unibet-brak-polskiej-licencji! !! WAŻNE

Liga pokerowa w Białogardzie
Awatar użytkownika
maybeturek
-#aktywny
-#aktywny
Posty: 295
Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08

unibet-brak-polskiej-licencji! !! WAŻNE

Postautor: maybeturek » 18 mar 2010, 12:04

Większość lig przystosowała się do prośby wysyłania wyników w nowym formacie, a także podała jakiego dnia tygodnia rozgrywa swoje turnieje. WIELKIE DZIĘKI za współprcę.
Na podstawie waszych odpowiedzi wynika, że najlepszym terminem rozgrywania turniejów online przeznaczonego tylko dla graczy z lig sponsorowanych przez unibet-brak-polskiej-licencji! jest czwartek, proponuję godzinę 19.00 (30 min late registration). W związku z tym co czwartek bedziemy wam organizować turnieje za €3 z dodaną pulą €250. Mamy nadzieję, że taka forma zabawy wam się spodoba i chętnie będziecie brać w nich udział.
Zapisy do turniejów będą możliwe tylko dla graczy z lig.
Jak to zamierzamy zrobić? Do każdego turnieju zostaną zaproszeni gracze z waszych lig na podstawie list, które od was otrzymałem. Tylko Ci gracze będą mieli możliwość wkupić się do tych turniejów. Żeby sprawdzić czy listy, które mam są aktualne i wszyscy wasi gracze mogą się do nich zarejestrować przez pierwsze dwa tygodnie turniej będzie się odbywał w formule freeroll i z pomniejszoną pulą do €100 w każdym (nie chcemy, aby gracze którzy z jakiś powodów nie mogli się zarejestrować do turnieju mieli poczucie, że sporo im przeszło koło nosa).
Reasumując pierwsze dwa tygodnie to testowanie czy wszyscy uprawnieni mogą się zarejestrować do turniejów ligowych. Jeśli ktoś nie może to wysyła szybko maila do kapitana ligi i podaje swoje dokładne dane w unibet-brak-polskiej-licencji! (najlepiej numer gracza)!!!![prosze wysyłac do mnie - Macieja]!!!!. Kapitan zbiera wszystkich zainteresowanych i przysyła mi listę wraz z najbliższymi wynikami. Tak robimy po każdym turnieju i tak dopisujemy nowych graczy w ligach. Po pierwszych dwóch turniejach ponad 90% aktywnych graczy z waszych lig powinna bezproblemowo rejestrować się do turniejów ligowych.
Jest tez pomysł wprowadzenia klasyfikacji z tych turniejów i dodatkowego nagradzania najlepszych. O tym później, mamy jeszcze dwa tygodnie do startu prawdziwych turniejów. (1 kwietnia)

W poprzednim mailu uprzedzałem też was, że planujemy wprowadzić zmiany bonusowania graczy. Zauważyliśmy, że wielu graczy wypłaca sobie nasze bonusy bez gry, a jak się pewnie domyślacie nie o to nam chodzi. Dotychczas rozliczalismy ligę w oparciu o aktywność wszystkich jej graczy, ale wiele osób zwróciło nam uwagę, że nie jest to do końca sprawiedliwe rozwiązanie. Po kilku burzach mózgów doszliśmy do wniosku, że najlepsze rozwiązanie jakie możemy wprowadzić będzie takie:
każdy gracz, który wygrał bonus w lidze dostaję połowę kwoty bezpośrednio na konto, a druga połowa uwolni się w ciągu tygodnia po wyrobieniu odpowiedniej liczby Vipów. Bonusy są bardzo atrakcyjne i każdy średnio aktywny gracz powinien sobie poradzić z wyrobieniem punktów. Jednyny problem jest taki, ze nie macie na to zbyt wiele czasu 1 dzień na aktywowanie bonusa i 6 dni na wyrobienie go.
Jakie macie bonusy do dyspozycji?

BONUS 1 free 50€ i 50 € po zebraniu 250vip points

BONUS 2 free 25€ i 25€ po zebraniu 150 vip points

BONUS 3 free 15€ i 15 € po zebraniu 100 vip points

BONUS 4 free €10 i €10 po zebraniu 80 vip points

na każdy turniej macie po 100€, a więc możecie wybrać kilka opcji:
nagradzacie jedną osobę (bonus 1) nagrodzić 2 osoby (bonus 2 x2), nagrodzić 3 osoby (bonusy 2,3,4). Nie jestesmy w stanie wygenerowac więcej bonusów na inne sumy ponieważ utrudniłoby to nam bardzo pracę.
Bonusy za masters pozostają bez zmian! Kasa na konto jak do tej pory.

Kiedy wypłacamy bonusy?

Jak już wspomniałem musimy się pilnować z jedną rzeczą bonus musi być aktywowany przez gracza w ciągu 24 godzin od przyznania, a następnie 6 dni na wyrobienie punktów i odebranie reszty kasy. W związku z tym, że turnieje online dla was będą organizowane w czwartki także bonusy będziemy przyznawać tego dnia (około południa). Gracze rejestrując się do turnieju ligowego będą automatycznie aktywować bonus.

Od kiedy te zmiany?
do 26 marca można wysyłać bonusy w starym formacie. Wszystkie wynik przysłane po tym dniu podlegają nowym zasadom bonusowania.
Dlaczego tylko 6 dni na wyrobienie punktów VIP?
W tej chwili spora ilość graczy dostaje regularnie bonus co tydzień, za zwycięstwo w swoich ligach. W naszym systemie nie ma w tej chwili możliwości kumulowania dwóch bonsów, a więc musimy wyrobić jeden bonus, aby następny można było przyznać. Stąd takie a nie inne wyjście, to jest także powód dlaczego musicie sie pilnowac i regularnie wysyłać wszystkie listy graczy.

Czy możemy kumulować wyniki?
Nie. Bardzo ważne jest aby listy zwycięzców były wysyłane regularnie. Z uwagi na wspomniane 6 dni na wyrobienie bonusa.

Wróć do „Białogard”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Kopiowanie calosci lub fragmentow bez pisemnej zgody zabronione. Strona jest kierowana do uzytkownikow polskojezycznych zamieszkalych w krajach, w ktorych korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Wiadomosci prezentowane w serwisie sa dozwolone wylacznie dla osob podlegajacych jurysdykcjom prawnym, w ktorych uczestnictwo w grach pokerowych online jest legalne. Korzystajac z serwisu, uzytkownik deklaruje wobec administratora, ze uczestnictwo w grach pokerowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pelna odpowiedzialnosc za prawdziwosc zlozonego przez siebie oswiadczenia.

Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.