[NL][SH] JJ

Analizy rozdań poker teksas holdem z turniejów wielostolikowych live.
MagikJohnson
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 93
Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35

[NL][SH] JJ

Postautor: MagikJohnson » 30 paź 2012, 11:43

krótko na temat blindów i stacków:
blindy 25/50 (ostatnie blindy rebuy)
stack początkowy (1000)
formuła: 1 rebuy i 1 addon (wys. 1500)
Graczy:27
Stoły: 6 osobowe pełne
moja pozycja UTG1 dostaję JJ (mój stack około 1700, myślę że 2,3 miejsce przy stole)
gracz pozycję obok (agresywny, myślę że rozgrywał około 35-45% rąk, bardzo duży zakres, stack około 2500)
Obaj nie braliśmy rebuy
PRE flop:

moja decyzja 3xBB (czyli 150)
Gracz obok raise: total 425

cały stół fold.

Moja decyzja...?

Awatar użytkownika
Gns
-#VIP
-#VIP
Posty: 1560
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56

Postautor: Gns » 30 paź 2012, 12:01

Ja bym to pushował. Callować tego chyba nie ma sensu, bo po flopie będziemy grać bez pozycji i każdy A, K, Q zabije nam akcje. Z tego co tu opisujesz to wydaje się, że gość gra dość luźno, w związku z czym może Cie light 3-betować, a poza tym to jest 6-handed. W związku z czym wiele z jego rąk dominujesz, z niektórymi masz flipa. Do tego masz jeszcze spore FE. A poza tym to dalej jest faza rebuy, więc zawsze możesz się dokupić.

W każdym razie ode mnie 4bet shove i wydaje mi się, że gość to zrzuci.

MagikJohnson
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 93
Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35

Postautor: MagikJohnson » 30 paź 2012, 12:09

dodam, że przy stole na pewno postrzegany jestem jako gracz tight.

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 30 paź 2012, 13:00

push - JJ w rebuy to nuts :D

Awatar użytkownika
maczek68
-#VIP
-#VIP
Posty: 947
Rejestracja: 07 kwie 2008, 11:36

Postautor: maczek68 » 30 paź 2012, 13:06

też uważam , że push :)

Sith pisze:push - JJ w rebuy to nuts :D


chyba pomyliłeś z KJ :D

MagikJohnson
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 93
Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35

Postautor: MagikJohnson » 30 paź 2012, 13:13

No dobra, byłem nastawiony na granie tight, raczej nie chciałem angażować się w rebuy, bo 50zł wpisowe było :) no ale zrobiłem w gruncie rzeczy tak jak mówicie, push, no i naciąłem sie bez większego zastanowienia od przeciwnika na KQo, flop już mnie pogrzebał bo QQ i jakaś z niskich kart, jeszcze liczyłem na runnera ale nie dobiegłem do koloru;)
btw. pozniej ten gosc wygral ten turniej bodajże nie przegrywając żadnego all ina, a nie mogę powiedzieć, że rozumiałem jego grę ;D ale to chyba o nim dobrze świadczy ;)

Awatar użytkownika
Gns
-#VIP
-#VIP
Posty: 1560
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:56

Postautor: Gns » 30 paź 2012, 14:01

MagikJohnson, no i bardzo dobrze zrobiłeś. Koleś też bardzo fajnie zrobił, bo potwierdziło to tylko twoje obserwacje (czyli na +). Byłeś z przodu 56-44 na preflopie.. dla mnie tylko to się liczy. Zapamiętaj gościa i następnym razem to wykorzystaj.

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 30 paź 2012, 15:38

MagikJohnson pisze:raczej nie chciałem angażować się w rebuy, bo 50zł wpisowe było


To po co grales tak wysoko? Dla mnie w rebuy KQ to tez push...

MagikJohnson
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 93
Rejestracja: 22 sie 2010, 16:35

Postautor: MagikJohnson » 30 paź 2012, 16:43

bo rzadko mam okazję pograć turniej na żywo odkąd się przeprowadziłem, tym bardziej że był dla większej ilości osób, specjalnie wszystko przygotowane. Miałem ochotę zagrać w pokera. I tak twierdze że było warto :)


Wróć do „Turnieje LIVE”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.