GrzechuTG v urnotindanger

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!

Kto wygra

Czas głosowania minął 16 lis 2012, 23:08

1. GrzechuTG
16
46%
2. urnotindanger
19
54%
 
Liczba głosów: 35

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 11:35

drynk pisze:A był jakiś deadline z datą, czy tylko limit gierek?



Nic nie było zasady są rozpisane a urnot po prostu szuka sobie furtki bo boi się że przegra :) Tak samo jak i jego wierni fani coś przycichli i już tak buńczucznie nie rozpisują się :)

Urnot z pokerem jest jak z seksem nie liczy się prędkość a efekt :)

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 04 sty 2013, 12:14

GrzechuTG pisze:Urnot z pokerem jest jak z seksem nie liczy się prędkość a efek

e tam :D

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 04 sty 2013, 12:29

GrzechuTG pisze:Tak samo jak i jego wierni fani coś przycichli i już tak buńczucznie nie rozpisują się


Przy tym jak często Ty zabierasz głos, to my wyglądamy jak Castro z jego krótkimi przemówieniami :D
Poza tym mu już Urnota zagrzewać do walki nie musimy, a Ty do którychś świąt może w końcu dograsz challenge :P

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 04 sty 2013, 12:42

GrzechuTG pisze:Tak samo jak i jego wierni fani coś przycichli


No właśnie, a gdzie Twoi fani? Też coś przycichli, w sumie bardziej niż Urnota, bo my się odzywamy, a Ty sam w swoim imieniu piszesz ciągle i zarzut robisz z tego, że fani przeciwnika milczą :D

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 04 sty 2013, 12:46

grzechu to proworator , dodałem go do ignorowanych.

już sobie nie potrolluje

I bana mu !!!!

bana !!! bana !!! bana !!!

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 13:12

Moi fani od początku nie pisali i się nie podniecali tak jak wy :D Bo byli spokojni o to co się stanie i teraz też nie muszą zabierać głosu. Po prostu za kilka dni przytulą po kilkanaście dolców na słodycze :)

A Soya widzę dalej mądry :D Niech sobie pogada tyle mu zostało hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


p.s Gameczko droga mam nadzieję tylko, że będziecie szczęśliwi :D

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 04 sty 2013, 13:30

GrzechuTG pisze:A Soya widzę dalej mądry :D Niech sobie pogada tyle mu zostało hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ba według badań przegnoiłem już inteligencją amebę, wiec jest coraz lepiej :D

Btw, spytaj Teda czy Ci nicku nie odstąpi, bo to się ciągnie lepiej niż moda na sukces :twisted:

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 15:52

Soya pisze:
GrzechuTG pisze:A Soya widzę dalej mądry :D Niech sobie pogada tyle mu zostało hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ba według badań przegnoiłem już inteligencją amebę, wiec jest coraz lepiej :D

Btw, spytaj Teda czy Ci nicku nie odstąpi, bo to się ciągnie lepiej niż moda na sukces :twisted:


Ciekawe ile Ty gier rozgrywasz w miesiącu :lol:

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 16:09

No To serial się zakończył ;)


GG urnot!!!

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 04 sty 2013, 21:12

GG , nie spodziewałem się, że kiedykolwiek ktoś mnie pokona :(

Ja swoje zrobiłem, wyniki mam ładne, ale nie wystarczyło

Gdzie mam przelać tą fortunkę ?

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 04 sty 2013, 21:49

najlepiej to na moje konto jak się Gwiazdka zgodzi :D

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 04 sty 2013, 23:08

Gratki Panowie :)

O ile dobrze widzę, to jeden challenge wygrał Grzechu, a drugi Urnot. Trzeci też wygrał Grzechu:
GrzechuTG pisze:Trzeci sidebet łączna liczba wygranych stawka 1$

Zatem Knoperss myślę, że Grzechu chyba byłby w stanie przekazać Ci tę nagrodę :D

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 04 sty 2013, 23:29

knoperss pisze:najlepiej to na moje konto jak się Gwiazdka zgodzi :D


Tak możesz przelać knopersowi ale dorzuć mu ze 4$ jeszcze żeby miał chociaż na sita :D

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1325
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 05 sty 2013, 15:27

To w końcu kto wygrał. Bo nie wiem czy Soyi już pisać gdzie ma kase przelać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 05 sty 2013, 15:53

Wygrał Grzechu, czyli daj znać gdzie kasę przelać :P

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1325
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 05 sty 2013, 15:53

:trophy:

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 05 sty 2013, 17:38

Wygrałem mniej niż wy w zakładach :D

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1325
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 05 sty 2013, 19:14

No to chyba dobrze :twisted:

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 05 sty 2013, 20:02

GrzechuTG - ale satysfakcja z wygranej bezcenna :D

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 05 sty 2013, 21:02

Pogratulować tylko :)
Ale szczerze mówiąc spodziewałam się wyniku na korzyść urnota :D

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 05 sty 2013, 22:28

knoperss mój alisa czy co tam na p* :D
lejcie ile wlezie bo moe konto nie ma limitu :)

Awatar użytkownika
Szfiecu
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2056
Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58

Postautor: Szfiecu » 06 sty 2013, 10:43

no cóż, ciemna strona mocy nie okazała się na tyle ciemna żeby przyćmić Pana Gwiazdkę ;)

glory - podaj jakiś nick z psa czy coś to Ci wyślę to 20$ :) - no chyba, że nie chcesz??!!

PS: nie chciej nie chciej ;)

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 06 sty 2013, 14:43

Swoją drogą, jesteśmy najgłupszym forum pokerowym świata....



....uarenot przegrał dolara, wygrał księżniczkę, a wszyscy gratulują Grzechowi... :mrgreen: :mrgreen:

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 06 sty 2013, 14:53

Sith pisze:Swoją drogą, jesteśmy najgłupszym forum pokerowym świata....



....uarenot przegrał dolara, wygrał księżniczkę, a wszyscy gratulują Grzechowi... :mrgreen: :mrgreen:


Ty to najbardziej powinieneś się z tego cieszyć ;)


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.