Luca Moschitta nie należy już do Teamu PokerStars-nielegalny-w-PL! Online. Jest to trzeci włoch w ostatnim czasie który opuszcza zespół. Wcześniej odeszli Salvator Bonaven i Massimiliano Martinez. Luca Moschitta, poinformował o tym na Facebookowym profilu.
Fragment wiadamości:
"Drodzy przyjaciele,
Od teraz nie będą już częścią Team PokerStars-nielegalny-w-PL! Online.
Na tym kończy się po upływie trzech lat przygoda, która pozwoliła mi zgromadzić ogromne doświadczenie, jak również stać się graczem i osobą, którą jestem dzisiaj."
Niedawno Moschitta wygrał turniej IPT Saint Vincent. Twierdzi on jednak, że decyzja o jego odejściu zapadła jeszcze przed tym triumfem.
Luca Moschitta opuszcza Team PokerStars-nielegalny-w-PL! Online
-
mirek908
- -#pretendent

- Posty: 83
- Rejestracja: 26 gru 2011, 12:51
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.