Taktyka na niekonwencjonalność (?)

Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
konstant
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40

Taktyka na niekonwencjonalność (?)

Postautor: konstant » 13 sie 2011, 10:34

Witam,

pisze do was, aby dowiedziec sie czy da sie jakos pokonac niekonwencjolanych graczy?
Co mam na mysli? Otoz gramy sobie czasem cash'e live z komplami. Gramy od 2 lat wiec wszyscy maja "jako-takie" pojecie o grze.

Ale mimo to nikt nie gra tak jak sie powinno. Dam przyklad:

BB 50gr, 1 gracz raise do 2,5 ; 2 gracz call; ja raise do 6,5zl z AKs ; gracz za mna push ~60zl, fold, fold, ja call.
Gracz pokazuje Q,4 :shock: . Oczywiscie nie musze chyba pisac, ze na stole spada Q i przegrywam. W innym rozdaniu ktos wszedl pre-flop 12zl (24xBB) z Q6, trafil karete i zgarnal mega pule.
Zadko ktore rozdanie konczy sie przed riverem, a zakres rak jest mega szeroki.

ogolnie takich jak wyzej debilnych wygrywajacych zagran jest masa i naprawde nie wiem - co na to poradzic? Jak grac?

W ogole co polecacie przeczytac (zwykla kasiazka, ebook) aby odnosic jakies profity w cash'u ?
Co prawda gramy glownie dla przyjemnosci, ale takie rozdania jak opisalem wczesniej trafiaja sie naprawde czesto, co skutecznie tej przyjemnosci odbiera.

igank
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2008, 13:30

Postautor: igank » 13 sie 2011, 12:54

prawdopodobnie gracie przy browarku - stąd takie mecyje :mrgreen:
a taktyka? - wypij o jedno więcej będziesz odważniejszy i preflop zrobisz allina z 27 i wygraszs

Jah
-#VIP
-#VIP
Posty: 507
Rejestracja: 27 gru 2008, 17:43

Postautor: Jah » 13 sie 2011, 17:30

Zallinowałeś się z AKs vs Q4 - nic tylko się cieszyć. Raz mu się udało, drugi raz może też mu się powiedzie. Ale i tak matematyka jest po twojej stronie. Więc rada jest taka: Graj dalej swoje, a rezultaty przyjdą same.

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1268
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 13 sie 2011, 17:42

OMG. Jeżeli Twój stolik jest zawsze taki jak piszesz, powinieneś być najbardziej tajt-assed maderfakerem na całym świecie. Niemożliwe, żeby przy takim stole być na minusie grając najprostszy ABC TAG. Po prostu wykorzystaj to, że wszyscy są szalenie loose i bądź szalenie tight.

Chyba, że opisujesz rozdania wyrwane z kontekstu i po 2 latach grania nadal masz bardzo selektywną pamięć. Wtedy jest jeszcze prostsze rozwiązanie, nie graj więcej w pokera.

Pabianix
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 24
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:29

Postautor: Pabianix » 18 lut 2012, 23:21

Granie tight zawsze przynosci efekty na takich stolikach może nie od razu ale przynosi napewno :)

Awatar użytkownika
yerzy
-#VIP
-#VIP
Posty: 1325
Rejestracja: 21 sie 2008, 19:24

Postautor: yerzy » 19 lut 2012, 00:08

Pabianix, bo widze że sie udzielasz, granie "tigh"może nie odrazu ..... wrzuć screena z wynikami to pogadamy :mrgreen:


Wróć do „Strategie Pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.