Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
-
konstant
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40
Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 09:54
Jaka polecacie taktyke na durnowaty "turniej" live? - stack poczatkowy 40zl.
I poziom blindow 1/2zl, II poziom 2/4zl. Blind co 7 minut.
Czy w ogole na cos takiego jest jakas taktyka? Blindy sa za szybkie. Rolna umiejetnosci jest znacznie zmniejszona.
-
Oskarek
Postautor: Oskarek » 07 wrz 2011, 10:02
yyy cashówek nie gra się z poziomami blindów
możecie pograć tak że 40 zł i grajcie zwykly cash z small blind - 10/20 gr a bb 20/50 gr
40 zl starczy akurat na takie blindy

-
konstant
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40
Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 10:29
Ale to nie jest cash tylko turniej i ja nie mam wplywu na jego zasady, dlatego pytam jak sprobowac go rozegrac.
-
titanum
- -#VIP

- Posty: 1032
- Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23
Postautor: titanum » 07 wrz 2011, 11:04
chyba najlepiej go nie grać...
a tak poważnie to zapytaj organizatora czy napewno wie jak to powinno wyglądać i przedyskutuj z nim całą sprawe to może uda się coś zmienić,
-
konstant
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40
Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 11:08
Niestety nic nie da sie zrobic. I tez myslalem zeby nie grac w ogole :d.
Co prawda jest to gra typowo towarzyska, no ale te zasady sa bezsensu.
-
Shaggyx
- -#pretendent

- Posty: 61
- Rejestracja: 08 sty 2011, 00:51
Postautor: Shaggyx » 07 wrz 2011, 11:11
Proponuje zakupić do gry turniejowej żetony

i będzie po problemie...
-
konstant
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40
Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 11:12
Stawki ktore podalem sa w zetonach. Problem jest w blindach.
-
Shaggyx
- -#pretendent

- Posty: 61
- Rejestracja: 08 sty 2011, 00:51
Postautor: Shaggyx » 07 wrz 2011, 11:33
albo nie tyle w blindach co w stacku poczatkowym, który powinien być w okolicah 100 x BB, zeby sie gralo w miare przyjemnie
-
titanum
- -#VIP

- Posty: 1032
- Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23
Postautor: titanum » 07 wrz 2011, 11:59
nie wiem z kim grywasz ale jeżeli im taka gra odpowiada to nie mam dobrej rady, przecież takie rzeczy jak poziom blindów i stack początkowy w grze towarzyskiej powinny byc ustalane wspólnie i w sposób umożliwiający dobrą zabawe wszyskim
chyba że koledzy lubia ruletkę i tym podobne ;p
-
ZnawcaEkranu
- -#zwykly

- Posty: 2
- Rejestracja: 06 wrz 2011, 18:28
Postautor: ZnawcaEkranu » 12 wrz 2011, 20:09
Nie gracie oczywiście na pieniądze tylko punkty

Pamiętajcie o tym.
-
Pabianix
- -#pretendent

- Posty: 24
- Rejestracja: 03 sty 2011, 19:29
Postautor: Pabianix » 18 lut 2012, 20:49
Myślę ,że przy takich blind przyjemna gra nie jest przyjemna, ponieważ poker to przedewszystkim dobra zabawa a nie hazard!

Wróć do „Strategie Pokerowe”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.