kto pokona urnotindanger'a?

Pojedynki pokerowe pomiędzy naszymi użytkownikami. Tutaj zobaczysz ich historię, pokibicujesz aktualnym uczestnikom oraz wyzwiesz dowolnego użytkownika do chalengu!

kto pokona urnotindanger'a?

Czas głosowania minął 16 sty 2012, 15:30

1. Slodziak
8
23%
2. SithJarr
1
3%
3. Berba
7
20%
4. masaker
6
17%
5. radost21
1
3%
6. gama
2
6%
7. Szfieciu
1
3%
8. piotrek_nowy
1
3%
9. koczwi
2
6%
10. Wynająć prosa :)
6
17%
 
Liczba głosów: 35

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

kto pokona urnotindanger'a?

Postautor: GrzechuTG » 13 sty 2012, 15:30

Pojawił się znikąd i zaczyna się panoszyć :d Czas utrzeć mu nosa. Jak myślicie kto powinien przystąpić do pojedynku z urnotindanger'em?
Ostatnio zmieniony 22 sty 2013, 15:44 przez GrzechuTG, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
jon124
-#VIP
-#VIP
Posty: 1332
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:49

Postautor: jon124 » 13 sty 2012, 15:43

a czemu Ciebie tu nie ma? :razz:
Zmień proszę kolor tematu bo prawie oślepłem :grin:

EDIT: już doczytałem czemu. No to Glory skoro ostatnio na fali :grin:

GrzesVP
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3087
Rejestracja: 25 lip 2008, 09:17

Postautor: GrzesVP » 13 sty 2012, 15:49

Pros :mrgreen:

piotrek_nowy
-#VIP
-#VIP
Posty: 634
Rejestracja: 21 maja 2009, 09:16

Postautor: piotrek_nowy » 13 sty 2012, 15:57

Wahi bez dwoch zdan da rade :cool:

Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP
Posty: 1685
Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42

Postautor: tommko » 13 sty 2012, 16:14

Bądźmy realistami, Masaker lub Berba są w stanie powalczyć

Awatar użytkownika
Ted Forester
-#VIP
-#VIP
Posty: 898
Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07

Postautor: Ted Forester » 13 sty 2012, 16:16

Ja tam bym postawił kasę na to, że nikt nie zagra nawet :D

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 13 sty 2012, 17:22

Problem jest taki, ze zeby wynajac prosta, to sidebet za maly...

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 13 sty 2012, 17:22

ale jak uarenot zgodzi sie na jakies 10.000 to mozna by kogos z husng.com wynajac :D

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 13 sty 2012, 17:58

Spoko, zrobicie zrzutke na sidebet to pokaze Wam jak sie gra :D w koncu nie bez powodu Gwiazka mnie tam wrzucil :D

Awatar użytkownika
justnutsbaby
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 420
Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02

Postautor: justnutsbaby » 13 sty 2012, 18:20

Sith pisze:ale jak uarenot zgodzi sie na jakies 10.000 to mozna by kogos z husng.com wynajac :D


phmerc'a imo lol

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 13 sty 2012, 18:26

justnutsbaby, ale phmerc ma plecy z Toba, a Ty masz z uarenotem... za słaby jest...

Jeszcze taki koles na PS niezle runnuje ostatnio - killuifuplay czy jakos tak :D Może by sie zgodził...

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 13 sty 2012, 22:03

hmm, nie wiem kto to jest phmerc. Możecie przybliżyc jego sylwetkę ?

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 13 sty 2012, 22:12


Awatar użytkownika
Szfiecu
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2056
Rejestracja: 08 wrz 2009, 10:58

Postautor: Szfiecu » 13 sty 2012, 22:16

spokojnie przejeżdżam się po urnot'cie , ale nie stać mnie niestety na takie pojedynki ;) jak uzbieram rolla na tego sidebeta to mogę zagrać real hu4roll ;)

edit: sorry, muszę uzbierać kwotę x2 żeby wygrać jeszcze od tych co postawią na urnota (czytaj: wszystkich co coś postawią :P )

Awatar użytkownika
poldek17
-#VIP
-#VIP
Posty: 60
Rejestracja: 06 sie 2006, 20:34

Postautor: poldek17 » 13 sty 2012, 22:29

Przecież Elf pisząc o wynająć prosa pisze o sobie to jasne od początku tylko ciekawe ile będzie chciał za to??

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 14 sty 2012, 00:20

poldek17 - wiesz, jak zaplacimy 550 to kazdy podejmie :D

Awatar użytkownika
Ted Forester
-#VIP
-#VIP
Posty: 898
Rejestracja: 02 gru 2008, 16:07

Postautor: Ted Forester » 14 sty 2012, 01:38

Ja tam bym chętnie zagrał :D ale z moim doświadczeniem i wynikami w hu sng pewnie nikt się nie dołoży do mojego buyina :mrgreen: a w tej chwili mógłbym max 100$ dać na taką zabawę. Może za 2-3 miesiące pomyślimy.

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 14 sty 2012, 02:37

Ja to bym najchętniej w tym pojedynku zobaczył Słodziaka jego nieobliczalność idealnie pasuje do szatańskiej gry urnotindanger'a.

A jak trafi kosa na kamień to ... :twisted:

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 14 sty 2012, 03:06

Ej kurcze w sumie jak was denerwuje ten cały urnotindanger to ja go mogę zbanować i co się będziecie przejmowali :mrgreen: Zostanie jeden z dwóch i tak wystarczy ;)

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 14 sty 2012, 04:46

Sam ze sobą nie mogę, grac dlatego nie ma Elfa w ankiecie ...

Simple ...

Awatar użytkownika
dadzio10
-#VIP
-#VIP
Posty: 1054
Rejestracja: 19 kwie 2009, 20:42

Postautor: dadzio10 » 14 sty 2012, 09:37

dzieki za umieszczenie w ankiecie :mrgreen:

a tak powaznie to mysle ze nikt tu nie ma z nim szans

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 14 sty 2012, 12:03

urnotindanger pisze:Sam ze sobą nie mogę, grac dlatego nie ma Elfa w ankiecie ...

Simple ...



Aaa, to to jest plan, którego Gwiazdka nie chce zdradzać. Przemiana z grzecznej Gwiazdki na postrach forum - do wszystkich startuje, a tylko jednego było stać na podjęcie wyzwania :D

Awatar użytkownika
urnotindanger
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 345
Rejestracja: 21 sie 2011, 18:53

Postautor: urnotindanger » 15 sty 2012, 10:33

Zapowiada się, ze lud wybrał Słodziaka :D

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1268
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 15 sty 2012, 13:13

urnotindanger pisze:Sam ze sobą nie mogę, grac dlatego nie ma Elfa w ankiecie ...

Simple ...


To jest na serio?

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 15 sty 2012, 19:54

izi bym sie podjal :D ale roll mi nie pozwala :D
Jaki roll ? :|


Wróć do „HU4ROLLZ”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.