Wyniki Mastersa:
1. GrzechuTG
2. Cinek
3. Patryk
4, Wiesiek
5. Ola
6 Gajda
7. Piotrek
8. Buli
9. Turek
GrzechuTG bez apelacyjnie dominuje mastersa wygrywając Hu z Cinkiem, Grzechu sam wyeliminował 7 z 8 graczy. Bardzo dobrą grę zaprezentował Cinek który drugi raz z rzędu zajął drugie miejsce w mastersie. Największym pechowcem okazał się z Wiesiek który przegrał trzy razy mając znacznie lepszą rękę, ostatecznie poległ przeciw karecie Grzecha. Po raz kolejny jedyna kobieta uczestnicząca w mastersie Ola udowodniła że nie straszni jej faceci i od początku przejeła inicjatywę odpadła mając asy gdy Grzechu do swojego pocketa 3 dostał na flopie pomoc w postaci 3 niczego nie spodziewająca się Ola na turnie poszła na stacki i niestety pożegnała się z turniejem. Zwycięzca klasyfikacji ogólnej Turek odpadł jako pierwszy. Natomiast zwycięzca pierwszego sezonu uplasował się tym razem na trzecim miejscu. Wszystkim uczestnikom gratuluję awansu do Mastersa!!!
GrzechuTG zwycięzcą Mastersa
- maybeturek
- -#aktywny

- Posty: 295
- Rejestracja: 06 cze 2009, 13:08
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
Na terytorium Polski poker online moga oferowac jedynie te podmioty, ktore posiadaja zezwolenie Ministra Finansow. Gra w pokera u operatorow, ktorzy nie posiadaja licencji Ministerstwa Finansow jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi. Serwis jest przeznaczony tylko dla osob, ktore ukonczyly 18 lat. Korzystajac z serwisu, uzytkownik potwierdza, ze ma ukonczone 18 lat.