wstępnie jestem chętny
Microstakes Challenge II
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
- magik89z
- -#VIP

- Posty: 693
- Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37
jak od lutego to spoko jak najbardziej sie pisze jak najbardziej
czy wczesniej bede mial roll 100$ nie wiem , ale od lutego nie ma problemu.
takze pisze sie na 100%
tylko jako ze to bylby moj pierwsyz chellenge mam kilka pytan
jako ze bankroll ba comeon-brak-polskiej-licencji! napewno ogolnie bede mial wiekszy niz 150$ i chcialbym takze podczas challangu obstawic bukmacherke i grac MTT , co do gry cash to jestem w stanie ograniczyc sie z gra tylko do stawek/rolla wymininych w zasadach i tu moje pytanie czy istnieje i jesli moglbym prosic o link jako ze nie uzywalem dotychczas hm i innych tego typu programach taki program ktory bedzie mi tworzyl wykresy pokazywal profit itp. tylko z tego za co bede gral cash , a nie zliczal $ wydanych/wygranych w MTT ??
napoczatek przydalby ise 30 dniowy trail najlepiej na czas challengu;]
ale moge tez i kupic licencje tylko pytanie jaki to koszt ?
czy wczesniej bede mial roll 100$ nie wiem , ale od lutego nie ma problemu.
takze pisze sie na 100%
tylko jako ze to bylby moj pierwsyz chellenge mam kilka pytan
jako ze bankroll ba comeon-brak-polskiej-licencji! napewno ogolnie bede mial wiekszy niz 150$ i chcialbym takze podczas challangu obstawic bukmacherke i grac MTT , co do gry cash to jestem w stanie ograniczyc sie z gra tylko do stawek/rolla wymininych w zasadach i tu moje pytanie czy istnieje i jesli moglbym prosic o link jako ze nie uzywalem dotychczas hm i innych tego typu programach taki program ktory bedzie mi tworzyl wykresy pokazywal profit itp. tylko z tego za co bede gral cash , a nie zliczal $ wydanych/wygranych w MTT ??
napoczatek przydalby ise 30 dniowy trail najlepiej na czas challengu;]
ale moge tez i kupic licencje tylko pytanie jaki to koszt ?
Ostatnio zmieniony 07 sty 2013, 18:07 przez magik89z, łącznie zmieniany 1 raz.
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
- gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
- L00SECANN0N
- -#aktywny

- Posty: 198
- Rejestracja: 04 paź 2012, 17:46
magik89z pisze:link jako ze nie uzywalem dotychczas hm i innych tego typu programach taki program ktory bedzie mi tworzyl wykresy pokazywal profit itp. tylko z tego za co bede gral cash , a nie zliczal $ wydanych/wygranych w MTT ??
napoczatek przydalby ise 30 dniowy trail najlepiej na czas challengu;]
ale moge tez i kupic licencje tylko pytanie jaki to koszt ?
Masz do wyboru Poker Trackera lub Holdem Managera z tych znanych i z tych mniej znanych to ja właściwie nie znam żadnego godnego polecenia.
Poker trackera 3 masz 60 dni triala, dla Poker Trackera 4 jest to 30 dni triala.
PokerTracker 3 dla samego Holdema (bez Omahy) kosztuje:
- Wersja Microstakes $55
- Wersja bez ograniczeń co do granych stawek 100$
Po wykupieniu wersji Micro stakes mozesz pozniej dokupic pakiet ktory znosi ci bloade na wyzsze stawki i tu koszt takiej opcji wynosi 45$
zreszta tu masz link do cennika PT3 https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php
Tu link do cennika PT4 https://www.pokertracker.com/products/PT4/purchase.php
Tu link do triala PT3 https://www.pokertracker.com/products/PT3/freetrial.php
Tu link do triala PT4 https://www.pokertracker.com/products/P ... -trial.php
Tu masz link do Holdem Managera 2 http://www.holdemmanager.com/buy/211/holdem-manager-2
Trial Holdem managera wynosi 15 dni. Na twoim miejscu wybrał bym Holdem Managera, oprócz typowego trackera masz tutaj wiele dodatkowych funkcji które się przydają jak np SnG wizzard itp.
Są też metody przedłużania triala w nieskończoność jednak tutaj zależnie od sposobu czasem po prostu nie można przeprowadzić aktualizacji co uniemożliwia używanie HUD'a na niektórych roomach po aktualizacji softu poker roomu.
- magik89z
- -#VIP

- Posty: 693
- Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37
- urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
- magik89z
- -#VIP

- Posty: 693
- Rejestracja: 06 wrz 2012, 21:37
- karwek
- -#VIP

- Posty: 1887
- Rejestracja: 05 lis 2012, 23:43
ja byłbym chętny, ale na p*. Na CO! nie mam aż takiego rolla, po za tym jestem za bardzo przyzwyczajony do pokerstarsa
Chyba, że uda mi się ugrać coś w forumowych i roll się sam nabuduje, to wtedy czemu nie
Chociaz, tak jak pisałem na blogu, dużo chętniej wystartowałbym w challengu SNG 45-90 man turbo lub normal
Chociaz, tak jak pisałem na blogu, dużo chętniej wystartowałbym w challengu SNG 45-90 man turbo lub normal

- nomad
- -#graczroku

- Posty: 1089
- Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29
3 miesiące temu wziąłbym chętnie udział ale teraz:
1. Gram NL10 i próbuję przebić się na NL25
2. Po Dealu z Loncikiem mam pewien uraz do Cash na comeon-brak-polskiej-licencji!. Śmiem twierdzić iż dosyć małe środowisko graczy skutkuje tym, że gra się tam w kółko z tymi samymi regami a to nie sprzyja puchnięciu bankrolla
3. Trochę kiepsko na CO z pokerowymi promocjami - jeśli wypaliło się już First Deposit Bonus to już nie ma sposobu na wsparcie w ciułaniu mamony - chyba że ktoś obraca tyle, że załąpie się na forumowy RakeBack.
Uczestnikom życzę powodzenia a sam czekam na forumowy challenge dopuszczający dowolną platforme i % wzrost startowego bankrolla aby uczestnicy mogli startować z różnych limitów.
1. Gram NL10 i próbuję przebić się na NL25
2. Po Dealu z Loncikiem mam pewien uraz do Cash na comeon-brak-polskiej-licencji!. Śmiem twierdzić iż dosyć małe środowisko graczy skutkuje tym, że gra się tam w kółko z tymi samymi regami a to nie sprzyja puchnięciu bankrolla
3. Trochę kiepsko na CO z pokerowymi promocjami - jeśli wypaliło się już First Deposit Bonus to już nie ma sposobu na wsparcie w ciułaniu mamony - chyba że ktoś obraca tyle, że załąpie się na forumowy RakeBack.
Uczestnikom życzę powodzenia a sam czekam na forumowy challenge dopuszczający dowolną platforme i % wzrost startowego bankrolla aby uczestnicy mogli startować z różnych limitów.
- Loncik
- -#graczroku

- Posty: 1318
- Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:00
Gratulacje Nomad! Widzę, że powiew świeżości wpłynął na Ciebie bardzo pozytywnie. Mówisz, że powoli na NL25 wchodzisz... i nic o tym nie wspomnisz nawet na blogu.
Wstyd! Musisz dzielić się takimi wieściami, bo ja uważam Ciebie za dobrego gracza i byłem mocno zaniepokojony tym jak Cię comeon-brak-polskiej-licencji! potraktowało. Stąd też mój opór przed jakimikolwiek deklaracjami. Z drugiej strony, jeśli chce się być najlepszym to należy się przejmować jakimikolwiek regami? Stal hartuje się w ogniu..
- nomad
- -#graczroku

- Posty: 1089
- Rejestracja: 02 cze 2012, 09:29
Przeczytałem w "Treat Poker Like a Business" że jedną z podstaw jest siadać do stolika gdzie jest przynajmniej jedna fish - inaczej w najlepszym wypadku kasa przechodzi w kółko z rąk do rąk a nie o to przecież nam chodzi
Od wczoraj się do tego stosuję. Otwieram stolik i gram przez chwilę jeśli po tej chwili mam wszystkich graczy oznaczonych na żółto (grinderzy 4+ stoliki) to zamykam zabieram się i próbuję gdzie indziej.
Zdałoby egzamin gdyby z setem się na wyższy set nie nadział a potem z fullem Q na coś tam nie przegrał bo na River 2 król się pojawił i gostek Fulla na królach skompletował. Oj jak zabolało!
Bloga ożywię.
Od wczoraj się do tego stosuję. Otwieram stolik i gram przez chwilę jeśli po tej chwili mam wszystkich graczy oznaczonych na żółto (grinderzy 4+ stoliki) to zamykam zabieram się i próbuję gdzie indziej.
Zdałoby egzamin gdyby z setem się na wyższy set nie nadział a potem z fullem Q na coś tam nie przegrał bo na River 2 król się pojawił i gostek Fulla na królach skompletował. Oj jak zabolało!
Bloga ożywię.
- knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.