krótko na temat blindów i stacków:
blindy 25/50 (ostatnie blindy rebuy)
stack początkowy (1000)
formuła: 1 rebuy i 1 addon (wys. 1500)
Graczy:27
Stoły: 6 osobowe pełne
moja pozycja UTG1 dostaję JJ (mój stack około 1700, myślę że 2,3 miejsce przy stole)
gracz pozycję obok (agresywny, myślę że rozgrywał około 35-45% rąk, bardzo duży zakres, stack około 2500)
Obaj nie braliśmy rebuy
PRE flop:
moja decyzja 3xBB (czyli 150)
Gracz obok raise: total 425
cały stół fold.
Moja decyzja...?
[NL][SH] JJ
- Gns
- -#VIP

- Posty: 1560
- Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56
Ja bym to pushował. Callować tego chyba nie ma sensu, bo po flopie będziemy grać bez pozycji i każdy A, K, Q zabije nam akcje. Z tego co tu opisujesz to wydaje się, że gość gra dość luźno, w związku z czym może Cie light 3-betować, a poza tym to jest 6-handed. W związku z czym wiele z jego rąk dominujesz, z niektórymi masz flipa. Do tego masz jeszcze spore FE. A poza tym to dalej jest faza rebuy, więc zawsze możesz się dokupić.
W każdym razie ode mnie 4bet shove i wydaje mi się, że gość to zrzuci.
W każdym razie ode mnie 4bet shove i wydaje mi się, że gość to zrzuci.
-
MagikJohnson
- -#pretendent

- Posty: 93
- Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35
- maczek68
- -#VIP

- Posty: 947
- Rejestracja: 07 kwie 2008, 11:36
-
MagikJohnson
- -#pretendent

- Posty: 93
- Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35
No dobra, byłem nastawiony na granie tight, raczej nie chciałem angażować się w rebuy, bo 50zł wpisowe było
no ale zrobiłem w gruncie rzeczy tak jak mówicie, push, no i naciąłem sie bez większego zastanowienia od przeciwnika na KQo, flop już mnie pogrzebał bo QQ i jakaś z niskich kart, jeszcze liczyłem na runnera ale nie dobiegłem do koloru;)
btw. pozniej ten gosc wygral ten turniej bodajże nie przegrywając żadnego all ina, a nie mogę powiedzieć, że rozumiałem jego grę ;D ale to chyba o nim dobrze świadczy
btw. pozniej ten gosc wygral ten turniej bodajże nie przegrywając żadnego all ina, a nie mogę powiedzieć, że rozumiałem jego grę ;D ale to chyba o nim dobrze świadczy

- Gns
- -#VIP

- Posty: 1560
- Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56
- Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
-
MagikJohnson
- -#pretendent

- Posty: 93
- Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.