5 kolejka

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

5 kolejka

Postautor: dviper » 20 paź 2011, 17:28

Dariofox - wheeny
WujasKaczor - titanum
gama - Szfiecu
dviper - Soya
0 - 2 Shaggyx
radost21 - salvatore33
Iza_doria - MrGordon
hedonista - Miszek
OloPK - martini
deeplyshaken - Jah
gajor93 - JacekHerer

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 20 paź 2011, 17:30

dviper - Soya 0:2

Kolejny długi pojedynek. Soya był lepszy i wygrał zasłużenie :)

Awatar użytkownika
Soya
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2386
Rejestracja: 23 paź 2009, 16:27

Postautor: Soya » 20 paź 2011, 17:43

Pierwszy pojedynek to dość szybko wyrobiona spora przewaga, choć zakończony suckoutem na flopie JTx stackujemy się KT vs AT, turn K.
W drugim Dviper osiągnął przewagę gdy 2krotnie rezygnowałem z walki najpierw A8 na A9, w drugiej sytuacji musiałem wyrzucić damy bo na boardzie leżało A i K.
Ale w końcu stackujemy się na flopie T96, moje KT bije T7 i już nie wypuszczam prowadzenia, wrzucamy stacki na flopie KQ5 QT Dvipera nie dało rady mojemu QJ.
Podsumowując naprawdę ciężka walka o punkty.

Awatar użytkownika
wheeny
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1268
Rejestracja: 23 mar 2009, 09:54

Postautor: wheeny » 20 paź 2011, 20:34

Jaki ma nick Darofox na forum?

Awatar użytkownika
dviper
-#VIP
-#VIP
Posty: 778
Rejestracja: 18 sty 2008, 15:20

Postautor: dviper » 20 paź 2011, 20:57

wheeny pisze:Jaki ma nick Darofox na forum?


wheeny, zaskoczę Cię. Ma nick Dariofox :)
http://www.pokerkings.pl/profiles/23172.htm

Tylko nie jest dodany do grupy ligaHU

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 20 paź 2011, 21:17

gama - Szfiecu 2:0

Dobra passa trwa, czwarty pojedynek pod rząd wygrany. Ogólnie pierwszy turniej skonczył się, gdy na flopie było A98, ja miałam TJ i stack 2x większy niż przeciwnik, więc po becie postanowiłam wsunąć allina nie wierząc w asa. Szfiecu pokazał QQ i ku mojej uciesze doszła trzecie dama. Jednak kobity trzymają się razem ;)
Drugi pojedynek to na początku prawie same foldy preflop, potem dostałam na rękę 99, które na flopie okazały się być overparą, alliny i tak się zakończyła gra. Dzięki za grę!

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 22 paź 2011, 10:00

iza_doria vs MrGordon 0:2

U mnie niestety bezkarcie i nietrafianie flopów. Za to przeciwnik trafiał wszystko, obojętnie czy miał dobrą czy słabą kartę. A poz tym miałam mało czasu na grę i grałam cokolwiek byle tylko szybciej skończyć. Następnym razem będę grać tylko jak będę miała duuuużo czasu :D

Awatar użytkownika
MrGordon
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2090
Rejestracja: 26 paź 2009, 14:00

Postautor: MrGordon » 22 paź 2011, 17:55

no może nie wszystko trafiałem, ale baaardzo dużo, nie da się ukryć ;) karty szły i udało się to wykorzystać :) a skoro miałaś tak mało czasu, to wystarczyło powiedzieć, nie musieliśmy przecież wczoraj grać :P

Awatar użytkownika
iza_doria
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2762
Rejestracja: 20 sie 2009, 04:28

Postautor: iza_doria » 22 paź 2011, 18:25

dzisiaj miałabym jeszcze mniej a jutro nie miałabym siły :D

WujasKaczor
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2011, 14:20

Postautor: WujasKaczor » 23 paź 2011, 23:15

WujasKaczor 1:2 Titanum

pierwszy mecz udalo mi sie wygrac, w decydujacej trafilem seta trojek na flopie i odebralem ostatnie zetony przeciwnikowi.
w drugim meczu po 5-10min mialem juz znaczna strate do rywala i nie udalo mi sie obronic z A6 vs AK.
Trzeci pojedynek decydujacy, a ja nie moge go sobie przypomniec tej:D
Chyba raz jeden raz drugi buduwalismy przewage, (aha) i do momentu az moje AT przy flopie 6A7 i turnie K nie dalo rady z AK przeciwnika... zostalo mi malo zetonow i podobnie jak w drugim meczu dalem dupy i sie nie obronilem;]
powodzenia w 6 kolejce :D dzieki Titanum za gre;]

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 26 paź 2011, 13:14

OloPK 0 - 2 martini


Wróć do „II liga - relacje z pojedynków”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.