[sit][nl][54$] 99 Value bet

Analizy rozdań poker teksas z gier heads up, 1 na 1. Cash, Sit'n Go, czy też finałowych gier turniejowych. Grasz w poker teksas? Wejdź!
masaker
-#VIP
-#VIP
Posty: 535
Rejestracja: 03 mar 2010, 12:08

[sit][nl][54$] 99 Value bet

Postautor: masaker » 10 mar 2010, 10:26

Value bet or not Value bet. :roll:

Koles loose pasive.
Wydaje mi sie że jeśli by coś trzymał, np dwie pary to by podbił.
A wy co tu gracie przeciw takiemu graczowi?

ANTES/BLINDS
hero posts small blind (10), BB posts big blind (20),

DEALING_HOLE_CARDS :9d :9s


PRE-FLOP
hero raises to 60, BB calls 60.


FLOP [board cards: :7h :4d :5s ]

BB checks, hero bets 90 BBcalls 90.


TURN [board cards: :7h :4d :5s :Kd ]

BB checks, hero bets 150, BB calls 150.


RIVER [board cards: :7h :4d :5s :Kd :Tc ]

BB checks, hero ??
Ostatnio zmieniony 10 mar 2010, 19:14 przez masaker, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP
Posty: 1685
Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42

Postautor: tommko » 10 mar 2010, 18:56

hero
call na flopie
call na turnie

Ty masz po riverze tylko 3 parę, po co się dalej pchać w to rozdanie.
Jest masa rąk, które Cię biją - począwszy od strita na flopie. Dla mnie taka gra często oznacza, seta, strita, dwie pary.
Masz za darmo showdown i warto z niego skorzystać.

Jedyne opcję jak dla mnie to:
- blef i all in po riverze (raczej tak bym nie zagrał)
- check

i nic więcej.

Rozważ sytuację, że grasz bet dla value - jaka szansa, że zrzuci się skoro dołożył na flopie i turnie, dla mnie mała.
A jak Cię przebije, albo postawi na Allin ?

Co wtedy zrobisz ?
Dołożysz do puli z trzecią parą ?

tylko CHECK

masaker
-#VIP
-#VIP
Posty: 535
Rejestracja: 03 mar 2010, 12:08

Postautor: masaker » 10 mar 2010, 19:16

Pomyliłem sie i napisałem taight pasive a przeciwnik jest tu loose pasive.

Awatar użytkownika
tommko
-#VIP
-#VIP
Posty: 1685
Rejestracja: 22 lip 2008, 17:42

Postautor: tommko » 10 mar 2010, 19:53

masaker pisze:Pomyliłem sie i napisałem taight pasive a przeciwnik jest tu loose pasive.


tym bardziej.
to, że jest passive nie oznacza, że nie może dostać dobrej karty
nadal jestem za opcję check.
ja już niejednokrotnie przegrywałem takie HU po podobnej licytacji i wolę nie grać tu o cały stack.

co jeszcze:
nawet jeśli okaże się, że miał tylko 4 parę, to i tak niemałą pulę wygrywasz.
także takie zagranie dla mnie jest najlepsze.

Awatar użytkownika
Sith
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 3648
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:38

Postautor: Sith » 12 mar 2010, 01:30

Z jednej strony - na loose passice mozna delikatnie valuebetowac - duza szansa ze zaplaci z jakims A7, mała szansa ze zablefuje z niczym, tak wiec jak dostaneisz reraise to masz izifold (tak jak pisales ostatnio - check raise jest często oznaką siły)

Z drugiej strony - jak ma 10 - to niepotrzebnie tracisz zetony - a grajac przeciko loose passive trzeba jednak je oszczedzac, bo musisz wyczekac grywalne karty - ciezko Ci jest wyrzucic goscia z rozdania.

Ja bym tutaj robil check, pula ktora zostala zbudowana jest całkiem przyzwoita jak na trzecią parę.

Luna
-#pretendent
-#pretendent
Posty: 30
Rejestracja: 12 lip 2010, 23:11

Postautor: Luna » 19 lip 2010, 02:01

Sądze ze check tutaj jest dobrym zagraniem, gosc mogł sprawdzić twoje bety na flopie i na turnie poprostu z over ręką i zagranie na river z 99 gdzie na boardzie leżą już 2 over karty jest skrajnie niebezpieczne. Zbudowałeś już pulę.

vanitas
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2009, 21:13

Postautor: vanitas » 22 gru 2010, 18:17

ja bym zagrał check/call, obstawiłbym że ma tę 6 na ręku i drawuje, jeżeli przeczeka river jest git bo pula już jest zbudowana, jeżeli zagra, to byłby z mojej strony call, nie wierzę że miał na flopie 2 pary itd bo na turnie zrobiło się niebezpiecznie, a on tylko call, uważam, że byłeś lepszy w tym rozdaniu

Awatar użytkownika
justnutsbaby
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 420
Rejestracja: 31 sty 2008, 20:02

Postautor: justnutsbaby » 22 gru 2010, 20:47

j/w
imo check/call

Awatar użytkownika
Glory
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 9186
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:14

Postautor: Glory » 22 gru 2010, 23:40

Ja w takich sytuacjach zadaje sobie inne pytanie - 'co zrobie jak on mi wsunie all in'

Tak wiec takich rozdan nie valubetuje, bo bez sensu robic sobie dodatkowy problem.

PS. vanitas przestan prosze odkopywac jakies archiwalne rozdania. Ide o zaklad ze masaker po 7 miesiacach ktore minely od momentu umieszczenia tego rozdania, teraz juz tu problemu najmniejszego by nie mial :).

masaker
-#VIP
-#VIP
Posty: 535
Rejestracja: 03 mar 2010, 12:08

Postautor: masaker » 23 gru 2010, 10:47

Wtedy to pytanie było bardzo ale to bardzo związane z showdawnem a nie z dlugo okresowymi zyskami


Wróć do „Heads up”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.