, późna pozycja, 4 podbło do 3,5k, mi zostało coś koło 14k, więc all, 1 pas, 2 i 3 sprawdzili, mieli
i
, potem poszło
pierwszy wyeliminowany drugiemu zostało ok.5k. Znowu nic nie siadało, tylko żetonów się pozbywałem, ale przeczekałem i siadło
stawka 4k, został tylko jeden, flop
, przeczekałem i gość też, potem
i już miałem spokój
gość dał 5k, chwile poczekałem i dałem i spadło
i w duszy radocha, gość dał all a ja odrazu sprawdziłem i koleś na aucie
miał kolor. No i potem znowu prawie nic nie siadało, aż miałem
, BB za 3k, koleś przede mną sprawdził mi zostało coś koło 20k, więc all, gość co był na BB pas, i ten po prawej mojej po zastanowieniu też pas, miał
i mu pokazałem moje asiory. I któreś tam rozdanie blindy po 4k, mi zostało 20,3k wcisnąłem all z
i znowu ten po prawej mojej sprawdził, miał
i pospadały same małe karty i w różnych kolorach i koniec mojej zabawy.
Ogólnie turniej bardzo udany, wyeliminowałem 2 ludzi i zająłem 23 miejsce na 100 osób, skończyłem około 00.15 już w niedzielę

