Więcej przypominać o sobie nie będe





GrzechuTG pisze:A ja dodam tylko tyle że te posty praktycznie nic nie wnosiły bo z reguły to były pytania. A w maju większość Twoich postów jest w dziale Freerolle od aktywnych pokerzystów wymagamy trochę więcej.


DaBULL23 pisze:Jestem na forum od niedawna, zaglądam praktycznie do każdego nowego postu, chyba że jest o lidze (co na razie mnie nie interesuje),




glory glory man united pisze:Jestesmy forum dyskusyjnym, trudno inaczej oceniac aktywnosc uzytkownikow niz poprzez dyskusje w ktorych biora udzial.... Bez dyskusji forum by nie bylo.
Jak ktos ma lepszy pomysl - z checia wyslucham.

M@jkel pisze:Zgadzam sie, bez dyskusji forum by nie bylo no ale stawianie przed kims jakiegos limitu napisanych postow to wg mnie jakis smieszny sposob i nigdzie sie z podobnym nie spotkalem ba... wszedzie sie raczej walczy ze spamowaniem a nie wymaga spamu.. No bo sory ale inaczej tego okreslic nie umiem.





Wróć do „Nagradzamy aktywnych userów”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości