Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 13 sty 2012, 15:30
Pojawił się znikąd i zaczyna się panoszyć :d Czas utrzeć mu nosa. Jak myślicie kto powinien przystąpić do pojedynku z urnotindanger'em?
Ostatnio zmieniony 22 sty 2013, 15:44 przez
GrzechuTG, łącznie zmieniany 2 razy.
-
jon124
- -#VIP

- Posty: 1332
- Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49
Postautor: jon124 » 13 sty 2012, 15:43
a czemu Ciebie tu nie ma?
Zmień proszę kolor tematu bo prawie oślepłem
EDIT: już doczytałem czemu. No to Glory skoro ostatnio na fali

-
GrzesVP
- LEGENDA

- Posty: 3087
- Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17
Postautor: GrzesVP » 13 sty 2012, 15:49
Pros

-
tommko
- -#VIP

- Posty: 1685
- Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42
Postautor: tommko » 13 sty 2012, 16:14
Bądźmy realistami, Masaker lub Berba są w stanie powalczyć
-
Ted Forester
- -#VIP

- Posty: 898
- Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07
Postautor: Ted Forester » 13 sty 2012, 16:16
Ja tam bym postawił kasę na to, że nikt nie zagra nawet

-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 13 sty 2012, 17:22
Problem jest taki, ze zeby wynajac prosta, to sidebet za maly...
-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 13 sty 2012, 17:22
ale jak uarenot zgodzi sie na jakies 10.000 to mozna by kogos z husng.com wynajac

-
gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
Postautor: gama » 13 sty 2012, 17:58
Spoko, zrobicie zrzutke na sidebet to pokaze Wam jak sie gra

w koncu nie bez powodu Gwiazka mnie tam wrzucil

-
justnutsbaby
- -#aktywny

- Posty: 420
- Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02
Postautor: justnutsbaby » 13 sty 2012, 18:20
Sith pisze:ale jak uarenot zgodzi sie na jakies 10.000 to mozna by kogos z husng.com wynajac

phmerc'a imo lol
-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 13 sty 2012, 18:26
justnutsbaby, ale phmerc ma plecy z Toba, a Ty masz z uarenotem... za słaby jest...
Jeszcze taki koles na PS niezle runnuje ostatnio -
killuifuplay czy jakos tak

Może by sie zgodził...
-
urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
Postautor: urnotindanger » 13 sty 2012, 22:03
hmm, nie wiem kto to jest phmerc. Możecie przybliżyc jego sylwetkę ?
-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 13 sty 2012, 22:12
-
Szfiecu
- LEGENDA

- Posty: 2056
- Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58
Postautor: Szfiecu » 13 sty 2012, 22:16
spokojnie przejeżdżam się po urnot'cie , ale nie stać mnie niestety na takie pojedynki

jak uzbieram rolla na tego sidebeta to mogę zagrać real hu4roll
edit: sorry, muszę uzbierać kwotę x2 żeby wygrać jeszcze od tych co postawią na urnota (czytaj: wszystkich co coś postawią

)
-
poldek17
- -#VIP

- Posty: 60
- Rejestracja: 06 sie 2006, 20:34
Postautor: poldek17 » 13 sty 2012, 22:29
Przecież Elf pisząc o wynająć prosa pisze o sobie to jasne od początku tylko ciekawe ile będzie chciał za to??
-
Sith
- LEGENDA

- Posty: 3648
- Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38
Postautor: Sith » 14 sty 2012, 00:20
poldek17 - wiesz, jak zaplacimy 550 to kazdy podejmie

-
Ted Forester
- -#VIP

- Posty: 898
- Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07
Postautor: Ted Forester » 14 sty 2012, 01:38
Ja tam bym chętnie zagrał

ale z moim doświadczeniem i wynikami w hu sng pewnie nikt się nie dołoży do mojego buyina

a w tej chwili mógłbym max 100$ dać na taką zabawę. Może za 2-3 miesiące pomyślimy.
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 14 sty 2012, 02:37
Ja to bym najchętniej w tym pojedynku zobaczył Słodziaka jego nieobliczalność idealnie pasuje do szatańskiej gry urnotindanger'a.
A jak trafi kosa na kamień to ...

-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
Postautor: GrzechuTG » 14 sty 2012, 03:06
Ej kurcze w sumie jak was denerwuje ten cały urnotindanger to ja go mogę zbanować i co się będziecie przejmowali

Zostanie jeden z dwóch i tak wystarczy

-
urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
Postautor: urnotindanger » 14 sty 2012, 04:46
Sam ze sobą nie mogę, grac dlatego nie ma Elfa w ankiecie ...
Simple ...
-
dadzio10
- -#VIP

- Posty: 1054
- Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42
Postautor: dadzio10 » 14 sty 2012, 09:37
dzieki za umieszczenie w ankiecie
a tak powaznie to mysle ze nikt tu nie ma z nim szans
-
gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
Postautor: gama » 14 sty 2012, 12:03
urnotindanger pisze:Sam ze sobą nie mogę, grac dlatego nie ma Elfa w ankiecie ...
Simple ...
Aaa, to to jest plan, którego Gwiazdka nie chce zdradzać. Przemiana z grzecznej Gwiazdki na postrach forum - do wszystkich startuje, a tylko jednego było stać na podjęcie wyzwania

-
urnotindanger
- -#aktywny

- Posty: 345
- Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53
Postautor: urnotindanger » 15 sty 2012, 10:33
Zapowiada się, ze lud wybrał
Słodziaka 
-
wheeny
- -#zasłużony

- Posty: 1268
- Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54
Postautor: wheeny » 15 sty 2012, 13:13
urnotindanger pisze:Sam ze sobą nie mogę, grac dlatego nie ma Elfa w ankiecie ...
Simple ...
To jest na serio?
-
knoperss
- LEGENDA

- Posty: 4670
- Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00
Postautor: knoperss » 15 sty 2012, 19:54
izi bym sie podjal

ale roll mi nie pozwala
Jaki roll ?

Wróć do „HU4ROLLZ”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow.
Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.