Gala Pokerkings heads up, runda pierwsza

Zagraj w naszej unikalnej lidze pojedynków pokerowych. Niedługo start 7 sezonu.

Największa liga HU wznawia grę! Zapisz sie do 7go sezonu !
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Gala Pokerkings heads up, runda pierwsza

Postautor: GrzechuTG » 06 kwie 2010, 15:48

Zapraszam na Ligę HU na Maria poker!!!

Data: 8 kwietnia, czwartek godzina 21:00

Nazwa: Gala Pokerkings.pl
Forma: Heads up, No limit Holdem
Buy-in: 2 eur +0.2 eur
Stuktura: 2000 żetonow na start, blindy 8 minut.
Podział wygranych: TOP8 płatne,
Do puli zebranej z buy-in zostanie dodane 75 eur !

Rejestracja otwarta na 72h przed turniejem !
Ilość miejsc: 64 (na wszelki wypadek, spodziewane 32)


Turniej jest dostępny na hasło. Otrzymają je członkowie grupy Gracze, oraz wszystkie osoby zarejestrowane w Maria Poker z naszego linku partnerskiego.
[center]
Nasz banner rejestracja z którego pozwala brać udział we wszystkich naszych akcjach na Maria Poker
<script language="javascript" src="http://adserving.unibet-brak-polskiej-licencji!.com/ad.aspx?pid=12407&bid=9630"></script>

Osoby które nie widzą banera mogą użyć <a rel="nofollow" href="http://adserving.unibet-brak-polskiej-licencji!.com/ad.aspx?pid=12407&bid=6256">LINK Tekstowy</a>[/center]

Jeśli chcesz otrzymać hasło - wyślij mi na PW swój alias pokerowy Maria celem sprawdzenia.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, 21:33 przez GrzechuTG, łącznie zmieniany 2 razy.

konieczny
-#VIP
-#VIP
Posty: 714
Rejestracja: 29 kwie 2008, 10:29

Postautor: konieczny » 06 kwie 2010, 18:10

Czy jest szansa, ze haslo pojawi sie nieco wczesniej niz tydzien temu?

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 06 kwie 2010, 20:37

konieczny pisze:Czy jest szansa, ze haslo pojawi sie nieco wczesniej niz tydzien temu?

hasło zostalo juz podane dzisiaj o godzinie 14:30 w dziale z haslami ;)
z tymze jakies problemy są i moze turnieju w tym tygodniu nie być.

Bonebreaker
-#zwykly
-#zwykly
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2010, 22:31

Postautor: Bonebreaker » 07 kwie 2010, 11:52

Czy mógłby ktoś własnymi słowami opisać jak odbywa się ten turniej?
Bo nie rozumiem jak to się odbywa.
Dzięki

dam1anov
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 364
Rejestracja: 02 paź 2007, 11:42

Postautor: dam1anov » 07 kwie 2010, 12:28

Bonebreaker pisze:Czy mógłby ktoś własnymi słowami opisać jak odbywa się ten turniej?
Bo nie rozumiem jak to się odbywa.
Dzięki


1. Jest to turniej HU, czyli heads up, czyli pojedynki 1 vs 1.

2. Strukturę cyklu masz podaną w pierwszym poście.

3. Jak do tej pory gra przeważnie 16 osób, bo do progu 32 nieco uczestników brakuje. Do każdej kolejnej rundy przechodzi zwycięzca pojedynku. Łatwo obliczyć, że przy 16 uczestnikach, następną rundę rozpoczyna 8 osób, potem 4, a wreszcie finałowy pojedynek. Gdyby udało się zebrać 32 graczy, to byłoby o jedną rundę więcej. Odpowiednio: 32->16->8->4->2->zwyciężczyni/zwycięzca.

4. Niestety soft nie daje możliwości wolnych losów (liczba uczestników >16 ale<32), zatem teoretycznie liczy się kolejność rejestracji(teoretycznie, bo zdarzyły się głosy, że usuwanie odbywa się w oparciu o np. pierwszą literę pokerowego nicku). W takiej sytuacji liczba zostaje zredukowana do dającej możliwość zrobienia pełnej drabinki (czyli 16 w praktyce) - pozostali otrzymują zwrot wpisowego i nie biorą udziału w turnieju.

5. Czyli standardowo wygląda to tak:

- liczba uczestników zostaje zmniejszona do 16
- automat losuje pary, zostajesz przeniesiony do stolika
- grasz
- wygrywasz - jesteś w następnej rundzie
- przegrywasz - Twój udział w turnieju się kończy

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
gama
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2880
Rejestracja: 06 lut 2009, 18:56

Postautor: gama » 07 kwie 2010, 18:03

Nie chcę krakać, ale moim zdaniem turniej będzie znowu w formule "multi head`s up" :P Spójrzcie na struktury wypłat. Ni w ząb nie pasuje do turnieju HU, ktoś pewnie źle wystawił :( No ale nic to, pewnie pula dodana przekroczy wartość wpisowych, więc i tak turniej będzie opłacalny :P

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 07 kwie 2010, 18:38

dobrze że turniej jest o 21 :)
oby frekwencja była taka jaka powinna :)

stormlight
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 185
Rejestracja: 14 kwie 2009, 14:26

Postautor: stormlight » 08 kwie 2010, 10:54

No, a mnie znów nie pasuje. Kurcze koliduje mi z ladbrokes-brak-polskiej-licencji! :( No nic ale zapisałem się, najwyżej oddam te 2E bez walki :)

Michal
-#VIP
-#VIP
Posty: 608
Rejestracja: 20 lut 2009, 21:53

Postautor: Michal » 08 kwie 2010, 10:55

stormlight pisze:No, a mnie znów nie pasuje. Kurcze koliduje mi z ladbrokes-brak-polskiej-licencji! :( No nic ale zapisałem się, najwyżej oddam te 2E bez walki :)

ja mam ten sam problem wiec biore jeszcze 1 komputer i zagram z przegladarki :)

Awatar użytkownika
knoperss
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 4670
Rejestracja: 09 mar 2009, 23:00

Postautor: knoperss » 08 kwie 2010, 17:29

a ja chyba idę spać bo jestem hmmmm..."zmęczony" ale zapisałem się xD

Awatar użytkownika
mazak
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1848
Rejestracja: 04 mar 2005, 12:42

Postautor: mazak » 08 kwie 2010, 19:27

panowie jeszcze 4 graczy - wpisowe to tylko 2e... chce w koncu zagrac :D

Awatar użytkownika
martini
-#VIP
-#VIP
Posty: 1429
Rejestracja: 08 kwie 2008, 18:54

Postautor: martini » 08 kwie 2010, 22:57

Wrzucam wyniki ;)

Dzieki wszystkim za gre - udało mi sie dzis wygrac i w sumie sam nie wiem jak to zrobilem :mrgreen: , bo zaden ze mnie wirtuoz heads up, a te turnieje traktuje po prostu jako dobry sposob na nauke gry H2H :)

Ciezkie byly te dzisiejsze pojedynki, no ale zwyciestwo bardzo cieszy :) Do zobaczenia za tydzien!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Katowice
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 03 maja 2009, 22:45

Postautor: Katowice » 08 kwie 2010, 23:24

Dziwna struktura wypłat jak na HU.

I kpina, że znowu brakło do 32 osób...

stormlight
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 185
Rejestracja: 14 kwie 2009, 14:26

Postautor: stormlight » 09 kwie 2010, 09:16

Gratulacje dla FT! :)

Ja mam mieszane uczucia co do turnieju. Z trzeciego miejsca jestem oczywiście zadowolony i dziękuję wszystkim za grę, jednak chciałbym też się troszkę wyżalić...
Miałem nadzieję, że co jak co ale w turniejach forumowych H2H mamy niepisaną zasadę i gramy fair bez kradzieży przynajmniej na początku turnieju. Niestety chyba się pomyliłem :(

Nie wiedziałem jak pogodzić moją grę na ladbrokes-brak-polskiej-licencji! z turkiem na Marii, dlatego miałem nadzieję jak najszybciej się nabudować na ladbrokes-brak-polskiej-licencji! aby dać sitout i przejść na nasz turek. Do naszego tura zalogowałem się 3 minuty po rozpoczęciu i niestety okazało się, że mój stack zmalał o 1/5 (po 3 minutach). Ok, nic nie mówie, rozumiem przeciwnik mógł myśleć, że się na turku po prostu nie pojawie, ale... Pograliśmy i nasze stacki mniej więcej się wyrównały (było nawet więcej po mojej stronie) i niestety znów musiałem zalogować się do ladbrokes-brak-polskiej-licencji!, ponieważ grałem w MTT na zapro. o 21.10, gdzie zostałbym wyrzucony jeśli na początku nie rozegrałbym jakieś ręki. Postanowiłem więc szybko to zrobić i wrócić do naszego H2H. Nie pamiętam ile czasu mi to zajęło, ale maks. 4 minuty.
Niestety po 4 minutach mojej nieobecności w naszym H2H czekała mnie dość niemiła niespodzianka, z wyrównanego stacka po 2000 zostało 800 po mojej stronie (bb chyba 60). Lekko się wtedy wkurzyłem bo 4 minuty to przecież nie wieczność i moim zdaniem okradanie blindów w takiej sytuacji jest przynajmniej nie fair (szczególnie, że wcześniej byłem w turnieju).

Można powiedzieć moja wina, ponieważ nie poinformowałem przeciwnika, że chwilkę mnie nie będzie, ale cholera, czy nie można mieć choć trochę przyzwoitości i poczekać (nie kradnąc blindów) 5-10 min??? Oczywiście w przypadku MTT kradzież blindów byłaby dla mnie zrozumiała, ale to przecież turniej jeden na jeden.

Nie będę pisał do kogo mam o to żal, ponieważ nie to jest moim celem. Pojedynek ostatecznie wygrałem, ale niesmak pozostał :(

p.s. Ja naprawdę myślałem, że nie trzeba nikomu mówić, aby w pojedynku H2H poczekał te 5 min w przypadku rozłączenia. Wydawało mi się, że jest to niepisana zasada gry fair (chodzi mi tylko o H2H) obowiązująca nas wszystkich, foumowiczów Pokerkings. :(

Awatar użytkownika
Spiegol
LEGENDA
LEGENDA
Posty: 2056
Rejestracja: 08 lis 2007, 00:43

Postautor: Spiegol » 10 kwie 2010, 20:19

A ja zrobiłem screeny z listą osób które zapisały się do turnieju, celem weryfikacji 40% obecności grupy gracze. Szkoda, że się nie udało bo brakło tylko 2 osób :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Mundi_Gutierrez
-#VIP
-#VIP
Posty: 462
Rejestracja: 06 maja 2007, 06:22

Postautor: Mundi_Gutierrez » 10 kwie 2010, 23:08

Ja zarejestrowałem się jako 17...i miałem to szczęście,że zagrałem,ktoś przede mną w ostatniej chwili musiał zrezygnować.Jak do tej pory udało mi się zagrać w trzech turniejach i raz byłem w kasie :razz:
Co prawda nie znoszę HU...i na co dzień ich nie gram,to w Gali raczej będę brał udział regularnie.

Awatar użytkownika
zielony0528
-#VIP
-#VIP
Posty: 748
Rejestracja: 14 wrz 2007, 21:48

Postautor: zielony0528 » 14 kwie 2010, 17:15

Dzieki wielkie Spiegol za screeny z pewnoscia sie przydadza :mrgreen:


Wróć do „Pojedynki pokerowe liga hu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.