W kwietniu walczymy o 400$ + 2 wejściówki do turnieju mistrzów, a w nim pakiet na USOP za granicą.
Turniej mistrzów: najlepsi gracze serii HeyPolska + plus największy rake
Harmonogram spotkań:
I kolejka 31 marzec godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!
II kolejka 7 kwiecień godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!
III kolejka 14 kwiecień godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!
IV kolejka 21 kwiecień godzina 18.30
Wpisowe: 25 zł (herbata i kawa dla każdego przez cały turniej)
Nagrody: Pula + 1. 50$, 2. 30$, 3. 20$ na heypoker-brak-polskiej-licencji!
Dwie pierwsze osoby w klasyfikacji zdobędą wejściówkę do turnieju mistrzów, a w nim do wygrania pakiet na USOP live który odbędzie się za granicą.
Punktacja:
Punkty otrzymuje finałowa 10. 10 miejsce otrzymuje 2 pkt każde kolejne miejsce o 2 pkt więcej. Pierwsza trójka otrzymuje dodatkowy bonus odpowiednio 5, 10, 15 pkt.
WAŻNE!!!
Turniej rozpoczynamy o 18.30 każda osoba która nie zgłosi spóźnienia nie zostanie dopuszczona do turnieju!!!
Regulamin:
1. Każdy zawodnik biorący udział w turnieju ma obowiązek przestrzegania niniejszego regulaminu, zasad fair play oraz ogólnie przyjętych zasad kultury osobistej.
2. Zakazuje się oglądania kart innych zawodników biorących udział w partii.
3. Zawodnik podbijający pulę ma wyrazić słownie wysokość lub chęć (i potem wysokość) podbicia przed włożeniem żetonów do puli. Podbicie nie poparte wyrażeniem słownym uznawane jest jako podjęcie decyzji o sprawdzeniu. W przypadku braku stwierdzenia słownego, sygnalizującego podbicie, zawodnik/cy uczestniczący w danej partii mają prawo go nie uznać.
4. Każdy zawodnik siedzący przy stole ma prawo zobaczyć karty sprawdzonego zawodnika.
5. Każdy zawodnik biorący udział w partii ma prawo do uzyskania dokładnej informacji o ilości żetonów swoich przeciwników, a także ma prawo przeliczyć już istniejącą pulę. Żetony wszystkich graczy muszą leżeć w widocznym miejscu podobnie jak karty.
6. Zawodnicy nie mogą nadmiernie przedłużać momentu podjęcia decyzji. Organizator może w każdej chwili nakazać zawodnikowi podjęcie decyzji w ciągu 30 sekund.
7. Obowiązuje absolutny zakaz komentowania partii w czasie jej rozgrywania przez osoby, które w tej partii nie uczestniczą.
8. Nie wolno podnosić, ani dotykać kart w trakcie ich rozdawania. Karty można podnieść dopiero po rozdaniu ich na wszystkich zawodników.
9. Zawodnik, który nie znajduje się bezpośrednio przy stole traktowany jest automatycznie jako sit-out i stosowana jest wobec niego zasada check/fold.
10. Po utracie żetonów gracz niezwłocznie informuje o tym prowadzącego turniej. Nie poinformowanie o odpadnięciu z turnieju jest równoznaczne z przesunięciem takiego gracza na ostatnią pozycję w klasyfikacji.
11. Organizatorzy mają prawo zmiany regulaminu w dowolnym terminie.
12. Niedozwolone jest dokonywanie zmian w regulaminie w trakcie trwania turnieju.
13. W sytuacjach spornych decydujący głos ma Tournament Director; którym jest organizator turnieju!
Informacje dodatkowe:
Do końcowej klasyfikacji nie uwzględniane są wyniki gracza: GrzechuTG
Osoby które nie posiadają konta powinny je założyć w następujący sposób:
- Zarejestruj się na heypoker-brak-polskiej-licencji! używając kodu WYSCIGPK
- nie jest wymagana dodatkowa rejestracja. Wygrane będą wypłacane automatycznie w następnym miesiącu.
- Jeśli chcesz się upewnić czy Twoje konto zostało zakwalifikowane pod forum wyślij zapytanie na supportpl@heypoker-brak-polskiej-licencji!.com podając swoją nazwę użytkownika.
Dzięki rejestracji z powyższym kodem gracze będą mogli grać w turniejach pokerkings.pl organizowanych na heypoker-brak-polskiej-licencji!
heypoker-brak-polskiej-licencji! - Ważne!!!
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
- maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
-
JenOr
- -#aktywny

- Posty: 336
- Rejestracja: 06 maja 2007, 20:25
-
GrzechuTG
- -#Site Admin

- Posty: 4585
- Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:46
- maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
-
Noe34
- -#aktywny

- Posty: 228
- Rejestracja: 03 sie 2008, 13:56
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.