STT challenge

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 23 lip 2013, 13:34

strzelam w J5.

W ogóle fajny temat.

Btw. ta koszulka to promocja dla wszystkich? bo nie mogę jej nigdzie znaleźć.

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 23 lip 2013, 14:00

Aktualizacja:

Obrazek


Niestety musisz próbować dalej.

Promocja rozpoczęła się ok. 10 dni temu. Jeśli nie dostałeś maila, nie pojawił pop up w sofcie z tą promocją to niestety nie możesz z niej skorzystać. Dla każdego gracza były indywidualne wymogi. Niektórym wystarczył depozyt, ugranie 25 status points albo jakieś 100$ wydać na wpisowe chociaż widziałem że na 2+2 ziomek miał ugrać aż 3445 status points.

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 23 lip 2013, 15:35

43, Q7, 69

Koszulka prawie Twoja, graty :)

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 23 lip 2013, 16:26

Jeden strzał był blisko ale niestety nie udało Ci się trafić.

Jak dobrze pójdzie t uda mi się wyrobić resztę dzisiaj ale ciężko będzie. Spałem tylko 5h i jestem strasznie zmęczony a na siłę nie będą grać. Promocja swoją droą ale trzeba grać tak aby wyciągnąć max value. Do tego zadzwonił kumpel że jednak wyjazd jest przesunięty o dzień więc mam dodatkowy dzień gry.

Kolejna dość krótka sesja za mną, ponieważ traffic prawie wymarł na sitach.

1.35h 15 sitów roll: 216$

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 23 lip 2013, 18:49

A to i ja sobie strzelę 92o :mrgreen:

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 23 lip 2013, 19:07

Ruszam z kolejna sesją.

Podpowiedź do konkursu: moje equity pre flop to 67% na flopie 81%

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 23 lip 2013, 19:13

Zaczynam tiltująco, ścinka hm2 i AA ląduje na sit outcie.

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 23 lip 2013, 19:43

lol

Cassava Poker $10.10 + $0.90 No Limit Hold'em Tournament - t75/t150 Blinds - 5 players - View hand 2265666
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: t371 2.47 BBs
BB: t1806 12.04 BBs
UTG: t2222 14.81 BBs
CO: t3486 23.24 BBs
Hero (BTN): t1115 7.43 BBs

Pre Flop: (t225) Hero is BTN with T :club: T :diamond:
1 fold, CO raises to t600, Hero raises to t1115, 3 folds

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 23 lip 2013, 20:41

To 68 bez liczenia strzelam...
A i oczywiście kibicuję Ci w challenge'u! :tak:

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 23 lip 2013, 23:46

KONIEC!

Ostatnia sesja: 4.27h 56 sitów roll: 223$

Mam nadzieję że już spełniłem wymogi tej promocji.

Obrazek

Łączny czas gry to ponad 22h :roll: Nie zwracajcie uwagi na ROI. HM2 źle liczy mi te sity i je zawyża.

Jakieś podsumowanie zrobię jutro.

luki1118
-#VIP
-#VIP
Posty: 471
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:24

Postautor: luki1118 » 24 lip 2013, 15:49

"Congrats Lukasz ,

You've got an official 888poker T-Shirt & $10,000 freeroll ticket!"

Koszulka zamówiona i ticket do freerolla (który nie wiem czy będę grał) już na moim koncie, a więc challenge zakończony sukcesem!


Teraz krótkie podsumowanie:

rozegrałem: 187 turniejów (wg hm2 trochę więcej ponieważ sesje z 21.07 kończyłem koło 2 w nocy)

roll:
startowy- 78,86$
końcowy- 223,58$

Profit: 144,72$

czas gry: ~18h


Wykres z kilkoma turniejami z dzisiaj i końcówki gry 21.07

Obrazek




Niestety nikt nie podał poprawnej odpowiedzi co do ręki przeciwnika, którą było 73

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 24 lip 2013, 16:15

Gratki luki.

Ładna, jednostajnie pnąca się zielona linia. Gdy ubierzesz koszulkę prosa to pewnie wystrzeli jeszcze bardziej do góry.

Awatar użytkownika
mateuszek115
-#VIP
-#VIP
Posty: 657
Rejestracja: 24 lip 2012, 19:44

Postautor: mateuszek115 » 24 lip 2013, 18:34

Rownież gratuluje ładny dzik z Ciebie że tak pocisnąleś;)
Jak konkurs akrualny to strzelam na Q9 Q8 QJ

Awatar użytkownika
genowaty
-#VIP
-#VIP
Posty: 1454
Rejestracja: 10 sty 2012, 14:29

Postautor: genowaty » 24 lip 2013, 18:53

mateuszek115 pisze:Jak konkurs akrualny to strzelam na Q9 Q8 QJ


hehe a ja strzelam na 73 :mrgreen:

Gratyki luki1118 :tak:

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 24 lip 2013, 19:51

52s, QJo, k6s


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.