięki również tym ośmiu osobom, które na mnie zagłosowały, nie zawiodłem was.
I to chyba na tyle... Jeśli o czymś zapomniałem - piszcie.
Jeśli ktoś chce kołczing - też piszcie
Dzięki!
-
blade08111991
- -#VIP

- Posty: 723
- Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25
Ja tam jestem zadowolony z challange xd Moze wtopilem 50 baksow ale zarobilem na tym ok 80 ( mialem reload bonus)
Gralem dosc dobrego pokera, analizowalem swoja gre, czasem zdarzalo mi sie stiltowac ale jestem sporo lepszym graczem niz kilka miesiecy temu ;] Gordonowi Graluluje i zycze dalszych sukcesów ;d Choc watpie ze bedzie gral 45 os bo sa na limitach >7 sstraznei zaregowane i ciezko o dwucyfrowe roi z tego co slyszalem xd Ja zainspirowany blogiem pewnego gracza polskiego co na NL2 ugrał 500 BI w miesiac bede zaczynal grac cash od NL5. Ale to dopiero za miesiac, moze 2 ;d Najpierw bede chcial wchłonąc troche teorii ;d
Gralem dosc dobrego pokera, analizowalem swoja gre, czasem zdarzalo mi sie stiltowac ale jestem sporo lepszym graczem niz kilka miesiecy temu ;] Gordonowi Graluluje i zycze dalszych sukcesów ;d Choc watpie ze bedzie gral 45 os bo sa na limitach >7 sstraznei zaregowane i ciezko o dwucyfrowe roi z tego co slyszalem xd Ja zainspirowany blogiem pewnego gracza polskiego co na NL2 ugrał 500 BI w miesiac bede zaczynal grac cash od NL5. Ale to dopiero za miesiac, moze 2 ;d Najpierw bede chcial wchłonąc troche teorii ;d- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
- lion_victor
- -#VIP

- Posty: 1897
- Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
-
blade08111991
- -#VIP

- Posty: 723
- Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
-
blade08111991
- -#VIP

- Posty: 723
- Rejestracja: 08 cze 2011, 14:25
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
- Mikael
- -#aktywny

- Posty: 322
- Rejestracja: 26 gru 2010, 14:44
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
-
Pokeregi
- -#aktywny

- Posty: 299
- Rejestracja: 10 maja 2013, 20:33
Jestem różowy ale nie uważam się za leszcza:) nie szufladkujmy się po kolorze nicku;) MrGordon wynik godny podziwu graty!! Dla blade'a też graty bo pokazał, że umie grać w poksa chociaż jak sam napisał tiltuje z tego też względu nie polecam mu gry cash gdzie to mu raczej bardziej szkodzi. Sam challenge wyszedł mu na ev+
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Pokeregi pisze:Jestem różowy ale nie uważam się za leszcza:)
Pokeregi pisze:Sam challenge wyszedł mu na ev+
Co znaczy że coś "wychodzi na EV+"?
Czyli jakby podejmował EV+ decyzje, ale z gry był na -, to by nie "wyszedł na EV+"
Dawid84, nie trolololuj. Imo tutaj kolorki nicka nie mają zupełnie znaczenia. Chłopaki myślę są zbliżeniu skillem, a ja prawdę mówiąc byłem pozytywnie zaskoczony ich wynikami. To że Blejdowi się nie udało dokończyć - życie. Zdechł komp, czy mu się nie chciało i tak napisał - whatever, zasady zostały zasadami i nie spełnił jednego warunku. Ale trzeba przyznać że parę gierek zagrał i pokazał że jednak jest w stanie tam robić dodanie, przyzwoite ROI, więc takim znowu przegranym z kretesem to nie jest i trudno tu mówić o walkoverze, bo jednak do challange'u przystąpił.
- Dawid84
- LEGENDA

- Posty: 2997
- Rejestracja: 27 lis 2006, 21:40
drynk pisze:Dawid84, nie trolololuj.
Kurna, dryniu ty to jednak masz reada. Z tymi kolorkami to wiadomo, że przecież na serio się tego nie bierze, bo wiadomo że one nie są wyznacznikiem gry. Tak więc luzik chłopki.
A wg mnie dobieganie gdy już są zgaszone światła jest pod sportowym kątem porażką. A zejście z trasy walkowerem. Podkreślam pod względem sportowym.
W kategoriach mentalnych to czasami sam udział jest już dla uczestnika zwycięstwem, ale tu nie o tym.
Nie ma co ciągnąć tematu. Jak to zawsze amwiam (gdy nie wygrywam) - chwała zwycięzcom, szacunek zwyciężonym.
-
Pokeregi
- -#aktywny

- Posty: 299
- Rejestracja: 10 maja 2013, 20:33
- buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.