Dział z informacjami na temat nagród i przywilejów dla osób które aktywnie uczestniczą w życiu forum i przyczyniają się do jego rozwoju
-
mefius
- -#VIP

- Posty: 1127
- Rejestracja: 11 kwie 2010, 19:43
Postautor: mefius » 06 wrz 2013, 13:21
Ja również poproszę o karty

-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 08 wrz 2013, 19:04
i ja chętnie przygarnę w końcu bo moje już praktycznie "poznaczone"

-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 08 wrz 2013, 19:56
jak miałem 75 to się wstydziłem

jak więcej to zapomniałem

na zlocie tym razem postaram się być (będzie chociaż jeden trzeźwy

)
-
yerzy
- -#VIP

- Posty: 1325
- Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24
Postautor: yerzy » 08 wrz 2013, 20:25
jon124 pisze:(będzie chociaż jeden trzeźwy )
nie dyrydy, było wcześniej paru chłopców co też tak sie zarzekali. Kiepsko skończyli.

-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 08 wrz 2013, 20:34
w takim razie moja krew będzie na waszych rękach !

-
Szfiecu
- LEGENDA

- Posty: 2056
- Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58
Postautor: Szfiecu » 03 lis 2013, 22:09
Slodziak pisze:(oczywiście chodzi o osoby nowe, a nie pokerkingów)
zrozumiałem aluzję

-
Hiro
- -#VIP

- Posty: 1478
- Rejestracja: 08 kwie 2009, 23:10
Postautor: Hiro » 14 sty 2014, 14:58
Slodziak pisze:czy ktoś nie dostał kart jeszcze?
Te karty są podobno znaczone, więc nie grajcie nimi nigdy ze Słodziakiem!!!
-
Kaznox
- -#aktywny

- Posty: 258
- Rejestracja: 24 kwie 2010, 08:21
Postautor: Kaznox » 14 sty 2014, 16:18
Ja nie dostalem

-
Partyzant
- -#aktywny

- Posty: 407
- Rejestracja: 05 lis 2012, 19:25
Postautor: Partyzant » 22 sty 2014, 22:39
Wbijam teraz do kuchni i ojciec pyta "co ty tam zamówiłeś?" , ja myśle o co mu chodzi, mówi że tam na stole zobacz, patrze koperta, on znowu "co ty tam zamówiłeś, marihuane jakąś?" heheheh patrze a to karcioszki. dziękówa
-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 23 sty 2014, 22:29
jak nie ćpun to degen i hazardzista i weź tu bądź rodzicem w tych czasach

-
Partyzant
- -#aktywny

- Posty: 407
- Rejestracja: 05 lis 2012, 19:25
Postautor: Partyzant » 24 sty 2014, 00:06
pijesz kawe, alkohol, palisz papierosy?
-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 24 sty 2014, 09:20
Jestem ćpunem i na prawdę z tego powodu wszystko mi jedno
To był żarcik chill

-
DzikiSkill
- -#zwykly

- Posty: 17
- Rejestracja: 04 mar 2015, 16:20
Postautor: DzikiSkill » 04 mar 2015, 17:30
a Ta promocja to Aktualna?
Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.