MicroMillions PokerKings players challenge!
- tomziolo
- -#aktywny

- Posty: 782
- Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27
- tomziolo
- -#aktywny

- Posty: 782
- Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- tomziolo
- -#aktywny

- Posty: 782
- Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27
A tu coś z satelity do ME. Takie rzeczy to tylko na PS
http://www.boomplayer.com/pl/poker-hand ... CACF804B6A
http://www.boomplayer.com/pl/poker-hand ... CACF804B6A
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
U mnie tragedia, wszystkie flipy dziś do piachu....jak mam TP to ktoś over pair....i tak w kółko...;/
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 4BA7A07FF6
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 4BA7A07FF6
- Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
- tomziolo
- -#aktywny

- Posty: 782
- Rejestracja: 21 sie 2008, 18:27
Druga wygrana satelita do ME uświadomiła mi,że jestem poprostu nieziemsko dobry w te klocki i że jednak muszę zagrać w tym turku i go shipnąć
.
Początek nienajlepszy i spadek do 8k, teraz już lepiej i 2Xśredni stack. Jeszcze tylko 50k ludzi i 150k$ moje (3h late reg. !!!).
Ile to może trwać, bo ja jednak turbodynamo jestem
?
Początek nienajlepszy i spadek do 8k, teraz już lepiej i 2Xśredni stack. Jeszcze tylko 50k ludzi i 150k$ moje (3h late reg. !!!).
Ile to może trwać, bo ja jednak turbodynamo jestem
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
-
gajor
- -#graczroku

- Posty: 925
- Rejestracja: 16 mar 2011, 14:41
Ja niestety out z ME. Zarejestrowałem się po 1.5h late reg i przez godzinę nie dostałem żadnej grywalnej ręki, żadnej! Przy blindach 250/500 i stacku 5k do jakiego się skróciłem przez ten czas przyszło J9s, więc na późnej pozycji był to izi pusz, sprawdził mnie gość krótszy ode mnie i pokazał KK (no kurwa!
), ale flop w postacji J i drawa+gutshota do pokera dawał nadzieję na wygranie, tak też się stało i na turnie spadł kolejny Jopek xD
Kilkanaście rozdań później dostałem ATs i pusznąłem za 14bb, ale potencjalny agresor nie miał problemu mnie sprawdzić ze swoimi Ejsami. Na turnie miałem jeszcze runner runner do korolu, ale chuj nie spadł
Pozostał turbos za 3.3$, wypadało by chociaż jego zkeszować, bo mizerne te MM mi się trafiło
Kilkanaście rozdań później dostałem ATs i pusznąłem za 14bb, ale potencjalny agresor nie miał problemu mnie sprawdzić ze swoimi Ejsami. Na turnie miałem jeszcze runner runner do korolu, ale chuj nie spadł
Pozostał turbos za 3.3$, wypadało by chociaż jego zkeszować, bo mizerne te MM mi się trafiło

- buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
to nic
grywalne ręki nic nie dają a już w szczególności zwycięstwa
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 1A1426DF53
i
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 2BFA48C864
i jeszcze dokładnie z ostatniej chwili
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... C6B94DB2C6
dziękuje
tracę wiarę
grywalne ręki nic nie dają a już w szczególności zwycięstwa
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 1A1426DF53
i
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... 2BFA48C864
i jeszcze dokładnie z ostatniej chwili
http://www.boomplayer.com/en/poker-hand ... C6B94DB2C6
dziękuje
tracę wiarę
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
- mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
- mateuszek115
- -#VIP

- Posty: 657
- Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
- Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
- genowaty
- -#VIP

- Posty: 1454
- Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.