heypoker-brak-polskiej-licencji! 4-6 Marca 2011 w Ostravie

Liga pokerowa w Białogardzie
Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

heypoker-brak-polskiej-licencji! 4-6 Marca 2011 w Ostravie

Postautor: maybeturek » 18 sty 2011, 19:55

Miło mi poinformować że kolejny świetny turniej uda nam się zorganizować w Białogardzie gdzie do zgarnięcia będą 1 wejściówka na turniej live w Ostravie!!! Które ufunduje heypoker-brak-polskiej-licencji!

Szczegóły turniejów:

Wpisowe: 5.50$ rebuy 5.50 przez 60 min

Pula: Turnieje będą bez wygranych pieniężnych zebrane kwoty utworzą pulę główną z której zostaną utworzone kolejne wejściówki.

1 miejsce wejściówka + 180$ koszta(nocleg, wyżywienie, dojazd)
2 miejsce wejściówka + 180$ koszta(nocleg, wyżywienie, dojazd)
Kolejne nagrody będą zależne od zebranej kwoty.

Harmonogram spotkań:

I kolejka 18 stycznia godzina 20.00
Wpisowe: 5.50$ rebuy 5.50$

II kolejka 19 stycznia godzina 20.00
Wpisowe: 5.50$ rebuy 5.50$

III kolejka 24 stycznia godzina 20.00
Wpisowe: 5.50$ rebuy 5.50$

IV kolejka ... godzina 20.00
Wpisowe: 5.50$ rebuy 5.50$

V kolejka ... godzina 20.00
Wpisowe: 5.50$ rebuy 5.50$

VI kolejka ... godzina 20.00
Wpisowe: 5.50$ rebuy 5.50$


Punktacja dla każdej kolejki ligowej:

5 pkt za udział dla każdego plus:

1m-30 pkt
2m-20 pkt
3m-13 pkt
4m-10 pkt
5m-8pkt
6m-6pkt
7m-4pkt
8m-2pkt
9m-1pkt


Informacje dodatkowe: W turnieju mogą wystąpić jedynie gracze Białogardzcy nie ma możliwości uczestnictwa graczy z poza Białogardu! Wygrana zostaje na koncie zwycięscy po czym w późniejszym czasie jest rozliczany.

Życzę Powodzenia i do zobaczenia w Ostravie!!!



Osoby które nie posiadają konta powinny je założyć w następujący sposób:

- Zarejestruj się na heypoker-brak-polskiej-licencji! używając kodu WYSCIGPK
- nie jest wymagana dodatkowa rejestracja. Wygrane będą wypłacane automatycznie w następnym miesiącu.
- Jeśli chcesz się upewnić czy Twoje konto zostało zakwalifikowane pod forum wyślij zapytanie na supportpl@heypoker-brak-polskiej-licencji!.com podając swoją nazwę użytkownika.

Nasz banner, rejestracja z niego pozwala otrzymywać 2x punkty w turniejach i brać udział w wyścigach rake:




Dzięki rejestracji z powyższym kodem gracze będą mogli grać w turniejach pokerkings.pl organizowanych na heypoker-brak-polskiej-licencji!
Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, 23:32 przez maybeturek, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

I KOLEJKA

Postautor: maybeturek » 19 sty 2011, 01:31

W pierwszym spotkaniu wzięło udział 10 graczy. Pula zebrana to 110$

1. maybeturek 35 pkt
2. mewa10 25 pkt
3. tatanapol 18 pkt
4. NOESP 15 pkt
5. patrykopac 13 pkt
6. qolcz 11 pkt
7. kar591 9 pkt
8. tomQPL3 7 pkt
9. OMGGrzechuTG 6 pkt
10. szymonm21 5 pkt

19 stycznia 20:00 następne spotkanie :)

kolaski10
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2010, 11:07

Postautor: kolaski10 » 19 sty 2011, 16:59

gratuluje turku :mrgreen:

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 19 sty 2011, 22:11

Pula turnieju 125$
W dzisiejszym turnieju większa frekwencja, bo aż 12 zawodników:
1. mewa10 35 pkt
2. maybeturek 25 pkt
3. patrykopac 18 pkt
4. kar591 15 pkt
5. tomQPL 13 pkt
6. OMGGrzechuTG 11 pkt
7. tatanapol 9 pkt
8. ronaldinho02 7 pkt
9. NOESP 6 pkt
10. szymonm21 5 pkt
11. chojnacky 5 pkt
12. prosiczek113 5 pkt


Całkowita pula: 235$
Podsumowanie:
1. maybeturek 60 pkt
2. mewa10 60 pkt
3. patrykopac 31 pkt
4. tatanapol 27 pkt
5. kar951 24 pkt
6. NOESP 21 pkt
7. tomQPL 20 pkt
8. OMGGrzechuTG 17 pkt
9. qolcz 11 pkt
10. ronaldinho 7 pkt
11. szymonm21 10 pkt
12. chojnacky 5 pkt
13. prosiczek113 5 pkt

Następny turniej 24.01.11 o godzinie 20:00
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, 23:05 przez maybeturek, łącznie zmieniany 1 raz.

kolaski10
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2010, 11:07

Postautor: kolaski10 » 19 sty 2011, 22:20

mnie tam sie ta tabelka podoba :mrgreen:

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 19 sty 2011, 22:54

kolaski10 pisze:mnie tam sie ta tabelka podoba :mrgreen:


kolaski10-mewka10-Kacper(z mojego bloga)

kolaski10
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2010, 11:07

Postautor: kolaski10 » 20 sty 2011, 00:40

a czy od razu wszyscy musza o tym wiedziec xD ja jestem anonimowy xD nikt mnie zna o ;)

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 24 sty 2011, 23:46

Pula turnieju 160$

1. wiesiek25 35 pkt
2. OMGGrzechuTG 25 pkt
3. tomQPL 18 pkt
4. KRULEX61 15 pkt
5. tatanapol 13 pkt
6. patrykopac 11 pkt
7. NOESP 9 pkt
8. maybeturek 7 pkt
9. szymonm21 6 pkt
10. ronaldinho02 5 pkt
11. mewa10 5 pkt
12. kar591 5 pkt


Całkowita pula: 395$
Podsumowanie:
1. maybeturek 67 pkt
2. mewa10 65 pkt
3. patrykopac 42 pkt
4. OMGGrzechuTG 42 pkt
5. tatanapol 40 pkt
6. tomQPL 38 pkt
7. wiesiek25 35 pkt
8. kar951 29 pkt
9. NOESP 30 pkt
10. szymonm21 16 pkt
11. KRULEX61 15 pkt
12. ronaldinho 12 pkt
13. qolcz 11 pkt
14. chojnacky 5 pkt
15. prosiczek113 5 pkt

Następny turniej 25.01.11 o godzinie 21:15
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 12:53 przez maybeturek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 26 sty 2011, 12:52

2Bardzo mała frekwencja tylko 8 osób:

Pula turnieju 110$

1. wiesiek25 35 pkt
2. NOESP 25 pkt
3. mewka10 18 pkt
4. tomQPL 15 pkt
5. tatanapol 13 pkt
6. maybeturek 11 pkt
7. patrykopac 9 pkt
8. OMGGrzechuTG 7 pkt



Całkowita pula: 505$
Podsumowanie:

1. mewka10 83 pkt
2. maybeturek 78 pkt
3. wiesiek25 70 pkt
4. NOESP 55 pkt
5. tatanapol 53 pkt
6. tomQPL 53 pkt
7. patrykopac 51 pkt
8. OMGGrzechuTG 49 pkt
9. kar951 29 pkt
10. szymonm21 16 pkt
11. KRULEX61 15 pkt
12. ronaldinho 12 pkt
13. qolcz 11 pkt
14. chojnacky 5 pkt
15. prosiczek113 5 pkt

Na ten moment sytuacja z nagrodami wygląda następująco:

1-2 miejsce pełen pakiet
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 13:20 przez maybeturek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 01 lut 2011, 00:15

Bardzo mała frekwencja tylko 5 osób:

Pula turnieju 65$

1. NOESP 35 pkt
2. mewka10 25 pkt
3. wiesiek25 18 pkt
4. maybeturek 15 pkt
5. OMGGrzechuTG 13 pkt



Całkowita pula: 570$

Podsumowanie po odjęciu najgorszego wyniku :

1. mewka10 103 pkt
2. wiesiek25 88 pkt
3. maybeturek 86 pkt
4. NOESP 84 pkt
5. OMGGrzechuTG 62 pkt
6. tatanapol 53 pkt
7. tomQPL 53 pkt
8. patrykopac 51 pkt
9. kar951 29 pkt
10. szymonm21 16 pkt
11. KRULEX61 15 pkt
12. ronaldinho 12 pkt
13. qolcz 11 pkt
14. chojnacky 5 pkt
15. prosiczek113 5 pkt

Na ten moment sytuacja z nagrodami wygląda następująco:

1-2 miejsce pełen pakiet
3 miejsce 60$

Kolejny turniej i już ostatni odbędzie się 01.02.2011 o godzinie 21:10. To będzie decydujące starcie.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2011, 12:36 przez maybeturek, łącznie zmieniany 1 raz.

kolaski10
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2010, 11:07

Postautor: kolaski10 » 01 lut 2011, 00:29

walka zacięta nie powiem ...

d3ment0r
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 13 cze 2010, 22:09

Postautor: d3ment0r » 01 lut 2011, 02:43

Graty ;)

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 01 lut 2011, 10:46

Kolaski gratuluje wejściówki :) wystarczy, że wystąpisz w spotkaniu. Ja zatem walczę jak tygrys ;)

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 01 lut 2011, 23:22

A więc wystąpiło tylko 4 graczy z których tylko 3 walczyło o drugą wejściówkę:

Pula turnieju 50$

1. maybeturek 35 pkt
2. mewka10 25 pkt
3. wiesiek25 18 pkt
4. NEOSP 15 pkt

Całkowita pula: 620$

Podsumowanie po odjęciu najgorszego wyniku :

1. mewka10 128 pkt
2. maybeturek 121 pkt

3. wiesiek25 106 pkt
4. NOESP 99 pkt
5. OMGGrzechuTG 62 pkt
6. tatanapol 53 pkt
7. tomQPL 53 pkt
8. patrykopac 51 pkt
9. kar951 29 pkt
10. szymonm21 16 pkt
11. KRULEX61 15 pkt
12. ronaldinho 12 pkt
13. qolcz 11 pkt
14. chojnacky 5 pkt
15. prosiczek113 5 pkt

NAGRODY:

1-2 miejsce pełen pakiet (mewka10,maybeturek)
3 miejsce 110$ (wiesiek25)

kolaski10
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2010, 11:07

Postautor: kolaski10 » 01 lut 2011, 23:44

gratuluje Turek;) PeKaPe ;)


Wróć do „Białogard”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.