MicroMillions PokerKings players challenge!

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
tomziolo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 782
Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27

Postautor: tomziolo » 24 lis 2013, 19:40

mialem więcej nie grać w MM, ale wygrałem bilet do ME i Storma i postanowilem skashować 22, a w stormie jednak zagrać.
Powodzenia reszcie grających

Awatar użytkownika
tomziolo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 782
Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27

Postautor: tomziolo » 24 lis 2013, 19:57

I po grze...... KK na BB nie daje rady 33 na D. Turn dał mi piękny kolor z K high, river dealerowi kompletuje fulla i koles zgarnia 15k (poległ jeszcze jeden z A9)
Zajebiście

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 lis 2013, 20:09

Ja gram juz SS a i ME pocisnę, może co pyknie... ;)

Awatar użytkownika
tomziolo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 782
Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27

Postautor: tomziolo » 24 lis 2013, 20:44

A tu coś z satelity do ME. Takie rzeczy to tylko na PS :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.boomplayer.com/pl/poker-hand ... CACF804B6A

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 lis 2013, 21:16

U mnie tragedia, wszystkie flipy dziś do piachu....jak mam TP to ktoś over pair....i tak w kółko...;/

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 4BA7A07FF6

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 24 lis 2013, 21:53

Ehh 302/4092 w MM096 Courchevel H/L

Koles który napieprzał stackiem oczywiście musiał pokazać top seta na mojego medium seta :evil:

Awatar użytkownika
tomziolo
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 782
Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27

Postautor: tomziolo » 24 lis 2013, 22:00

Druga wygrana satelita do ME uświadomiła mi,że jestem poprostu nieziemsko dobry w te klocki i że jednak muszę zagrać w tym turku i go shipnąć :mrgreen: .
Początek nienajlepszy i spadek do 8k, teraz już lepiej i 2Xśredni stack. Jeszcze tylko 50k ludzi i 150k$ moje (3h late reg. !!!).
Ile to może trwać, bo ja jednak turbodynamo jestem :twisted: ?

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 lis 2013, 22:15


Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 24 lis 2013, 23:00

5 - 6 rano z FT

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 24 lis 2013, 23:02

Wydaje mi się, że dalej niż 5-6

siweropoulos
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 386
Rejestracja: 27 kwie 2009, 10:03

Postautor: siweropoulos » 25 lis 2013, 00:02

predzej 17-18 :D

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 25 lis 2013, 00:10

Ja niestety out z ME. Zarejestrowałem się po 1.5h late reg i przez godzinę nie dostałem żadnej grywalnej ręki, żadnej! Przy blindach 250/500 i stacku 5k do jakiego się skróciłem przez ten czas przyszło J9s, więc na późnej pozycji był to izi pusz, sprawdził mnie gość krótszy ode mnie i pokazał KK (no kurwa! :mrgreen: ), ale flop w postacji J i drawa+gutshota do pokera dawał nadzieję na wygranie, tak też się stało i na turnie spadł kolejny Jopek xD
Kilkanaście rozdań później dostałem ATs i pusznąłem za 14bb, ale potencjalny agresor nie miał problemu mnie sprawdzić ze swoimi Ejsami. Na turnie miałem jeszcze runner runner do korolu, ale chuj nie spadł :D
Pozostał turbos za 3.3$, wypadało by chociaż jego zkeszować, bo mizerne te MM mi się trafiło ;)

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 25 lis 2013, 01:08

to nic
grywalne ręki nic nie dają a już w szczególności zwycięstwa

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 1A1426DF53
i
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 2BFA48C864

i jeszcze dokładnie z ostatniej chwili

http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... C6B94DB2C6

dziękuje
tracę wiarę

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 25 lis 2013, 01:46

ME skeszowany...out oczywiście po flipie... ;)

To by było na tyle z MM ;)

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 25 lis 2013, 02:38

Ja jeszce cisne na średnim stacku, oby jak najdłużej :twisted:

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 25 lis 2013, 02:52

mateuszek115 dajesz :tak:

Spać nie mogę to sobie oglądnę ;)

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 25 lis 2013, 04:30

Pograne. Cos kolo 500. wrzuciłem na 7BB z 44 kolo pokazał JJ. Pod koniec mega bezkarcie ;)

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 26 lis 2013, 08:52

genowaty: 30pkt
gajor: 0pkt

Nie popisaliśmy się....;/

ale kaskę możesz przelać na genowaty na p* :mrgreen:

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 26 lis 2013, 11:15

to moje 25pkt jakoś wygląda ostatecznie :D

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 26 lis 2013, 13:01

Ja zagrałem 6 eventów i nastukałem 45pkt, wygląda to zacnie :mrgreen:

Awatar użytkownika
mefius
-#VIP
-#VIP
Posty: 1127
Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43

Postautor: mefius » 26 lis 2013, 19:07

5 eventów i żadnego imtu :oops:

gajor
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 925
Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41

Postautor: gajor » 27 lis 2013, 20:01

Czyli, że przegrałem dyche? :D

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 28 lis 2013, 19:19

gajor pisze:Czyli, że przegrałem dyche? :D


No raczej :mrgreen:

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 01 gru 2013, 22:36

2-3 eventy = 0 ITM, pozdro i poćwiczę


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.