Pojedynek

Wiadomości, informacje, poker w TV...
Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Pojedynek

Postautor: nomad » 05 mar 2013, 11:10

Profesjonaliści fulltilt-brak-polskiej-licencji! mają się spotkać w serii pojedynków Heads-up z drużyną PokerStars-nielegalny-w-PL!.
Coś, co wydawało się niewinnym żartem na Twitterze szybko stało się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń pokerowych ostatnich czasów.

Gus Hansen i Daniel Negreanu, odwieczni pokerowi rywale, zgodzili się ostatecznie, po latach przekomarzań, na rozegranie serii pojedynków heads-up pomiędzy drużyną Hansena reprezentującą fulltilt-brak-polskiej-licencji! a "profesjonalistami" Negreanu's w barwach PokerStars-nielegalny-w-PL!.

Mecze będą obsługiwane przez platformę fulltilt-brak-polskiej-licencji! i mają się odbyć w niedzielę 10 marca 2013. Pierwszy z nich rozpoczyna się o 15:00 czasu angielskiego (16:00 CET).

Po potwierdzeniu składu obu drużyn wydają się one dobrze dobrane. "Profesjonaliści" fulltilt-brak-polskiej-licencji! to Hansen w roli kapitana oraz Tom Dwan i Viktor Blom, podczas gdy w skład drużyny PokerStars-nielegalny-w-PL! wchodzą Negreanu, Isaac Haxton i Bertrand "ElkY" Grospellier. Trudno teraz wskazać faworyta pojedynku, można by się skłaniać ku drużynie fulltilt-brak-polskiej-licencji! biorąc pod uwagę niesamowity początek roku Dwana i wygraną Bloma nad Haxtonem w ostatnium $1 Million Challenge na PokerStars-nielegalny-w-PL!. Wszyscy jednak wiemy, jaki jest poker, ostateczny wynik będzie zależał od tego, kto będzie miał swój dzień i zagra najlepiej.

Każdy z pojedynków heads-up, jak w formule PokerStars-nielegalny-w-PL! SuperStar Showdown, będzie rozgrywany jednocześnie na trzech stolikach freezeout a zwycięzcą zostanie ogłoszony ten, kto wygra przynajmniej na dwóch z nich. Podobnie zwycięską drużyną zostanie ta, która wygra przynajmniej dwa z trzech rozegranych meczów.

Aby dodatkowo uatrakcyjnić umowę poza 50,000 $ "odebranymi" przeciwnikowi, każdy z członków zwycięskiej drużyny otrzyma, od przegranego poker roomu, 10,000 $ w postaci wpisowego do turniejów.

Oto trzy planowane pojedynki:
Pojedynek 1: Viktor "Isildur1" Blom vs. Bertrand "ElkY" Grospellier
Pojedynek 2: Tom "durrrr" Dwan vs. Isaac "luvthewnba" Haxton
Pojedynek 3: Gus Hansen vs. Daniel "Kid Poker" Negreanu

[www.pokerplayer.co.uk]
Ostatnio zmieniony 05 mar 2013, 11:36 przez nomad, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Re: Pojedynek

Postautor: wiciu-ck » 05 mar 2013, 11:19

nomad pisze:Coś, co wydawało się niewinnym żartem na Twitterze szybko stało się jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń pokerowych ostatnich czasów.

A wszystko zaczęło się jak pisze Nomad od niewinnych zaczepek :) :P
Gus Hansen na Twitterze:
Hey @RealKidPoker remember this hand [filmik poniżej] - Wonder if I ever get another chance to take your money ;-)
February 21 2013

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_ufZ-DHVCBQ[/youtube]


Fajnie bo będzie można zobaczyć dobre pojedynki.

tonny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 30 paź 2012, 20:34

Postautor: tonny » 08 mar 2013, 20:34

Z okazji pojedynku zorganizowano specjalną promocje. Po zrobieniu depozytu na minimum 10$ mamy możliwość typowania wyników każdego z pojedynku. Za poprawne wytypowanie dostajemy ticket do 10 000$ freeroll. Jeżeli uda nam się wytypować poprawnie wszystkie trzy spotkania otrzymamy do 100$. Więcej informacji tutaj http://www.fulltiltpoker.eu/promotions/ ... PokerStars-nielegalny-w-PL!

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 09 mar 2013, 10:12

No to trzeba zrobić depozyt :)

Jakie typy: ja chyba 2,1,1 :)

tonny
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 182
Rejestracja: 30 paź 2012, 20:34

Postautor: tonny » 09 mar 2013, 11:58

lion_victor pisze:Jakie typy: ja chyba 2,1,1


Ja jednak wybrał bym Daniela Negreanu więc 2,1,2. Ale czynnikiem decydującym przy tym wyborze jest po prostu sympatia do niego :D

Awatar użytkownika
lion_victor
-#VIP
-#VIP
Posty: 1897
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:38

Postautor: lion_victor » 09 mar 2013, 13:21

Moja sympatia też jest przy Danielu, ale jakoś tak nochal podpowiada Gus ;)

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 11 mar 2013, 12:14

Udało mi się trafić wszystkich trzech a wcześniej przenieść $100 z comeon-brak-polskiej-licencji! na F* :twisted:

W świetle moich ostatnich wyników przy stolikach było to szczególnie pożądane wydarzenie.

Awatar użytkownika
Samyazza
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 194
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:05

Postautor: Samyazza » 11 mar 2013, 14:14

Podaj może wyniki w temacie :)

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 11 mar 2013, 14:20

Z tego co czytałem, to 3:0 dla teamu PokerStars-nielegalny-w-PL!. :P A w pojedynczych gierkach 8:1 :) Chyba tylko Dwan urwał jeden.

Awatar użytkownika
wiciu-ck
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3210
Rejestracja: 14 paź 2010, 22:12

Postautor: wiciu-ck » 11 mar 2013, 18:30

Podczas EPT Londyn rozegrano pojedynek o którym mowa w newsie:
Viktor Blom : Bertrand Grospellier 0:3
Tom Dwan : Isaac Haxton 1:2
Gus Hansen : Daniel Negreanu 0:3

The Professionals vs Team PokerStars-nielegalny-w-PL! 1:8


Obrazek
zdjęcie pokerstarsblog.com



Może odbędzie się rewanż? :)

Tweety:

Daniel Negreanu @RealKidPoker
Thanks again @GusHansen & co. For showing up. It was a real pleasure. Iran literally, you guys are welcome to have a rematch! #YumYum
9:57 PM - 10 mar 13

Tom Dwan @TomDwan
Hey @RealKidPoker did I hear u say rematch?
12:50 AM - 11 mar 13


Wróć do „Wiadomości pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.