Wreszcie wzorem innych sieci, Ongame wprowadziło w dzisiejszej aktualizacji (na heypoker-brak-polskiej-licencji!, nie wiem jak inne pokoje) odmianę fast poker. Nazywa się ona
Strobe Poker - "stroboskopowy poker" (może inne propozycje tłumaczenia podacie, mi ta najprostsza wpadła do głowy). Zasady są takie same jak znane nam już np. z PS, kiedy pasujesz zostajesz przeniesiony do innego stolika gdzie otrzymujesz karty i możesz brać udział w nowej akcji.
W lobby widzę 2 stoły:
NL Holdem, 5 max, $0.05/$0.10
NL Holdem, 5 max, $0.15/$0.30
Najprawdopodobniej od 11 marca wystartują związane z tym promocje, choć szczegółów jeszcze nie znalazłem.
Szkoda, że Ongame takie "nowe wynalazki" wprowadza tak późno po innych, przecież jest 4 największą siecią na świecie, ale dobrze, że w ogóle to robi i nie stoi w miejscu
