Casino Kartac 30.11.2013

Analizy rozdań poker teksas holdem z turniejów wielostolikowych live.
satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Casino Kartac 30.11.2013

Postautor: satyk » 01 gru 2013, 13:17

Zaczęło się po 2 rozdaniach, jak przyszedł "szef" do naszego stolika i wymienił mi rebuya za darmo, przeciwnicy zdumieni i powiedział, że z satelity, więc mam za darmo (pogadali, że trzeba na mnie uważać). Kilkanaście rozdań, nic mi ciekawego nie siadało, aż siadło :Kc :Kh , późna pozycja, 4 podbło do 3,5k, mi zostało coś koło 14k, więc all, 1 pas, 2 i 3 sprawdzili, mieli :Ad :Jc i :Ah :5s , potem poszło :5c :7h :Qs :Td :8c pierwszy wyeliminowany drugiemu zostało ok.5k. Znowu nic nie siadało, tylko żetonów się pozbywałem, ale przeczekałem i siadło :6c :6h stawka 4k, został tylko jeden, flop :Ad :6s :Tc , przeczekałem i gość też, potem :Td i już miałem spokój ;) gość dał 5k, chwile poczekałem i dałem i spadło :Qd i w duszy radocha, gość dał all a ja odrazu sprawdziłem i koleś na aucie ;) miał kolor. No i potem znowu prawie nic nie siadało, aż miałem :As :Ad , BB za 3k, koleś przede mną sprawdził mi zostało coś koło 20k, więc all, gość co był na BB pas, i ten po prawej mojej po zastanowieniu też pas, miał :9s :9h i mu pokazałem moje asiory. I któreś tam rozdanie blindy po 4k, mi zostało 20,3k wcisnąłem all z :Ks :Qs i znowu ten po prawej mojej sprawdził, miał :Ad :Qc i pospadały same małe karty i w różnych kolorach i koniec mojej zabawy.
Ogólnie turniej bardzo udany, wyeliminowałem 2 ludzi i zająłem 23 miejsce na 100 osób, skończyłem około 00.15 już w niedzielę

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 01 gru 2013, 20:09

Ile miejsc było płatnych? Chyba nie dużo Ci zabrakło... Przez cały turniej zagrałeś tylko te ręce, czy coś tam próbowałeś grać?

satyk
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 168
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:34

Postautor: satyk » 01 gru 2013, 20:29

No bez przesady Loncik, miałem kilka rąk co wpłaciłem BB lub lekkie podbicia, przecież nie można grać tylko jak coś fajnego siądzie. A miejsca płatne to tylko 10 było, no i faktycznie nie dużo brakło


Wróć do „Turnieje LIVE”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.