Czy Phil Ivey traci parę? Człowiek uważany za największego pokerzystę online w historii stracił podobno w lutym ponad milion dolarów, co czyni ten miesiąc jednym z najgorszych okresów w jego karierze. Analiza danych pokazuje, że Ivey stracił 1 100 000$ w poprzednim miesiącu, kontynuując swój spadkowy trend trwający od Czarnego Piątku, kiedy to, w kwietniu 2011 jego ulubiony room, fulltilt-brak-polskiej-licencji! Poker, został zamknięty przez władze USA.
Gdy fulltilt-brak-polskiej-licencji! Poker został w zeszłym roku ponownie uruchomiony, Ivey, niegdyś członek prestiżowego fulltilt-brak-polskiej-licencji! Poker Team, zdecydował się kontynuować grę pod swoim dotychczasowym nickiem - Polarizing. Wydaje się jednak, iż jego dobra passa się skończyła i Ivey odnotowuje bardzo kiepskie wyniki. Choć niedawno, pod koniec stycznia, miał on dobry tydzień, w którym wygrał ponad 750,000 $, to nawet to nie pomogło mu uchronić się przed końcową stratą.
Jeśli miałoby to być jakimś pocieszeniem, Phil Ivey nie był jedynym graczem Online osiągającym kiepskie wyniki w ostatnich tygodniach. Isildur 1, znany także jako Vicktor Blum, stracił ponad 1,5 miliona $, żegnając się w gruncie rzeczy, z większością tegorocznych zysków z gry Online.
W przeciwieństwie do nich Tom Dwan osiągnął w lutym najlepszy wynik, wygrywając podczas kilku szczególnie udanych sesji 2 miliony dolarów.
Ivey radzi sobie lepiej w biznesie. Otwarty przez niego w grudniu room, Ivey Poker, przejął ostatnio serwis szkoleniowy Leggo Poker, którego instruktorzy dołączą do zespołu Ivey League team tworząc tym samym jedną z najmocniejszych drużyn pokerowych.
W rozmowie o tym przejęciu, Ivey powiedział: "Według mnie, Leggo Poker jest jednym z najlepszych serwisów szkoleniowych na rynku. Świetnie pasuje on do IveyPoker i stworzymy z nim znakomitą platformę edukacyjną".
[By Matt W on Sunday, March 3rd, 2013 in Poker Gossip]
Kiepski miesiąc Iveya
-
3mil
- -#pretendent

- Posty: 59
- Rejestracja: 06 mar 2010, 17:37
-
3mil
- -#pretendent

- Posty: 59
- Rejestracja: 06 mar 2010, 17:37
- jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
- Samyazza
- -#aktywny

- Posty: 194
- Rejestracja: 31 gru 2012, 19:05
-
bnkn
- -#pretendent

- Posty: 48
- Rejestracja: 08 mar 2009, 19:25
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.


