Dariofox - wheeny
WujasKaczor - titanum
gama - Szfiecu
dviper - Soya
0 - 2 Shaggyx
radost21 - salvatore33
Iza_doria - MrGordon
hedonista - Miszek
OloPK - martini
deeplyshaken - Jah
gajor93 - JacekHerer
5 kolejka
- dviper
- -#VIP

- Posty: 778
- Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20
- Soya
- LEGENDA

- Posty: 2386
- Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27
Pierwszy pojedynek to dość szybko wyrobiona spora przewaga, choć zakończony suckoutem na flopie JTx stackujemy się KT vs AT, turn K.
W drugim Dviper osiągnął przewagę gdy 2krotnie rezygnowałem z walki najpierw A8 na A9, w drugiej sytuacji musiałem wyrzucić damy bo na boardzie leżało A i K.
Ale w końcu stackujemy się na flopie T96, moje KT bije T7 i już nie wypuszczam prowadzenia, wrzucamy stacki na flopie KQ5 QT Dvipera nie dało rady mojemu QJ.
Podsumowując naprawdę ciężka walka o punkty.
W drugim Dviper osiągnął przewagę gdy 2krotnie rezygnowałem z walki najpierw A8 na A9, w drugiej sytuacji musiałem wyrzucić damy bo na boardzie leżało A i K.
Ale w końcu stackujemy się na flopie T96, moje KT bije T7 i już nie wypuszczam prowadzenia, wrzucamy stacki na flopie KQ5 QT Dvipera nie dało rady mojemu QJ.
Podsumowując naprawdę ciężka walka o punkty.
- dviper
- -#VIP

- Posty: 778
- Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20
wheeny pisze:Jaki ma nick Darofox na forum?
wheeny, zaskoczę Cię. Ma nick Dariofox
http://www.pokerkings.pl/profiles/23172.htm
Tylko nie jest dodany do grupy ligaHU
- gama
- LEGENDA

- Posty: 2880
- Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56
gama - Szfiecu 2:0
Dobra passa trwa, czwarty pojedynek pod rząd wygrany. Ogólnie pierwszy turniej skonczył się, gdy na flopie było A98, ja miałam TJ i stack 2x większy niż przeciwnik, więc po becie postanowiłam wsunąć allina nie wierząc w asa. Szfiecu pokazał QQ i ku mojej uciesze doszła trzecie dama. Jednak kobity trzymają się razem
Drugi pojedynek to na początku prawie same foldy preflop, potem dostałam na rękę 99, które na flopie okazały się być overparą, alliny i tak się zakończyła gra. Dzięki za grę!
Dobra passa trwa, czwarty pojedynek pod rząd wygrany. Ogólnie pierwszy turniej skonczył się, gdy na flopie było A98, ja miałam TJ i stack 2x większy niż przeciwnik, więc po becie postanowiłam wsunąć allina nie wierząc w asa. Szfiecu pokazał QQ i ku mojej uciesze doszła trzecie dama. Jednak kobity trzymają się razem
Drugi pojedynek to na początku prawie same foldy preflop, potem dostałam na rękę 99, które na flopie okazały się być overparą, alliny i tak się zakończyła gra. Dzięki za grę!
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
- MrGordon
- LEGENDA

- Posty: 2090
- Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00
- iza_doria
- LEGENDA

- Posty: 2762
- Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28
-
WujasKaczor
- -#zwykly

- Posty: 6
- Rejestracja: 01 paź 2011, 14:20
WujasKaczor 1:2 Titanum
pierwszy mecz udalo mi sie wygrac, w decydujacej trafilem seta trojek na flopie i odebralem ostatnie zetony przeciwnikowi.
w drugim meczu po 5-10min mialem juz znaczna strate do rywala i nie udalo mi sie obronic z A6 vs AK.
Trzeci pojedynek decydujacy, a ja nie moge go sobie przypomniec tej:D
Chyba raz jeden raz drugi buduwalismy przewage, (aha) i do momentu az moje AT przy flopie 6A7 i turnie K nie dalo rady z AK przeciwnika... zostalo mi malo zetonow i podobnie jak w drugim meczu dalem dupy i sie nie obronilem;]
powodzenia w 6 kolejce
dzieki Titanum za gre;]
pierwszy mecz udalo mi sie wygrac, w decydujacej trafilem seta trojek na flopie i odebralem ostatnie zetony przeciwnikowi.
w drugim meczu po 5-10min mialem juz znaczna strate do rywala i nie udalo mi sie obronic z A6 vs AK.
Trzeci pojedynek decydujacy, a ja nie moge go sobie przypomniec tej:D
Chyba raz jeden raz drugi buduwalismy przewage, (aha) i do momentu az moje AT przy flopie 6A7 i turnie K nie dalo rady z AK przeciwnika... zostalo mi malo zetonow i podobnie jak w drugim meczu dalem dupy i sie nie obronilem;]
powodzenia w 6 kolejce
Wróć do „II liga - relacje z pojedynków”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.
