Przychód Isildura w 2013 wrócił do poziomu 4,000,000 $

Wiadomości, informacje, poker w TV...
Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Przychód Isildura w 2013 wrócił do poziomu 4,000,000 $

Postautor: nomad » 18 mar 2013, 12:03

Viktor “Isildur1” Blom wygrał ponad 1.8 milliona $ w zeszłym tygodniu co sprawiło iż jego przychód w 2013 powrócił do poziomu 4,000,000 $, według danych z HighstakesDB. Ponadto w trakcie pisania tego artykułu Isildur rozgrywał mecz z Tomem “durrrr” Dwanem i wydawał się być pewnym zwycięzcą.

[center]Obrazek[/center]

W styczniu tego roku Blom miał w przychody na poziomie 5,000,000 dolarów aby potem stracić ponad 4,000,000 w ciągu kolejnych sześciu tygodni. Marzec był jednak wyśmienitym miesiącem dla Szwedzkiego profesjonalisty.

Isildur przewalczył downswing rozgrywając blisko 16,000 rozdań w tym miesiącu co wydaje się być granicą możliwości na stołach z najwyższymi stawkami.

Jedną z ofiar Bloma od ostatniego Piątku był Ben “Bttech86” Tollerene, który stracił ponad $640,000. Phil “Polarizing” Ivey był natomiast największym przegranym ostatnich siedmiu dni, tracąc ponad $800,000. W tym roku Ivey ma już ponad 1.8 milliona dolarów straty.

Jak donoszą nasze źródła, znany polski gracz [you] nie może się w tym roku poszczycić aż tak wielkim przychodem - jest to jednak, jedynie kwestia czasu, a zresztą pieniądze to nie wszystko. Cieszy się jednocześnie, iż nie odnotował tak spektakularnej straty, ponieważ chce w tym tygodniu kupić nowe papucie (w starych zrobiła się dziura).

[cardplayer.com]

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 18 mar 2013, 12:08

Nomad :mrgreen: Humor widzę dopisuje, a to najważniejsze ..

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 18 mar 2013, 12:21

nomad, znany polski gracz Loosecannon już by Cię odsyłał do piekła ;)

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 18 mar 2013, 12:39

lion_victor, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 18 mar 2013, 12:42

...choć odszedł spośród nas, na wieki zagościł w mych sercu i pamięci... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 18 mar 2013, 12:46

Lion lepiej uważaj, bo ptaszki ćwierkają, że LOOSE powrócił. I to ze zdwojoną siłą..

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 18 mar 2013, 13:05

Chyba w postaci LAGa Mirka ;)


Wróć do „Wiadomości pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.