Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 11:35
drynk pisze:A był jakiś deadline z datą, czy tylko limit gierek?
Nic nie było zasady są rozpisane a urnot po prostu szuka sobie furtki bo boi się że przegra

Tak samo jak i jego wierni fani coś przycichli i już tak buńczucznie nie rozpisują się
Urnot z pokerem jest jak z seksem nie liczy się prędkość a efekt

-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 04 sty 2013, 12:14
GrzechuTG pisze:Urnot z pokerem jest jak z seksem nie liczy się prędkość a efek
e tam

-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 04 sty 2013, 12:29
GrzechuTG pisze:Tak samo jak i jego wierni fani coś przycichli i już tak buńczucznie nie rozpisują się
Przy tym jak często Ty zabierasz głos, to my wyglądamy jak Castro z jego krótkimi przemówieniami
Poza tym mu już Urnota zagrzewać do walki nie musimy, a Ty do którychś świąt może w końcu dograsz challenge

-
gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
Postautor: gama » 04 sty 2013, 12:42
GrzechuTG pisze:Tak samo jak i jego wierni fani coś przycichli
No właśnie, a gdzie Twoi fani? Też coś przycichli, w sumie bardziej niż Urnota, bo my się odzywamy, a Ty sam w swoim imieniu piszesz ciągle i zarzut robisz z tego, że fani przeciwnika milczą

-
urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
Postautor: urnotindanger » 04 sty 2013, 12:46
grzechu to proworator , dodałem go do ignorowanych.
już sobie nie potrolluje
I bana mu !!!!
bana !!! bana !!! bana !!!
-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 04 sty 2013, 13:30
Ba według badań przegnoiłem już inteligencją amebę, wiec jest coraz lepiej
Btw, spytaj Teda czy Ci nicku nie odstąpi, bo to się ciągnie lepiej niż moda na sukces

-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 15:52
Soya pisze:Ba według badań przegnoiłem już inteligencją amebę, wiec jest coraz lepiej

Btw, spytaj Teda czy Ci nicku nie odstąpi, bo to się ciągnie lepiej niż moda na sukces

Ciekawe ile Ty gier rozgrywasz w miesiącu

-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 16:09
No To serial się zakończył
GG urnot!!!
-
urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
Postautor: urnotindanger » 04 sty 2013, 21:12
GG , nie spodziewałem się, że kiedykolwiek ktoś mnie pokona
Ja swoje zrobiłem, wyniki mam ładne, ale nie wystarczyło
Gdzie mam przelać tą fortunkę ?
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 04 sty 2013, 21:49
najlepiej to na moje konto jak się Gwiazdka zgodzi

-
gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
Postautor: gama » 04 sty 2013, 23:08
Gratki Panowie
O ile dobrze widzę, to jeden challenge wygrał Grzechu, a drugi Urnot. Trzeci też wygrał Grzechu:
GrzechuTG pisze:Trzeci sidebet łączna liczba wygranych stawka 1$
Zatem Knoperss myślę, że Grzechu chyba byłby w stanie przekazać Ci tę nagrodę

-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 23:29
knoperss pisze:najlepiej to na moje konto jak się Gwiazdka zgodzi

Tak możesz przelać knopersowi ale dorzuć mu ze 4$ jeszcze żeby miał chociaż na sita

-
yerzy
- -#VIP

- Posty: 1325
- Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24
Postautor: yerzy » 05 sty 2013, 15:27
To w końcu kto wygrał. Bo nie wiem czy Soyi już pisać gdzie ma kase przelać

-
Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Postautor: Soya » 05 sty 2013, 15:53
Wygrał Grzechu, czyli daj znać gdzie kasę przelać

-
yerzy
- -#VIP

- Posty: 1325
- Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24
Postautor: yerzy » 05 sty 2013, 15:53
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 05 sty 2013, 17:38
Wygrałem mniej niż wy w zakładach

-
yerzy
- -#VIP

- Posty: 1325
- Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24
Postautor: yerzy » 05 sty 2013, 19:14
No to chyba dobrze

-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 05 sty 2013, 20:02
GrzechuTG - ale satysfakcja z wygranej bezcenna

-
iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
Postautor: iza_doria » 05 sty 2013, 21:02
Pogratulować tylko
Ale szczerze mówiąc spodziewałam się wyniku na korzyść urnota

-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 05 sty 2013, 22:28
knoperss mój alisa czy co tam na p*
lejcie ile wlezie bo moe konto nie ma limitu

-
Szfiecu
- LEGENDA

- Posty: 2056
- Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58
Postautor: Szfiecu » 06 sty 2013, 10:43
no cóż, ciemna strona mocy nie okazała się na tyle ciemna żeby przyćmić Pana Gwiazdkę
glory - podaj jakiś nick z psa czy coś to Ci wyślę to 20$

- no chyba, że nie chcesz??!!
PS: nie chciej nie chciej

-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 06 sty 2013, 14:43
Swoją drogą, jesteśmy najgłupszym forum pokerowym świata....
....uarenot przegrał dolara, wygrał księżniczkę, a wszyscy gratulują Grzechowi...

-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 06 sty 2013, 14:53
Sith pisze:Swoją drogą, jesteśmy najgłupszym forum pokerowym świata....
....uarenot przegrał dolara, wygrał księżniczkę, a wszyscy gratulują Grzechowi...

Ty to najbardziej powinieneś się z tego cieszyć

Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.