Microstakes Challenge II

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 07 sty 2013, 17:34

jak ogarnę jakieś 30 baksów to ja mogę zaczynać :D
wstępnie jestem chętny :)

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 693
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 07 sty 2013, 17:51

jak od lutego to spoko jak najbardziej sie pisze jak najbardziej :)

czy wczesniej bede mial roll 100$ nie wiem , ale od lutego nie ma problemu.

takze pisze sie na 100%

tylko jako ze to bylby moj pierwsyz chellenge mam kilka pytan

jako ze bankroll ba comeon-brak-polskiej-licencji! napewno ogolnie bede mial wiekszy niz 150$ i chcialbym takze podczas challangu obstawic bukmacherke i grac MTT , co do gry cash to jestem w stanie ograniczyc sie z gra tylko do stawek/rolla wymininych w zasadach i tu moje pytanie czy istnieje i jesli moglbym prosic o link jako ze nie uzywalem dotychczas hm i innych tego typu programach taki program ktory bedzie mi tworzyl wykresy pokazywal profit itp. tylko z tego za co bede gral cash , a nie zliczal $ wydanych/wygranych w MTT ??

napoczatek przydalby ise 30 dniowy trail najlepiej na czas challengu;]

ale moge tez i kupic licencje tylko pytanie jaki to koszt ?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2013, 18:07 przez magik89z, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 07 sty 2013, 18:07

ja niestety odpadam, jestem dzieckiem pokerstarsa :P

a tak poważniej, przyzwyczaiłem się póki co do softu p* i póki nie ustabilizuję swojej gry nie chcę tego zmieniać :P chociaż nie mówię nie, jesli jakimś cudem zamknę sesję do końca stycznia :D

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 07 sty 2013, 19:03

Slodziak, ja Ci wyślę moje dane do wysłana zapłaty za użycie mojej własności intelektualnej. Przynajmniej za challenge mi się zwróci z nawiązką :P

Awatar użytkownika
L00SECANN0N
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 04 paź 2012, 17:46

Postautor: L00SECANN0N » 07 sty 2013, 19:35

magik89z pisze:link jako ze nie uzywalem dotychczas hm i innych tego typu programach taki program ktory bedzie mi tworzyl wykresy pokazywal profit itp. tylko z tego za co bede gral cash , a nie zliczal $ wydanych/wygranych w MTT ??

napoczatek przydalby ise 30 dniowy trail najlepiej na czas challengu;]

ale moge tez i kupic licencje tylko pytanie jaki to koszt ?


Masz do wyboru Poker Trackera lub Holdem Managera z tych znanych i z tych mniej znanych to ja właściwie nie znam żadnego godnego polecenia.

Poker trackera 3 masz 60 dni triala, dla Poker Trackera 4 jest to 30 dni triala.

PokerTracker 3 dla samego Holdema (bez Omahy) kosztuje:
- Wersja Microstakes $55
- Wersja bez ograniczeń co do granych stawek 100$

Po wykupieniu wersji Micro stakes mozesz pozniej dokupic pakiet ktory znosi ci bloade na wyzsze stawki i tu koszt takiej opcji wynosi 45$

zreszta tu masz link do cennika PT3 https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php

Tu link do cennika PT4 https://www.pokertracker.com/products/PT4/purchase.php

Tu link do triala PT3 https://www.pokertracker.com/products/PT3/freetrial.php

Tu link do triala PT4 https://www.pokertracker.com/products/P ... -trial.php

Tu masz link do Holdem Managera 2 http://www.holdemmanager.com/buy/211/holdem-manager-2

Trial Holdem managera wynosi 15 dni. Na twoim miejscu wybrał bym Holdem Managera, oprócz typowego trackera masz tutaj wiele dodatkowych funkcji które się przydają jak np SnG wizzard itp.

Są też metody przedłużania triala w nieskończoność jednak tutaj zależnie od sposobu czasem po prostu nie można przeprowadzić aktualizacji co uniemożliwia używanie HUD'a na niektórych roomach po aktualizacji softu poker roomu.

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 693
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 07 sty 2013, 19:41

L00SECANN0N, dzieki bardzo cos sobie wybiore :)

no to czekamy na kolejnych smialkow do challengu :twisted:

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 08 sty 2013, 03:52

Zgłościłbym się, ale za dużo wymagań

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 08 sty 2013, 19:06

urnotindanger pisze:Zgłościłbym się, ale za dużo wymagań


A może boisz się że znowu przegrasz?

Awatar użytkownika
magik89z
-#VIP
-#VIP
Posty: 693
Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37

Postautor: magik89z » 10 sty 2013, 14:22

I co Kingsi nie znajdzie sie przeciwnik ??

Bankroll juz mam gotowy takze czekam na rywali :twisted:

Awatar użytkownika
karwek
-#VIP
-#VIP
Posty: 1887
Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43

Postautor: karwek » 10 sty 2013, 14:42

ja byłbym chętny, ale na p*. Na CO! nie mam aż takiego rolla, po za tym jestem za bardzo przyzwyczajony do pokerstarsa :) Chyba, że uda mi się ugrać coś w forumowych i roll się sam nabuduje, to wtedy czemu nie ;)
Chociaz, tak jak pisałem na blogu, dużo chętniej wystartowałbym w challengu SNG 45-90 man turbo lub normal ;)

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 10 sty 2013, 14:49

3 miesiące temu wziąłbym chętnie udział ale teraz:

1. Gram NL10 i próbuję przebić się na NL25
2. Po Dealu z Loncikiem mam pewien uraz do Cash na comeon-brak-polskiej-licencji!. Śmiem twierdzić iż dosyć małe środowisko graczy skutkuje tym, że gra się tam w kółko z tymi samymi regami a to nie sprzyja puchnięciu bankrolla
3. Trochę kiepsko na CO z pokerowymi promocjami - jeśli wypaliło się już First Deposit Bonus to już nie ma sposobu na wsparcie w ciułaniu mamony - chyba że ktoś obraca tyle, że załąpie się na forumowy RakeBack.

Uczestnikom życzę powodzenia a sam czekam na forumowy challenge dopuszczający dowolną platforme i % wzrost startowego bankrolla aby uczestnicy mogli startować z różnych limitów.

Awatar użytkownika
Loncik
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1318
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00

Postautor: Loncik » 10 sty 2013, 18:01

Gratulacje Nomad! Widzę, że powiew świeżości wpłynął na Ciebie bardzo pozytywnie. Mówisz, że powoli na NL25 wchodzisz... i nic o tym nie wspomnisz nawet na blogu. :shock: Wstyd! Musisz dzielić się takimi wieściami, bo ja uważam Ciebie za dobrego gracza i byłem mocno zaniepokojony tym jak Cię comeon-brak-polskiej-licencji! potraktowało. Stąd też mój opór przed jakimikolwiek deklaracjami. Z drugiej strony, jeśli chce się być najlepszym to należy się przejmować jakimikolwiek regami? Stal hartuje się w ogniu..

Awatar użytkownika
nomad
-#graczroku
-#graczroku
Posty: 1089
Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29

Postautor: nomad » 10 sty 2013, 18:25

Przeczytałem w "Treat Poker Like a Business" że jedną z podstaw jest siadać do stolika gdzie jest przynajmniej jedna fish - inaczej w najlepszym wypadku kasa przechodzi w kółko z rąk do rąk a nie o to przecież nam chodzi :evil:

Od wczoraj się do tego stosuję. Otwieram stolik i gram przez chwilę jeśli po tej chwili mam wszystkich graczy oznaczonych na żółto (grinderzy 4+ stoliki) to zamykam zabieram się i próbuję gdzie indziej.
Zdałoby egzamin gdyby z setem się na wyższy set nie nadział a potem z fullem Q na coś tam nie przegrał bo na River 2 król się pojawił i gostek Fulla na królach skompletował. Oj jak zabolało!

Bloga ożywię.

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 16 sty 2013, 16:03

15k rozdań mnie przeraziło :D
Rocznie to może bym zrobił taki vl ale nie w miesiąc :D


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.