heypoker-brak-polskiej-licencji! & Bonver Cup 21-23 maja 2010 w Harrachowie

Liga pokerowa w Białogardzie
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

heypoker-brak-polskiej-licencji! & Bonver Cup 21-23 maja 2010 w Harrachowie

Postautor: GrzechuTG » 30 kwie 2010, 16:50

Miło mi poinformować że kolejny świetny turniej uda nam się zorganizować w Białogardzie gdzie do zgarnięcia będą 2 wejściówki na turniej live w Harrachowie!!! które ufunduje heypoker-brak-polskiej-licencji!




Szczegóły turniejów:


Wpisowe: 25zł rebuy 20 zł 1,5h
Pula: Turnieje będą bez wygranych pieniężnych zebrane kwoty utworzą pulę główną z której zostaną utworzone kolejne wejściówki.

1 miejsce wejściówka + 500zł kieszonkowego
2 miejsce wejściówka + 500zł kieszonkowego

Kolejne nagrody będą zależne od zebranej kwoty.

Harmonogram spotkań:
I kolejka 10 listopad godzina 18.00
Wpisowe: 25 zł rebuy 20zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)

II kolejka 15 listopad godzina 18.00
Wpisowe: 25 zł rebuy 20zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)

III kolejka 17 listopad godzina 18.00
Wpisowe: 25 zł rebuy 20zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)

IV kolejka 22 listopad godzina 18.00
Wpisowe: 25 zł rebuy 20zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)

V kolejka 24 listopad godzina 18.00
Wpisowe: 25 zł rebuy 20zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)

VI kolejka 29 listopad godzina 18.00
Wpisowe: 25 zł rebuy 20zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)

VII kolejka 1 grudnia godzina 18.00
Wpisowe: 25 zł rebuy 20zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)



Punktacja dla każdej kolejki ligowej:

5 pkt za udział dla każdego plus:

1m-30 pkt
2m-20 pkt
3m-13 pkt
4m-10 pkt
5m-8pkt
6m-6pkt
7m-4pkt
8m-2pkt
9m-1pkt

Regulamin:
1. Każdy zawodnik biorący udział w turnieju ma obowiązek przestrzegania niniejszego regulaminu, zasad fair play oraz ogólnie przyjętych zasad kultury osobistej.
2. Zakazuje się oglądania kart innych zawodników biorących udział w partii.
3. Zawodnik podbijający pulę ma wyrazić słownie wysokość lub chęć (i potem wysokość) podbicia przed włożeniem żetonów do puli. Podbicie nie poparte wyrażeniem słownym uznawane jest jako podjęcie decyzji o sprawdzeniu. W przypadku braku stwierdzenia słownego, sygnalizującego podbicie, zawodnik/cy uczestniczący w danej partii mają prawo go nie uznać.
4. Każdy zawodnik siedzący przy stole ma prawo zobaczyć karty sprawdzonego zawodnika.
5. Każdy zawodnik biorący udział w partii ma prawo do uzyskania dokładnej informacji o ilości żetonów swoich przeciwników, a także ma prawo przeliczyć już istniejącą pulę. Żetony wszystkich graczy muszą leżeć w widocznym miejscu podobnie jak karty.
6. Zawodnicy nie mogą nadmiernie przedłużać momentu podjęcia decyzji. Organizator może w każdej chwili nakazać zawodnikowi podjęcie decyzji w ciągu 30 sekund.
7. Obowiązuje absolutny zakaz komentowania partii w czasie jej rozgrywania przez osoby, które w tej partii nie uczestniczą.
8. Nie wolno podnosić, ani dotykać kart w trakcie ich rozdawania. Karty można podnieść dopiero po rozdaniu ich na wszystkich zawodników.
9. Zawodnik, który nie znajduje się bezpośrednio przy stole traktowany jest automatycznie jako sit-out i stosowana jest wobec niego zasada check/fold.
10. Po utracie żetonów gracz niezwłocznie informuje o tym prowadzącego turniej. Nie poinformowanie o odpadnięciu z turnieju jest równoznaczne z przesunięciem takiego gracza na ostatnią pozycję w klasyfikacji.
11. Organizatorzy mają prawo zmiany regulaminu w dowolnym terminie.
12. Niedozwolone jest dokonywanie zmian w regulaminie w trakcie trwania turnieju.
13. W sytuacjach spornych decydujący głos ma Tournament Director; którym jest organizator turnieju!

Informacje dodatkowe: W turnieju mogą wystąpić jedynie gracze Białogardzcy nie ma możliwości uczestnictwa graczy z poza Białogardu!

Życzę Powodzenia i do zobaczenia w Harrachowie!!!



Osoby które nie posiadają konta powinny je założyć w następujący sposób:
- Zarejestruj się na heypoker-brak-polskiej-licencji! używając kodu WYSCIGPK
- nie jest wymagana dodatkowa rejestracja. Wygrane będą wypłacane automatycznie w następnym miesiącu.
- Jeśli chcesz się upewnić czy Twoje konto zostało zakwalifikowane pod forum wyślij zapytanie na supportpl@heypoker-brak-polskiej-licencji!.com podając swoją nazwę użytkownika.

[center]Nasz banner, rejestracja z niego pozwala otrzymywać 2x punkty w turniejach i brać udział w wyścigach rake:[/center]

<object type="application/x-shockwave-flash" data="468x60_pl_v1.swf?clickTAG=https://www.heypoker-brak-polskiej-licencji!.com/Default.aspx?Campaign=8F363C82-550B-41B3-B12D-189B771A7F3F" width="468" height="60">
<param name="movie" value="468x60_pl_v1.swf?clickTAG=https://www.heypoker-brak-polskiej-licencji!.com/Default.aspx?Campaign=8F363C82-550B-41B3-B12D-189B771A7F3F"></object>

Dzięki rejestracji z powyższym kodem gracze będą mogli grać w turniejach pokerkings.pl organizowanych na heypoker-brak-polskiej-licencji!

Wróć do „Białogard”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.