heypoker-brak-polskiej-licencji! - Ważne!!!

Liga pokerowa w Białogardzie
GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

heypoker-brak-polskiej-licencji! - Ważne!!!

Postautor: GrzechuTG » 26 mar 2010, 11:52

W kwietniu walczymy o 400$ + 2 wejściówki do turnieju mistrzów, a w nim pakiet na USOP za granicą.

Turniej mistrzów: najlepsi gracze serii HeyPolska + plus największy rake

Harmonogram spotkań:
I kolejka 31 marzec godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!

II kolejka 7 kwiecień godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!

III kolejka 14 kwiecień godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!

IV kolejka 21 kwiecień godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!

Dwie pierwsze osoby w klasyfikacji zdobędą wejściówkę do turnieju mistrzów, a w nim do wygrania pakiet na USOP live który odbędzie się za granicą.


Punktacja:
Punkty otrzymuje finałowa 10. 10 miejsce otrzymuje 2 pkt każde kolejne miejsce o 2 pkt więcej. Pierwsza trójka otrzymuje dodatkowy bonus odpowiednio 5, 10, 15 pkt.


WAŻNE!!!
Turniej rozpoczynamy o 18.30 każda osoba która nie zgłosi spóźnienia nie zostanie dopuszczona do turnieju!!!



Regulamin:
1. Każdy zawodnik biorący udział w turnieju ma obowiązek przestrzegania niniejszego regulaminu, zasad fair play oraz ogólnie przyjętych zasad kultury osobistej.
2. Zakazuje się oglądania kart innych zawodników biorących udział w partii.
3. Zawodnik podbijający pulę ma wyrazić słownie wysokość lub chęć (i potem wysokość) podbicia przed włożeniem żetonów do puli. Podbicie nie poparte wyrażeniem słownym uznawane jest jako podjęcie decyzji o sprawdzeniu. W przypadku braku stwierdzenia słownego, sygnalizującego podbicie, zawodnik/cy uczestniczący w danej partii mają prawo go nie uznać.
4. Każdy zawodnik siedzący przy stole ma prawo zobaczyć karty sprawdzonego zawodnika.
5. Każdy zawodnik biorący udział w partii ma prawo do uzyskania dokładnej informacji o ilości żetonów swoich przeciwników, a także ma prawo przeliczyć już istniejącą pulę. Żetony wszystkich graczy muszą leżeć w widocznym miejscu podobnie jak karty.
6. Zawodnicy nie mogą nadmiernie przedłużać momentu podjęcia decyzji. Organizator może w każdej chwili nakazać zawodnikowi podjęcie decyzji w ciągu 30 sekund.
7. Obowiązuje absolutny zakaz komentowania partii w czasie jej rozgrywania przez osoby, które w tej partii nie uczestniczą.
8. Nie wolno podnosić, ani dotykać kart w trakcie ich rozdawania. Karty można podnieść dopiero po rozdaniu ich na wszystkich zawodników.
9. Zawodnik, który nie znajduje się bezpośrednio przy stole traktowany jest automatycznie jako sit-out i stosowana jest wobec niego zasada check/fold.
10. Po utracie żetonów gracz niezwłocznie informuje o tym prowadzącego turniej. Nie poinformowanie o odpadnięciu z turnieju jest równoznaczne z przesunięciem takiego gracza na ostatnią pozycję w klasyfikacji.
11. Organizatorzy mają prawo zmiany regulaminu w dowolnym terminie.
12. Niedozwolone jest dokonywanie zmian w regulaminie w trakcie trwania turnieju.
13. W sytuacjach spornych decydujący głos ma Tournament Director; którym jest organizator turnieju!

Informacje dodatkowe:

Do końcowej klasyfikacji nie uwzględniane są wyniki gracza: GrzechuTG


Osoby które nie posiadają konta powinny je założyć w następujący sposób:
- Zarejestruj się na heypoker-brak-polskiej-licencji! używając kodu WYSCIGPK
- nie jest wymagana dodatkowa rejestracja. Wygrane będą wypłacane automatycznie w następnym miesiącu.
- Jeśli chcesz się upewnić czy Twoje konto zostało zakwalifikowane pod forum wyślij zapytanie na supportpl@heypoker-brak-polskiej-licencji!.com podając swoją nazwę użytkownika.

Dzięki rejestracji z powyższym kodem gracze będą mogli grać w turniejach pokerkings.pl organizowanych na heypoker-brak-polskiej-licencji!

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 26 mar 2010, 14:57

Grzechu do zobaczenia na turnieju mistrzów na platformie hey poker :) Może ja też dostane od razu wejściówkę po co grac jak i tak wygram.

JenOr
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 336
Rejestracja: 06 maja 2007, 20:25

Postautor: JenOr » 30 mar 2010, 17:12

Ajajajajajaj.....
Chetnie bym przyjechal, ale niestety jutro po pierwze Flota gra u siebie, a po drugie mamy kolejke ligowa, gdzie mimo duzej straty jeszcze sie nie poddalem...;/


Ps. Dlaczego nie liczy sie w tym wyscigu Grzechu?

GrzechuTG
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 4585
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46

Postautor: GrzechuTG » 01 kwie 2010, 10:03

Bo Grzechu jako członek teamu heypoker-brak-polskiej-licencji! ma zapewniona wejściówkę do turnieju mistrzów.

Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

Postautor: maybeturek » 14 kwie 2010, 10:30

Panie organizatorze, prosił bym o tabele po 2 kolejkach.

Noe34
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 228
Rejestracja: 03 sie 2008, 13:56

Postautor: Noe34 » 27 kwie 2010, 09:07

Wiadom może kiedy odbędzie sie ten turniej mistrzów-) by moc kibicowac naszym:D


Wróć do „Białogard”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.