Witam!
Zauwazylem ostatnio u siebie pewne braki wiec postanowilem poprosic Was o pomoc. Szukam trenera, ktory przeanalizowalby ze mna jeden z turniejow, ktory gralem ostatnio bo widze, ze cos jest nie tak;)
Prosze o kontakt zainteresowanych:)
Szukam trenera do analizy!
-
RichieDanter
- -#zwykly

- Posty: 3
- Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:22
- buba78
- -#VIP

- Posty: 1059
- Rejestracja: 14 sie 2007, 19:21
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Mlody jest bardzo doświadczonym graczem, więc on potrzebuje raczej trenera z prawdziwego zdarzenia - regularnie wygrywającego gracza mtt, a nie przeczytania artykułów z forum czy działu analiz, bo to z pewnością robi na bieżąco, a poza tym jego analizy w tych działach byłyby pewnie jednymi z lepszych
.
Co do samego tematu... Na forum chyba ciężko kogoś takiego znaleźć. Deadprez praktycznie się nie pojawia, poza tym on jak mówi "jest za słaby na dawanie coachingu". Może ktoś z eskpertów by wspomógł? :>
.
Co do samego tematu... Na forum chyba ciężko kogoś takiego znaleźć. Deadprez praktycznie się nie pojawia, poza tym on jak mówi "jest za słaby na dawanie coachingu". Może ktoś z eskpertów by wspomógł? :>
- mara
- LEGENDA

- Posty: 3121
- Rejestracja: 18 lis 2010, 20:35
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
- Mlody
- -#zasłużony

- Posty: 1765
- Rejestracja: 28 sty 2008, 23:07
- drynk
- LEGENDA

- Posty: 3631
- Rejestracja: 04 cze 2008, 17:04
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.