1. Lesiu 35 pkt
2. Turek 25 pkt
3. Mati 18 pkt
4. Karolson 15 pkt
5. Wiesiu R 13 pkt
6. Wiesiu S 11 pkt
7. Piotrek 9 pkt
Podsumowanie:
1. Lesiu 144 pkt
2. Mati 132 pkt
3. Turek 109 pkt
4. Karolson 105 pkt
5. Wiesiu S. 83 pkt
6. Wiesiu R. 75 pkt
7. Piotrek 67 pkt
8. Rafał 49 pkt
9. Grzechu 27pkt
10. Cinek 20 pkt
11. Czarny 19 pkt
12. Gajda 18 pkt
13. Shagi 7 pkt
14. Emila 5 pkt
15. Buli 5pkt
Osoby zaznaczone na kolor otrzymują pakiety uprawniające do wyjazdu na turniej heypoker-brak-polskiej-licencji! & Bonver który odbędzie się 10-12 grudnia w Harrachowie.
Chciałem pogratulować również jednoznacznie wyłonionej czwórce ponieważ zakończyliśmy walkę o satelity o jeden turniej wcześniej który nic by nie wnosił do klasyfikacji.
Informacje dotyczące wyjazdu otrzymacie prywatnie od GrzechaTG.
6 Turniej heypoker-brak-polskiej-licencji! & Bonver 10-12 Grudnia + podsumowanie
- maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.