Sprawa niwwypłaconych pieniedzy przez FTP dla amerykanów trwa dalej. Po kilku miesiącach od wypłat dla graczy z innych państw prawdopodobnie i amerykanie dostaną jednak to co im się należy. Departament Sprawiedliwości, który zajmuje się tą sprawą wydał w związku z tym komunikat. Można się w nim dowiedzieć, że procesem wypłat zajme się firma zewnętrzna. Będzie to Garden City Group, któa utworzyła już nawet stronę internetową, która ma ułatwić proces wypłat. W chwili obecnej nie ustalono jeszcze najważniejszych aspektów. Nie wiadomo kiedy ruszą wypłaty, do kiedy będą trwały i czy będą dotyczyły stanu konta, a może depozytu.
Szacuje się, że ponad milion graczy z ameryki czeka na pieniądze od FTP, a ich suma może sięgać nawet 160 milionów dolarów.
Amerykanie dostaną pieniądze od FTP?
-
mirek908
- -#pretendent

- Posty: 83
- Rejestracja: 26 gru 2011, 12:51
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.