Mordercze blindy

Ogólne strategie pokerowe do stosowania w grze live jak i w sieci
konstant
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40

Mordercze blindy

Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 09:54

Jaka polecacie taktyke na durnowaty "turniej" live? - stack poczatkowy 40zl.
I poziom blindow 1/2zl, II poziom 2/4zl. Blind co 7 minut.

Czy w ogole na cos takiego jest jakas taktyka? Blindy sa za szybkie. Rolna umiejetnosci jest znacznie zmniejszona.

Oskarek

Postautor: Oskarek » 07 wrz 2011, 10:02

yyy cashówek nie gra się z poziomami blindów :)
możecie pograć tak że 40 zł i grajcie zwykly cash z small blind - 10/20 gr a bb 20/50 gr :)
40 zl starczy akurat na takie blindy :P

konstant
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40

Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 10:29

Ale to nie jest cash tylko turniej i ja nie mam wplywu na jego zasady, dlatego pytam jak sprobowac go rozegrac.

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 07 wrz 2011, 11:04

chyba najlepiej go nie grać...

a tak poważnie to zapytaj organizatora czy napewno wie jak to powinno wyglądać i przedyskutuj z nim całą sprawe to może uda się coś zmienić,

konstant
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40

Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 11:08

Niestety nic nie da sie zrobic. I tez myslalem zeby nie grac w ogole :d.
Co prawda jest to gra typowo towarzyska, no ale te zasady sa bezsensu.

Shaggyx
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2011, 00:51

Postautor: Shaggyx » 07 wrz 2011, 11:11

Proponuje zakupić do gry turniejowej żetony :) i będzie po problemie...

konstant
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 01 maja 2011, 13:40

Postautor: konstant » 07 wrz 2011, 11:12

Stawki ktore podalem sa w zetonach. Problem jest w blindach.

Shaggyx
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 61
Rejestracja: 08 sty 2011, 00:51

Postautor: Shaggyx » 07 wrz 2011, 11:33

albo nie tyle w blindach co w stacku poczatkowym, który powinien być w okolicah 100 x BB, zeby sie gralo w miare przyjemnie

titanum
-#VIP
-#VIP
Posty: 1032
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:23

Postautor: titanum » 07 wrz 2011, 11:59

nie wiem z kim grywasz ale jeżeli im taka gra odpowiada to nie mam dobrej rady, przecież takie rzeczy jak poziom blindów i stack początkowy w grze towarzyskiej powinny byc ustalane wspólnie i w sposób umożliwiający dobrą zabawe wszyskim ;)

chyba że koledzy lubia ruletkę i tym podobne ;p

ZnawcaEkranu
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 06 wrz 2011, 18:28

Postautor: ZnawcaEkranu » 12 wrz 2011, 20:09

Nie gracie oczywiście na pieniądze tylko punkty ;) Pamiętajcie o tym.

Pabianix
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 24
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:29

Postautor: Pabianix » 18 lut 2012, 20:49

Myślę ,że przy takich blind przyjemna gra nie jest przyjemna, ponieważ poker to przedewszystkim dobra zabawa a nie hazard! :)


Wróć do „Strategie Pokerowe”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.