Szukam trenera do analizy!

Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
Awatar użytkownika
Mlody
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1765
Rejestracja: 28 sty 2008, 23:07

Szukam trenera do analizy!

Postautor: Mlody » 03 lip 2011, 22:54

Witam!
Zauwazylem ostatnio u siebie pewne braki wiec postanowilem poprosic Was o pomoc. Szukam trenera, ktory przeanalizowalby ze mna jeden z turniejow, ktory gralem ostatnio bo widze, ze cos jest nie tak;)
Prosze o kontakt zainteresowanych:)

RichieDanter
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:22

Postautor: RichieDanter » 21 kwie 2012, 14:32

Ja mysle ze nie odrazu zostaniesz mistrzem gry w pokera. I trener tu nic nie pomoże chyba ze na dluzszy okres czasu bedzie Ci pomagał. Mysle ze z czasem bedzie Ci sie gralo latwiej i zaczniesz cos osiagac
Powodzenia!

Awatar użytkownika
buba78
-#VIP
-#VIP
Posty: 1059
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21

Postautor: buba78 » 21 kwie 2012, 15:27

zacznij od czytania forum i książek
przeczytaj dział analiz powoli z ze zrozumieniem
no i wstaw do analizy rozdania które Cię nurtują
na bank dostaniesz pomoc

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 21 kwie 2012, 15:37

Mlody jest bardzo doświadczonym graczem, więc on potrzebuje raczej trenera z prawdziwego zdarzenia - regularnie wygrywającego gracza mtt, a nie przeczytania artykułów z forum czy działu analiz, bo to z pewnością robi na bieżąco, a poza tym jego analizy w tych działach byłyby pewnie jednymi z lepszych ;-).

Co do samego tematu... Na forum chyba ciężko kogoś takiego znaleźć. Deadprez praktycznie się nie pojawia, poza tym on jak mówi "jest za słaby na dawanie coachingu". Może ktoś z eskpertów by wspomógł? :>

Awatar użytkownika
mara
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3121
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35

Postautor: mara » 21 kwie 2012, 15:40

A post który odkopał RichieDanter jest z 2011 ;) Jemu chodzi o sam post :mrgreen: zaliczenie kolejnego

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 21 kwie 2012, 15:45

mara100 pisze:A post który odkopał RichieDanter jest z 2011 ;) Jemu chodzi o sam post :mrgreen: zaliczenie kolejnego


ups nie zwróciłem uwagi na datę.
to oba moje do usunięcia razem z archeologiem.

Awatar użytkownika
Mlody
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1765
Rejestracja: 28 sty 2008, 23:07

Postautor: Mlody » 23 kwie 2012, 14:26

hehe mimo wszystko dzięki za rady ;) działy przeglądam a harringtona przeczytałem tyle razy, że teraz służy jedynie za podstawkę na świeczkę :P
Niestety nie jestem już tak aktywny żeby zasłużyć na coś więcej niż różowy nick ;)

Awatar użytkownika
drynk
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3631
Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04

Postautor: drynk » 23 kwie 2012, 17:18

Mlody pisze:Niestety nie jestem już tak aktywny żeby zasłużyć na coś więcej niż różowy nick ;)

Ale dzięki temu prosiaczek bardziej Ci pasuje, hehe :mrgreen:


Wróć do „Strategie Pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.